Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

QUOTE(Fea @ 2015 12 17, 11:16)

nu taip. Nebent ji pati tuoj pasakys, kad tai ne ji biggrin.gif
Atsakyti
aga pavyko. is pradziu galvoju nafik nesigavo, nes vis tiek reklamos visokios krito, bet daejo perkraut kompa ir viskas okai. AAACIU smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2015 12 17, 14:08)
aga pavyko. is pradziu galvoju nafik nesigavo, nes vis tiek reklamos visokios krito, bet daejo perkraut kompa ir viskas okai. AAACIU smile.gif  4u.gif

super thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
Tai ar dovanas jau supakavot?As tai po spintas iskavojau,dar sandeliukyje,kad tik nepamirsciau visas susirinkti smile.gif Savaitgali puosiu egle,bet man vis pries akis stovi toks vaizdelis:atlekia Arijus ant 120 ir egle sveicia ant zemes doh.gif Labai laukiu Kaledu,vaikai jau paauge,paprotingeje ,idomu kaip sventes praeis.Vyrui liepiau duot pinigu,atsisiusiu sau suknele,bus dovana nuo jo,o jam padovanosiu patalynes komplekta is pataliukai.lt ,nu aisku ir as ja pasinaudosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 12 17, 15:13)
Tai ar dovanas jau supakavot?As tai po spintas iskavojau,dar sandeliukyje,kad tik nepamirsciau visas susirinkti smile.gif Savaitgali puosiu egle,bet man vis pries akis stovi toks vaizdelis:atlekia Arijus ant 120 ir egle sveicia ant zemes doh.gif Labai laukiu Kaledu,vaikai jau paauge,paprotingeje ,idomu kaip sventes praeis.Vyrui liepiau duot pinigu,atsisiusiu sau suknele,bus dovana nuo jo,o jam padovanosiu patalynes komplekta is pataliukai.lt ,nu aisku ir as ja pasinaudosiu smile.gif

mes egle puosiam 24d paprastai...siemet tik biski dicke jau zyzia,tai gal keliom dienom teks anksciau..nors bandysiu itikint ja,kad nereik smile.gif ir dar irgi idomu,kaip mazos reaguos biggrin.gif

dovanu nesupakavau da doh.gif irgi iskaisiota po visur...kai supakuosiu,tai nebegalesiu taip iskaisiot, net nzn kur reiks slept doh.gif dicke gi lenda visur biggrin.gif buvo net mintis det nepakuotas vaikams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 12 17, 14:13)
Tai ar dovanas jau supakavot?As tai po spintas iskavojau,dar sandeliukyje,kad tik nepamirsciau visas susirinkti smile.gif Savaitgali puosiu egle,bet man vis pries akis stovi toks vaizdelis:atlekia Arijus ant 120 ir egle sveicia ant zemes doh.gif Labai laukiu Kaledu,vaikai jau paauge,paprotingeje ,idomu kaip sventes praeis.Vyrui liepiau duot pinigu,atsisiusiu sau suknele,bus dovana nuo jo,o jam padovanosiu patalynes komplekta is pataliukai.lt ,nu aisku ir as ja pasinaudosiu smile.gif

aš 4 dovanas supakavau, likusios dėžėj sumestos. Reiks prisėst kažkaip, laiko ištaikyt. Jaunystėj mėgdavau dovanas pakuot, tokia kalėdinė nuotaika apimdavo, o dabar nebe, nepatinka visai ten klijuot popieriukus karpyt, nervas tik ima doh.gif

esi pirkus anksčiau iš pataliukai.lt ? žinai gal ką ten verta pirkt? aš patalynės ieškau, galvoju gal ikejoj nusipirkt, mačiau vieną patinkančią. Nežinau iš tikrųjų kur ieškot, po paruoduves nevaikštau, internete nieko nesuprantu doh.gif (nors šiaip rūbus sau ir vaikams ir maistą puikiai internete perku)
Papildyta:
QUOTE(Abelo @ 2015 12 16, 21:44)
Kad susikuriam iliuziją, kad turim 100 draugų, kad mūsų gyvenimas jiems visiems labai įdomus, kad tarsi ieškom patvirtinimo, kad gyvenam teisingai/protingai/gražiai ar dar visaip kaip. O iš tikrųjų realiame gyvenime į aplinkinius žvelgiam įtariai, piktai, visi priešai, žudikai ir apgavikai, o va FB tai visi draugai ir visi "laikina" doh.gif

Aišku, daug jame ir pliusų (info suradimas, ryšių su emigravusiais draugais palaikymas ir pan.), bet kol kas labiau vertinu gyvą bendravimą wink.gif

su tais draugais tai gal nereik galvot, kad ten 'draugai' tikri. Tiesiog žmonės pažistami. Man tų draugų kad ir melejonas, turėjimo draugų iliuzijos nesukuria. Išvis gyvenime mažai žmonių galiu pavadint draugais. Nors esu gan bendraujanti, turiu daug pažistamų su kuriais mielai susitinku ir leidžiu laiką, švenčiam šventes. Iš FB dar sugebėjau išmest dalį 'draugų' prieš keletą metų blush2.gif na tiesiog supratau, kad tie žmonės man tokie tolimi, kad net šiaip pažistamais nepavadinsi, tai ko spoksot į jų nuotraukas ir savas rodyt smile.gif
bet žodžiu prisijunk gal tu vistiek biggrin.gif susikurt profilį vien dėl grupės, o tai išsikraustysim iš čia, taves trūks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 17 gruodžio 2015 - 17:59
QUOTE(bamba @ 2015 12 17, 18:04)


su tais draugais tai gal nereik galvot, kad ten 'draugai' tikri. Tiesiog žmonės pažistami. Man tų draugų kad ir melejonas, turėjimo draugų iliuzijos nesukuria. Išvis gyvenime mažai žmonių galiu pavadint draugais. Nors esu gan bendraujanti, turiu daug pažistamų su kuriais mielai susitinku ir leidžiu laiką, švenčiam šventes. Iš FB dar sugebėjau išmest dalį 'draugų' prieš keletą metų blush2.gif na tiesiog supratau, kad tie žmonės man tokie tolimi, kad net šiaip pažistamais nepavadinsi, tai ko spoksot į jų nuotraukas ir savas rodyt smile.gif
bet žodžiu prisijunk gal tu vistiek biggrin.gif susikurt profilį vien dėl grupės, o tai išsikraustysim iš čia, taves trūks.

jo, kartais buna tu pazistamu prisikaupia is visokiu SM temu ar pan smile.gif paskui tiesiog pravalau as ir tiek wink.gif nes pasimato,ar man idomu/bendraujam ar ne...
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 12 17, 17:25)
jo, kartais buna tu pazistamu prisikaupia is visokiu SM temu ar pan smile.gif paskui tiesiog pravalau as ir tiek wink.gif nes pasimato,ar man idomu/bendraujam ar ne...

man dar būdavo kviečia koks ne į temą draugaut (na pvz dirbam vienoje įmonėj, bet atskiruose skyriuose, susitinkam tik per kalėdinį renginį, aš net vardo neprisimenu ir kalbėjus gal esu kartą, dviem žodžiais kokiais), o aš nenoriu ir jo įžeist ir draugaut, dalintis nuotraukom nenoriu. Tai priemu į draugus, po dienos išmetu, ir tikiuosi kad nepastebės lotuliukas.gif

SM dar neblogiausias variantas sakyčiau biggrin.gif pvz su jum tai bendrauju nemažai palyginus. Daugiau negu su kai kuriais 'draugais' iš gyvenimo.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 12 17, 19:30)
man dar būdavo kviečia koks ne į temą draugaut (na pvz dirbam vienoje įmonėj, bet atskiruose skyriuose, susitinkam tik per kalėdinį renginį, aš net vardo neprisimenu ir kalbėjus gal esu kartą, dviem žodžiais kokiais), o aš nenoriu ir jo įžeist ir draugaut, dalintis nuotraukom nenoriu. Tai priemu į draugus, po dienos išmetu, ir tikiuosi kad nepastebės lotuliukas.gif



jo, ir as taip darau lotuliukas.gif
Atsakyti
apie fb.. mano bratkis, su kuriuo nebendraujam, seip gyvenime nei vieno draugo neturejo turbut.. o fb pas ji tik 630 draugu!!!!! beprotyste.. vien apie ji pagalvojus ir apie ta netikruma nekyla ranka registruotis ten normaliai ir tipo draugaut biggrin.gif
panos, ka dovanojat draugams? mes kasmet vyno buteli, riesutu ar sausainiuku kokiu.. gal ka nubezdzionauciau is jusu smile.gif
Atsakyti
aš draugų neturiu, tai nieko nedovanoju biggrin.gif
užtat turiu šeimą iš beveik 20 asmenų, čia matyt kaip bonusas už tai, kad draugų ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2015 12 17, 21:43)
apie fb.. mano bratkis, su kuriuo nebendraujam, seip gyvenime nei vieno draugo neturejo turbut.. o fb pas ji tik 630 draugu!!!!! beprotyste.. vien apie ji pagalvojus ir apie ta netikruma nekyla ranka registruotis ten normaliai ir tipo draugaut biggrin.gif
panos, ka dovanojat draugams? mes kasmet vyno buteli, riesutu ar sausainiuku kokiu.. gal ka nubezdzionauciau is jusu smile.gif

mes kazkaip su draugais irgi nesikeiciam...net su broliais esam sutare nesikeist, nes bankrotas ir taip..vien vaikam ri tevam dovanojant biggrin.gif
Atsakyti