Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

Kaip matau, veiksmo čia nebėra? Reikia keliauti į Facebook'ą ax.gif
Atsakyti
Abelo, kada taves sulauksim? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 01 29, 18:00)
Abelo, kada taves sulauksim? smile.gif


lotuliukas.gif kada nors mirksiukas.gif šiandien su kuo tik pašneku, visiem reikia, kad būčiau fb lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2016 01 29, 19:25)
lotuliukas.gif kada nors  mirksiukas.gif šiandien su kuo tik pašneku, visiem reikia, kad būčiau fb  lotuliukas.gif

nu matai. Ženklas čia unsure.gif
Atsakyti
A be lo! A be lo!! clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
dar prisiminiau, kad Rudaakė prasidangino bigsmile.gif galėtų irgi lyst iš pogrindžio
Atsakyti
Dar kazkur 3 mamu lyg ir truksta ir busim visos vel kartu☺
Atsakyti
Abelo, laukiam tavęs facebook'e, antraip liksi nesužinojusi, pas kurią iš mūsų gandrai atskris šiais metais smile.gif turim dar vieną nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 01 30, 14:37)
dar prisiminiau, kad Rudaakė prasidangino bigsmile.gif galėtų irgi lyst iš pogrindžio

Aš čia, išlindau iš pogrindžio lotuliukas.gif
Greit prisipažinkit, kuriai buvo maža dvynukų, kad dar vieno įsinorėjo? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(balta orka @ 2016 02 03, 13:42)
Abelo, laukiam tavęs facebook'e, antraip liksi nesužinojusi, pas kurią iš mūsų gandrai atskris šiais metais smile.gif turim dar vieną  nestuke.gif  thumbup.gif


lotuliukas.gif sveikinimai gandru laukiančioms 4u.gif wub.gif

Ir labas, drauge pogrindininke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2016 02 03, 15:08)

Ir labas, drauge pogrindininke  mirksiukas.gif


Labas labas smile.gif Buvau nuo visų technologijų ir socialinių tinklų bei forumų atitrūkus, bet pailsėjau ir vėl grįžtu smile.gif Tik kad veiksmo nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 02 03, 15:16)
Labas labas  smile.gif  Buvau nuo visų technologijų ir socialinių tinklų bei forumų atitrūkus, bet pailsėjau ir vėl grįžtu smile.gif Tik kad veiksmo nėra  g.gif

veiksmas FB didesnis wink.gif laukiaaaammm!!! smile.gif
Atsakyti