Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

QUOTE(bamba @ 2015 09 26, 09:37)
4u.gif
o kodėl galvoji neeisit?
Man tai tas laukas nuo pat gimimo kaip išsibelbėjimas, išprotėčiau be lauko. Kartais kai labai tingiu užsiimt, du kart per dieną einu, greičiau laikas praeina, nereik po namus su jais erzintis.
Nuo gimimo kai grižom iš ligoninės, tik 2 dienos buvo be lauko pas mane lotuliukas.gif



man laukas irgi išsigelbėjimas. Mes taip pat į lauką neinam tik kai sergam ar lyja labai. Bet dabar kai pradėjau dirbt, tai vyras sakė žiemą neis su jais į lauką, nes gi jie kol apsirengia, tris kartus ilgiau užtrunka negu aš viena... o kol grįšiu iš darbo jau gal ir tamsu bus, kur ten beit .. ax.gif Na žiūrėsim, svarbu nesirgtų smile.gif Galvoju, kažin kaip bus kai reikės pirštinių... Gi jiems reikia kapstinėt, čiupinėt visur, tai kiek pamenu iš vyresnių vaikų, būdavo tragedija rudenį kai reikėdavo pirštines ir kepures uždėt, o pavasarį - kai nuiimt. Vis nesiduodavo... Konservatoriai tie vaikai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 09 06, 14:45)
Laba,dicki pradejau leist nuo balandzio men.-atsirado vieta,(buvo 1m.10men),siule arba leisti arba moketi uz darza,tai nusprendem leisti.Dabar vis dazniau pagalvoju,kad ir situs noreciau  gal leisti anksciau,zodziu pradejau blaskytis.Sakau nors iki pietu,as tuo tarpu atsipusciau,i darba dar neiciau.Nes kai prades visus rugseji vesti rekiancius,namh norincius,o cia dar butu visi senbuviai,tik musu vienu rekiantys.Nu net nezinau,nu ziuresiu dar.
Papildyta:
Susipazinau vel su tokia mama biggrin.gif ,jos mergytej 1.2men.ir ji sako gan aiskiai -mama,tete,bijau,ne ir dar kazka,nepamenu.Net issiziojau,dar ir taip buna blink.gif ,bet mama pergyvena kad nevaiksto,nu lyg ir eina uz ranku vedama.Tai abi pasijuokem,kad jos kalba,o mano karstosi po treniruoklius,savi pliusai,savi minusai. smile.gif
Papildyta:
Iskepiau obuoliu pyraga,bet dar karstas ,tikiuosi bus skanus,net seiles bega essen.gif


Nelabai supratau,o kas cia tokio,kad 1,2 m sako mama,tete ? Ar cia labai skaitosi anksti? Mano 1,3m sake mama,tete ( šituos ir daug anksciau,bent jau tete tai labai senai sako ) ne,kate,niam,aciu,didelis ( nelabai ištaria ) cia pasiskaiciau kuri raset apie katu katu Katutes,kaip močiute kepė dideles bandutes,tai taip padainavau ir dabar kartoja dideles biggrin.gif
Atsakyti
Bry, kada tau gimdymas nusimato? smile.gif

QUOTE(Ugnaja @ 2015 09 27, 07:14)
man laukas irgi išsigelbėjimas. Mes taip pat į lauką neinam tik kai sergam ar lyja labai. Bet dabar kai pradėjau dirbt, tai vyras sakė žiemą neis su jais į lauką, nes gi jie kol apsirengia, tris kartus ilgiau užtrunka negu aš viena... o kol grįšiu iš darbo jau gal ir tamsu bus, kur ten beit ..  ax.gif Na žiūrėsim, svarbu nesirgtų smile.gif Galvoju, kažin kaip bus kai reikės pirštinių... Gi jiems reikia kapstinėt, čiupinėt visur, tai kiek pamenu iš vyresnių vaikų, būdavo tragedija rudenį kai reikėdavo pirštines ir kepures uždėt, o pavasarį - kai nuiimt. Vis nesiduodavo... Konservatoriai tie vaikai  tongue.gif

aš jau ir primiršus buvau žiemos vargus, priminei biggrin.gif Jo, vargas rengti juos, dar kai maži, gulėdavo, tai kažkaip man greitai gaudavos, o dabar kol sugaudau doh.gif uždedu abiem batus, kol antram dedu, pirmas nusiema, noriu striukę dėt, pabėga, nu žodžiu... bus smagu žiemą biggrin.gif

pas mus nieko labai naujo, berniukas tuos pirmus žingsnius žengė, o toliau neprogresuoja. Tiksliau matau, kad jis gali eiti, prieš porą dienų atsistojo nuo puoduko ir nuėjo ramiai (gal 5-6 žingsnelius), bet šiaip visur varo sėdėdamas arba keturiom. Net nebando vaikščioti verysad.gif

užtat su kalbėjimu progresuoja, jau pasako 'žiūrėk' kai kažką rodo, auau kai mato šuniuką ir kačiuką, sako 'ačiū', 'alio', 'mama'. Kai mato antį sako 'kakaka' na čia turėtų būt krekre, bet nesigauna biggrin.gif ir dar kelis tokius paprastus dalykus pasako, tai visai džiaugiuos.

papasakokit kaip sekasi, ką naujo moka, aprimus tema mūsų. Rudaakės nesimato, anksčiau kasdien lankėsi smile.gif

Dija, kaip su naktim jums sekasi? ar dar keliatės n kartų?

Fea, taviškės vis dar papinasi?
Atsakyti
jo, dar papinasi biggrin.gif o tavo? smile.gif

pas mus tai ka...sustros mergos, pasideda kedes, uzlipa kur reikia nereikia, pesasi, kramtosi...rekauja doh.gif Gerda tai vis drebiasi kur nors, siandien sugalvojo ant didelio pripuciamo kamuolio pasedet ir net nemaciau..nesilaike matyt, tai kai drebesi ant kazko, kaladeles ar kazko, kad vos neprasiskele kaktos, dryzis toks geras L raides liko doh.gif dar biski ir butu issiskete ten doh.gif zodziu..kasdien beveik nuo ko nors griuna uzsilipus ir vis tiek lipa doh.gif Irte cia buvo sugalvojus kaitlente paciupinet karta, tai prisvilo 3 pirstus.... zodziu smile.gif dirba darbus kaip reikalas smile.gif


kalbet labai nekalba, visokie vienskiemianiai "zodziai" su skirtingomis intonacijomis ar mostais..tai kazkiek susikalbam biggrin.gif
o daugiau nei nezinau... ai, Irte buvo pradeje bert nuo kazko, maniau nuo pieno gal....nes ne taip seniai "tikras" koses buvau pradejus duot..tai nustojau, perejau vel prie uzpilamu..praejo berimas. ale tuo metu supratau,kad piena gi pilu i kiausinienes, i blynus...tai negali gi but nuo pieno taip iseina doh.gif tai dabar ir nzn nuo ko...nuo kazkokiu gal kruopu..tai reiks bandyt vel is naujo ir stebet.
tai va,,taip ir gyvenam...nieko labai idomaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 09 29, 17:09)
jo, dar papinasi biggrin.gif o tavo? smile.gif

o daugiau nei nezinau... ai, Irte buvo pradeje bert nuo kazko, maniau nuo pieno gal....nes ne taip seniai "tikras" koses buvau pradejus duot..tai nustojau, perejau vel prie uzpilamu..praejo berimas. ale tuo metu supratau,kad piena gi pilu i kiausinienes, i blynus...tai negali gi but nuo pieno taip iseina doh.gif tai dabar ir nzn nuo ko...nuo kazkokiu gal kruopu..tai reiks bandyt vel is naujo ir stebet.
tai va,,taip ir gyvenam...nieko labai idomaus smile.gif

ne, manieji metė šią vasarą. Atgavau savo papus biggrin.gif Ir naktim dažniausiai miegam. Na kas antrą naktį gal labiau, bet ir blogom naktim tik kokie 2-3 pašūkavimai, o šiaip nuo 21 iki 7-8 ryto miegam wub.gif

manuosiuos irgi būna paberia, bet nesigilinu per daug, nes praeina per dieną kitą. Nesureikšminu, nelabai ten ir atseksi. Ar pas tavąją ilgai laikosi?

Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 09 29, 19:33)
ne, manieji metė šią vasarą. Atgavau savo papus biggrin.gif Ir naktim dažniausiai miegam. Na kas antrą naktį gal labiau, bet ir blogom naktim tik kokie 2-3 pašūkavimai, o šiaip nuo 21 iki 7-8 ryto miegam wub.gif

manuosiuos irgi būna paberia, bet nesigilinu per daug, nes praeina per dieną kitą. Nesureikšminu, nelabai ten ir atseksi. Ar pas tavąją ilgai laikosi?

o papai kaip? dingo visai? biggrin.gif ar liko dar kas?


nu manajai blogejo..pradzioj buvo tik ant blauzdytes, paskui ant slaunies, paskui nugara visa nuvare..tada ir zandus dar...cia per pora sav gal kokiu..nes pradzioj ir as nekreipiau demesio..bet tokiais bere dermatitiniais...egzemos kaip tokios buvo...sunku dabar ir sugaudyt is tikro,kai viska valgo, ragauja..dicke gi dar uzvaisina ir sokoladais, ir ledais ir viskuo biggrin.gif


o tavieji kai pasukauja nakti tai ka, turi eit prie ju? ar patys nusiramina? jie, beje, pala, pas tave lovytese savo miega? g.gif nepamenu nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 09 29, 18:32)
o papai kaip? dingo visai? biggrin.gif ar liko dar kas?
nu manajai blogejo..pradzioj buvo tik ant blauzdytes, paskui ant slaunies, paskui nugara visa nuvare..tada ir zandus dar...cia per pora sav gal kokiu..nes pradzioj ir as nekreipiau demesio..bet tokiais bere dermatitiniais...egzemos kaip tokios buvo...sunku dabar ir sugaudyt is tikro,kai viska valgo, ragauja..dicke gi dar uzvaisina ir sokoladais, ir ledais ir viskuo biggrin.gif
o tavieji kai pasukauja nakti tai ka, turi eit prie ju? ar patys nusiramina? jie, beje, pala, pas tave lovytese savo miega? g.gif nepamenu nieko biggrin.gif

yra yra papai. vietoj. Kaip ir pilvas lotuliukas.gif tavo gal pagerėjo pilvo reikalai? aš vis kaupiuosi chirurgo konsultacijai unsure.gif

miega savo lovytėse, reik eit jei šūkauja. Dažniausiai užtenka soskę įkišt, bet kartais berniukui klykimo priepuoliai būna, rimsta tik stačiai nešiojamas doh.gif tada jau arba tampom, arba tiesiog pas save pasiguldom ir laukiam gerą valandą kol išsirėks, glostom doh.gif aišku ir sesę pažadina tada doh.gif nu bet išaugs gal, dabar jau rečiau pasitaiko.

aš tai gerai atsimenu, kad tavosios su tavim miega, užsifiksavo, kad sugebėjai lovyčių nepirkt lotuliukas.gif iki šiol nesuprantu kaip tu išsimiegi su jom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 09 29, 20:47)
yra yra papai. vietoj. Kaip ir pilvas lotuliukas.gif tavo gal pagerėjo pilvo reikalai? aš vis kaupiuosi chirurgo konsultacijai unsure.gif

miega savo lovytėse, reik eit jei šūkauja. Dažniausiai užtenka soskę įkišt, bet kartais berniukui klykimo priepuoliai būna, rimsta tik stačiai nešiojamas doh.gif tada jau arba tampom, arba tiesiog pas save pasiguldom ir laukiam gerą valandą kol išsirėks, glostom  doh.gif aišku ir sesę pažadina tada doh.gif nu bet išaugs gal, dabar jau rečiau pasitaiko.

aš tai gerai atsimenu, kad tavosios su tavim miega, užsifiksavo, kad sugebėjai lovyčių nepirkt lotuliukas.gif iki šiol nesuprantu kaip tu išsimiegi su jom doh.gif

nu mano tas pilvas is principo atrodo vizualiai gerai,ner nei striju,nei skuros papildomos... tik vos pavalgai kazka ar pageri daugiau - amen - nescia biski doh.gif nervuoja tas atsikisimas smile.gif aisku, kitos sakytu,kad svaigstu as..ale kai su savo 49kg ir visada idubusiu pilvu gyvenau,tai man dabar ziauriai nervuoja ir erzina doh.gif nu yra tas tarpas...gaaaal kiek sumazejo..bet yra...matyt ir nebesusijungs jau tie raumenys... nu eik eik,pasikonsultuok..idomu tik man, kaip taviskis atrodo ir ar musu cia tokia pat beda ar nea rolleyes.gif


oi, tie rekimo priepuoliai tai ziauru doh.gif mano gerdai uzeina dienom po pogulio - pabunda ir bliauna kokia 15min doh.gif negali atsibust, kaip as sakau. ale nakti nebuna..brolio dukra pamenu iki 5m taip rekdavo ne i tema vidury nakties doh.gif


o issimiegu as puikiai smile.gif lova 1.60cm, as vidury,jos is krastu per atstuma...mes nesilieciam kazkaip jos kaip tik labiau i krastus lovos nusiritusios miega...arba vapse i lovos gala nusigabena biggrin.gif tai man jos netrukdo visai cool.gif kai pradeda zyzt tai dar as jas susigraibyt turiu ir prisitraukt arty n,kad ta papuka ikist biggrin.gif
Atsakyti
Laba,keliuosi n kartu vis dar,sianakt keliausi 7k.,nu gan normaliai,nuo 5.30val.Ariju pasiemiau pas save nes blaskytis pradejo,o taip salta buvo man.Naktim duodu metu arbata,o i parycius misinuka,Austejai nakti net pampersa keiciu,kitaip ryre skesta sysaluose.Arijus sveria apie 16kg.,88.5cm.,o Austeja 13.400g. ir 87cm.Ka valgyti daryti,tai kiekviena diena galvos skausmas. doh.gif Siaip jei itaikau,tai valgo gerai,tik Arijus turi labai dideli "ozy,, ,jei uzsispirs nei uz ka neikisi maisto,nors matai kad nori. doh.gif Jei vakarienei duodu blynu,tai blyna padedu ant stalo ir apsimetu kad nieko nematau,tai Arijus ateina ,paziuri kad as nereguoju,pasiima blyna nueina i kampuka ir valgo ,o kai praeina ozys tada valgo pas mane ant keliu ir su sakute :ohPusryciams stengiuosi sodinti i kedutes,duodu sakutes i ranka jei reik,o pietums sodinu prie stalo.
Papildyta:
O ka moka g.gif Austeja jau pasako mama ir ziuri i mane,jau suprantu kad zodis prasmingas,jei nenori tai galva i sonus purto,ciapsi kai nori valgyti ar gerti, ir siaip labai daug ciauska ir pastoviai issisiepus.Megsta kisti figureles i jom skirtas vietas,pazaidzia viena,ka parodai greit pagauna kampa.Negalima lyginti vaiku,bet as vis tiek juos nenorom palyginu,tai Austeja guviausia ir protingiausia is broliu tokiame amziuje.O Arijus paskutiniu metu tik su soske ir marliuku draugauja,nekalba dar,zylioja paskui Austeja,ant jos lipa,jodo,tai begam ginti,uzlipa jai ant nugaros,apsizergia ir joja doh.gif ,tapetus pleso,viska kisa i burna,distancinis ir mob.kaip magnetas traukia,zaislai nedomina.
Papildyta:
Fui,net pasipurciau prisiminus naktinius klykimus su Austeja,kazkoks kosmaras ir visa tai truko 8men blink.gif
Atsakyti
LAbas 4u.gif Pas visas, žiūriu panašūs reikalai smile.gif Maniškiai irgi kol kas tiek tekalba - au au, brrrrrrr, atia, am am, me me, tete. Kaip nervina, kai tik pamatę tėtį šaukia lėkdami abu - tete, o mamos tai nėra pas mus lotuliukas.gif Ainis labai su tiūte susidraugavo ,nebepaleidžia nei dieną iš burnos. PAsiprašo jau dabar kai užsireikia - sustato lūpytes ir leidžia seiles prrrrrrr sakydamas... Ieško bliaudamas po sofom kur numetęs doh.gif
Naktim Joris miega nepajudėdamas, O Ainiui irgi užeina rėkimo priepuoliai. Būna naktų kai iki kokių 2.30 kas 10 minučių rėkauja. Tai tada kišu viburcol ir miegam iki ryto ramiai.
Į lauką išeit jau dabar yra ką veikt. Kol aprengi, kol sugaudai. Bet vis tiek jau gudresni, atneša batus, jau kiša koją ranką kai rengi, tik kepurių ir pirštinių kol kas nenori. Ir aišku tik išeinam į lauką būtinai reikia prisikakot, nesvarbu ar prieš pusvalandį ar prieš kelias valandas kakojo..... Ir vėl tempi po prakaitu kol pakeiti tą pampersą lotuliukas.gif
Valgyt labai jau nori patys, nors nelabai kas ten išeina, bet duodu abiem po šaukštelį ar šakutę, jie makaluojasi, o aš tada tik kišu biggrin.gif Valgom tik normalų maistą, jokių košių nebeįkiši... Pilnaverčiai piliečiai pasidarė. Tai dabar labai daug gamint tenka. Didiesiem tai tinka ir kokia košė, su jais būdavo paprasčiau. Bet dabar pagal mažylius namuose maistas gaminamas smile.gif
Joris pas mus griuvikas, pastoviai su mėlynėm vaikšto. Nespėja viena užgyt, jau vėl kur nugriūna , atsitrenkia. Kaip kokas valkatukas su fanarais.... Ir vis galva kenčia, kas gi daugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 09 29, 22:10)
,ant jos lipa,jodo,tai begam ginti,uzlipa jai ant nugaros,apsizergia ir joja doh.gif

o kokia naujove biggrin.gif negirdetas toks bajeris man dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 09 29, 19:04)
..idomu tik man, kaip taviskis atrodo ir ar musu cia tokia pat beda ar nea rolleyes.gif

na jei tavo vizualiai gerai atrodo, tai mano bėda didesnė biggrin.gif Po rūbais mano pilvas irgi gerai atrodo, galiu įtraukt iki visai plokščio, o atsipalaidavus, na nedidelis pilvukas, aš irgi visada plokščią turėjau, tai yra skirtumas, bet nieko kritiško sakyčiau.
Tačiau be rūbų doh.gif oda kaip kempinė vis dar, atšokus keistai taip, bamba iššokus ir kreiva ir nevisai vietoj, jau su atsikiru maudimuku nė karto nedrisau išlyst šią vasarą blush2.gif
QUOTE(Ugnaja @ 2015 09 30, 04:39)
Ainis labai su tiūte susidraugavo ,nebepaleidžia nei dieną iš burnos. PAsiprašo jau dabar kai užsireikia - sustato lūpytes ir leidžia seiles prrrrrrr sakydamas... Ieško bliaudamas po sofom kur numetęs  doh.gif

o kažkaip nuo tiutės planuoji atpratint? ar lauksi kol patys mes (nežinau, ar būna taip? unsure.gif ). Manieji dieną nenaudoja, tik nakties miegui ir dienos miegui, iš lovyčių net neišimam, bet galvoju, kažkada reiktų gal išmokt ir be tiutės miegot unsure.gif

Atsakyti