Įkraunama...
Įkraunama...

2015 metų Vilniaus nuotakos

Sveikos merginos! smile.gif

ilgai nepasirodziau visai nebuvo laiko ax.gif ilgai vestuves sventem, poto kelione, poto siaip visokie reikaliukai ir pagaliau poilsis, liko dar kelios dienos atostogu smile.gif

musu svente buvo geguzes 15 d. Oras aisku nelepino ;D kol ryte dariaus sukuosena ir makiaza sviete saule, kai reikejo jau persirengt atsirado debesys, o prie baznycios prasidejo liutis doh.gif bet kaip ir anyta sake, ta diena niekas netrukdys taip ir buvo. Kunigas labai graziai pravede ceremonija, isejus i lauka, kaip tycia keliom minutem nustojo lietus, kad galetumem su sveciais isgert sampano, tada vel lietus. Atvykus i fotosesijos vieta termometras rode +5 laipsnius, is salcio galvojau mirsiu, bet ir tai netrukde smile.gif turejom nuostabius fotografus, kurie visa laika palaike gera nuotaika smile.gif

Kad lietaus nebutu maza, prasidejo krusa doh.gif bet ir tai netrukde smile.gif

is tikruju kad ir kaip blogai viskas atrode, ta diena niekas netrukde ir viskas buvo tobula wub.gif

mes buvom laimingi, sveciai smagiai nusiteike, ta diena praleke kaip minute, tik spejom ivykius gaudyt:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pusheen: 28 gegužės 2015 - 13:53
QUOTE(Pusheen @ 2015 05 28, 14:51)
Sveikos merginos! smile.gif

ilgai nepasirodziau visai nebuvo laiko ax.gif ilgai vestuves sventem, poto kelione, poto siaip visokie reikaliukai ir pagaliau poilsis, liko dar kelios dienos atostogu smile.gif

musu svente buvo geguzes 15 d. Oras aisku nelepino ;D kol ryte dariaus sukuosena ir makiaza sviete saule, kai reikejo jau persirengt atsirado debesys, o prie baznycios prasidejo liutis  doh.gif bet kaip ir anyta sake, ta diena niekas netrukdys taip ir buvo. Kunigas labai graziai pravede ceremonija, isejus i lauka, kaip tycia keliom minutem nustojo lietus, kad galetumem su sveciais isgert sampano, tada vel lietus. Atvykus i fotosesijos vieta termometras rode +5 laipsnius, is salcio galvojau mirsiu, bet ir tai netrukde smile.gif turejom nuostabius fotografus, kurie visa laika palaike gera nuotaika smile.gif

Kad lietaus nebutu maza, prasidejo krusa  doh.gif bet ir tai netrukde smile.gif

is tikruju kad ir kaip blogai viskas atrode, ta diena niekas netrukde ir viskas buvo tobula  wub.gif mes buvom laimingi, sveciai smagiai nusiteike, ta diena praleke kaip minute, tik spejom ivykius gaudyt:)

Kaip smagu wub.gif sveikinimai dar kartelį wub.gif
gal papasakosi plačiau apie užsisakytas paslaugas, kas patiko, kas ne, gal kokiu patarimų/rekomendacijų wub.gif mums viskas dar labai aktualu bigsmile.gif kur fotosesiją turėjote? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 28 gegužės 2015 - 14:05
QUOTE(saulyteee @ 2015 05 28, 14:02)
Kaip smagu wub.gif sveikinimai dar kartelį wub.gif
gal papasakosi plačiau apie užsisakytas paslaugas, kas patiko, kas ne, gal kokiu patarimų/rekomendacijų wub.gif mums viskas dar labai aktualu bigsmile.gif  kur fotosesiją turėjote? 4u.gif
mes buvom laimingi, sveciai smagiai nusiteike, ta diena praleke kaip minute, tik spejom ivykius gaudyt:)



nors abu ir gyvename Vilniuje, taciau vestuves sventeme ne Vilniuje. Uzsakytos paslaugos gal aktualiau panevezio apskrities nuotakoms smile.gif

taciau fotografus ir muzikantus uzsakinejom is Vilniaus smile.gif

Fotografai: Fotoidile (www.fotoidile.lt). Drasiai rekomenduoju, nuostabus zmones, dirba dviese, profesionaliai ir linksmai smile.gif) tiek juokemes kad nebuvo kada ir susalti smile.gif

Muzikantai: grupe "Maloniai". Svente pravede labai smagiai, viska suderinom is anksto, visa programa, isklause ko norim ko nenorim ir visa svente labai pavyko 4u.gif

Visa kita Vilniaus nuotakoms nelabai aktualu bus, nes uzsakineta jau panevezio kraste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusheen @ 2015 05 28, 12:51)
Sveikos merginos! smile.gif

ilgai nepasirodziau visai nebuvo laiko ax.gif ilgai vestuves sventem, poto kelione, poto siaip visokie reikaliukai ir pagaliau poilsis, liko dar kelios dienos atostogu smile.gif

musu svente buvo geguzes 15 d. Oras aisku nelepino ;D kol ryte dariaus sukuosena ir makiaza sviete saule, kai reikejo jau persirengt atsirado debesys, o prie baznycios prasidejo liutis  doh.gif bet kaip ir anyta sake, ta diena niekas netrukdys taip ir buvo. Kunigas labai graziai pravede ceremonija, isejus i lauka, kaip tycia keliom minutem nustojo lietus, kad galetumem su sveciais isgert sampano, tada vel lietus. Atvykus i fotosesijos vieta termometras rode +5 laipsnius, is salcio galvojau mirsiu, bet ir tai netrukde smile.gif turejom nuostabius fotografus, kurie visa laika palaike gera nuotaika smile.gif

Kad lietaus nebutu maza, prasidejo krusa  doh.gif bet ir tai netrukde smile.gif

is tikruju kad ir kaip blogai viskas atrode, ta diena niekas netrukde ir viskas buvo tobula  wub.gif

mes buvom laimingi, sveciai smagiai nusiteike, ta diena praleke kaip minute, tik spejom ivykius gaudyt:)

Smagu, kad net ir per lietu, isliko puiki nuotaika! Beje, sakoma, kad gerai, kai lija per vestuves;)
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Musu kelionese visada taip nutinka, kad bent keletas dienu turi buti lietus ir t.t.na aisku idealus oras pabuti dviese ir planuoti seima..
Tai gi su rytiniu kavos puodeliu papasakosiu apie musu diena romantiskaja diena;)

Paskutine diena pries vestuves stengiausi pasilikti, kuo maziau darbu ir planavau, kad nuo popietes busim laisvi ir galesim pailseti, bet.. Viesbutyje atsidureme jau gerokai po 9h. O dar reikejo dar issilygint suknele ir vyrui marskinius. Tai nuejau miegoti apie 12. Todel, kuriu dienos arteja stenkites tikrai kuo daugiau nuveikti ne paskutine diena;)
Atsikeliau ryte, pirma dalyka ka padariau, tai patikrinau orus, rode 4 laispnius silumos ir ruka.. Nuejau i dusa ir buvau nuliudus del oro, o po to atitraukiau uzuolaidas ir nusisypsojau placiai, nes dangus buvo zydras zydras ne vieno debeselio, tai kol man dare makiaza gerejausi dangumi ir senamiescio rytine tyla.
Pries 10 ryto atvyko fotografai, padare mums staigmena.. Vietoj 2, buvo 3 lotuliukas.gif ejom i fotosesijos kambari, tuo pat metu atveze mano puokste, o mano makiazas buvo nebaigtas, tai buvo mazytis chaosas, kad visi supuole vienu metu, tai ir laksciau viesbucio koridoriais pirmyn ir atgal:D
Fotografes padejo man apsirengti, padare keleta kadru ir pakvietem mano isrinktaji.. Oi sirdele drebejo.. Kai jis iejo pro duris, tai vos neapsiverkiau... To jausmo tikrai nepakartosi.. wub.gif be to, musu pagrindine fotografe nenustojo kartoti kokie mes grazus ir faini...
Iseinant is viesbucio net administracija pagyre, kaip graziai atrodau, o keletas praeiviu kartu su fotografais kibo i darba.
Iskart nuvaziavome i Uzutraki, fotografei pasakiau, kad galiu uzsilipti ant tviroles ir bus super foto su mano sleifu. Tai gi uzsilipau, visi bijojo, kad nenukrisciau:D bet nenukritau ir tikrai turejo padaryti graziu nuotrauku.. Bet musu dziaugsma nutrauke apsauginis, kuris islindes per langa pradejo saukti "nukelkite jaunaja ir eikite is parko". Nukelti nukele, bet neisejome. Veliau sulaukeme kito darbuotojo, kuris liepe istrinti nuotraukas ir paaiskino, kad ta tvorele irsta ir yra pavojinga. Tai mazytis nuotykis per musu svente.
Po fotosesijos Uzutraky lekeme atgal i Vilniu.. Ir truputi veluodami, nes buvau suklaidinus fotografe del ceremonijos laiko lotuliukas.gif Kadangi laiko ir taip truko, tai teko valgyti vaziuojant, o valgem kibinus, kol fotografavomes nusiunteme vairuotoja kibinu nupirkti. Spekit, ar neapsiterliojau sukneles?! Aisku.. Pradejo begti per rankas ir toks tykst ant krutines lotuliukas.gif bet turejau pasiruosus slapiu deme valanciu serveteliu, tai issivaliau, bet juokingiausia buvo, kai ceremonijos metu vis uzuosdavau kibinus lotuliukas.gif
Musu vairuotojas buvo super ir gerai spaude, kad laiku atvyktume i baznycia, o fotografe neatsiliko.. Prie baznycios buvome kelios minutes pries ceremonija, kiti sveciai buvo tik atvaziave. Pradejom eiti.. Pasirodo dar jaunojo tevai neatvaziave ir musu liudininko nera, as jau pradejau panikuoti, nes mes ir taip veluojam, o jie nuvaziavo prie Petro ir Povilo baznycios lotuliukas.gif bet gerai, kad laiku suprato, kad ne ten.. Tai gi liudininkas nuleke pranesti vienuoliui, kad mes jau atvykome, kol laukeme mano sese aiksciojo, kokia grazi mano suknele ir sake nores pasimatuot...
Iejome i pro duris ir baznycios gale laukeme, kol vienuolis ateis pasiimti musu, visi musu sveciai atsistojo ir ziurejo i mus, musu uzsakytos mergaites pradejo groti "A Thousand Years", ejau akyse susikaupe asaros, nes ta melodija taip virpino sirdele.. Ziurejau i visus musu svecius, visi tokie grazus, besisypsantis, net gera paliko matyti, kaip del musu stengiasi...
Buvau labai nustebinta, kad vienuolis Bernardas prisimine is to pirmojo karto, ka pasakojom jam, kaip susipazinom, kur gyvenam ir pn. Ir sveikindamas trumpai papasakojo musu susipazinimo istorija.. Buvo miela...
Toliau skaiteme skaitinius, maniskis pirmas.. Po to pagiedojo psalme ir atejo mano eile.. As tai jautruole, tai spekit, ar graziai perskaiciau.. Skaiciau ir susigraudinau.. Bandziau sulaikyti asaras, tada garsiai nusijuokiau.. Bandziau susitvardyti, bet negalejau.. Tik dar labiau pradejau juoktis.. Ir girdziu visa baznycia kartu su manimi juokiasi.. Kas pazista mane gerai, tai zino, kad cia mano isterinis juokas, bet vienuolis pasake susikaupti, tai toliau pradejau skaityti virpanciu balsu..
Beje, baznycios tikrai nereikia puosti, nes man daug kas kartojo, kad tikrai nematysiu nei kaspinu, nei ko.. Taip ir buvo.. Nes pati graziausia puosmena baznycioje (o baznycios visada yra grazios) esate jus ir jusu sveciai.
Po ceremonijos visi pasveikino, gereme sampana ir sirdyje pasidare taip lengva.. Taip gera, tokia ramuma uzpludo. Visi pajudejo link sodybos, o mes pasifotografavom Lukiskiu aiksteje ir tada pajudejom link sodybos.
Buvom suplanave atplaukima su kateriu, tai susitikom su sodybos seimininke ir kol laukeme, kada galesim plaukti, ji mums pasakojo, kaip graziai musu dekoratore padekoravo, kad viskas labai sauniai atrodo, tai irgi ramino, nes turbut kiekvienai dreba sirdele, na kaip gi atrodys tas galutinis rezultatas.
Kai plaukeme su kateriu, buvo labai labai salta, bet buvo smagu visus pamatyti stovincius krante ir muzikantas moke visus ploti:D o mes juos tycia erzinom plaukdami aplink, bet neatplaukdami i kranta. Tai gi.. Atplaukem i kranta, visi ploja, o teveliai lauke su vandeniu, duona ir druska. Tada nubegome staigiai prie papuostu medziu fotosesijai ir ten priememe sveikinimus ir su kiekvienu sveciu nusifotografavome.
Sale buvo nuostabiai papuosta, smulkmenos smulkemeneles, saldus stalas buvo toks, apie koki pasvajot galejau, sveciu knygos kampas irgi nuostabus. Viskas buvo super!
O tada prasidejo svente;) pavalgeme, susipazinome..
Ir kaip tik geguzes 23d MB mazasis brolis svente gimtadieni, tai ji pasveikinom su jam specialiai iskeptu oreo keksiuku, bet labai graziai isejo, nes mes nubegome i virtuve, o muzikantas pradejo sneketi, pasikviete ji, o mes ateinan nesini tuo keksu ir mini fejerverku ant jo, ir visi dainuoja su gimimo diena.
Tada pakilome nuo stalo visi kartu paleisti balionus i dangu (buvo apie 9h), tada nulekiau persirengti.. Susokome savo pirmaji soki lotuliukas.gif Nutiko mums taip, kad per visus rupescius ir lakstymus neturejome laiko parepetuoti, tai gavosi visiska improvizacija lotuliukas.gif ir vietoj atsipalaidavimo sokant, buvo tik instrukcija, ka dabar darom.. Galvojau, kad atrodys tikra tragedija, bet visai nieko:D zinant, kad turejom 2 kartus repeticijas ax.gif Iskart po sokio pjoveme torta, pamirsau perspeti sodyba, kad taip anksti pjausime, tai nei peilio neturejome, nei lekstuciu lotuliukas.gif tai buvo sioke tokia pauze, bet nieko;)) nes dauguma pjauna po 12h, bet mes nusprendeme, kad velokai.
Na o paskui prasidejo "tusas". Aisku as buvau pagrindine sokeja ir mano vyras vis skundesi, kad pasidaro kokteiliuka, o as ji iskart tempiu sokti, baigus sokti, kokteiliuko nebera lotuliukas.gif ir taip pastoviai.. Ir taip visus vaikiau sokti is lauko i sale thumbup.gif
Tevams padovanojome nuotrauku remelius su musu nuotraukomis, data ir uzrasu "Aciu, kad uzauginote mano svajoniu vyra/moteri" (galesiu imesti i pastuka, jei kam smalsu).
Nuejome miegoti siek tiek po 2, o kiti uze iki 5 ryto thumbup.gif
O is ryto buvau faina, prisizadinau vyra, pasipuosem ir isejus is kambario dainavau "mano meile skriejantis vejas, pievoj paklyde drugiai...". Buvo po 9:D o po to kazkas uzleido "rytas pas mama", tai is visos sirdies atsistojus ant laiptu dainavau, o ten akustika tai superine.. Visi mane is ryto "mylejo"..
Drauges pasakojo, kad nuo pirmu mano dainos zodziu "dziaugesi"... "Rrrr.. Zydre!"
Buvo labai skanus pusryciai, pirtele ir sedejimas saulyteje.. Antra diena buvo pasakiskai silta!
Beje, buvo sveciu 41 ir pritrukome alaus (emem 50litru), bet antra diena nuvaziavom i parde ir nupirkom. Alkoholio pilna likom, nors turejom 10 jacko (liko 2-3 buteliai), torres turejom 10 (liko 9), sampes 10 prie baznycios (liko 2), sodyboj 10 (liko gal 2), degitines 5l (gal 1l isgere), vyno balto ir raudono po 10, liko laaaaabai daug, isgere gal tik po pora buteliu, pirkau colos 18 dideliu buteliu ( liko 11), sulciu pirkau 20litru (liko 4).

Buvo labai grazi svente, kuria noretusi pakartot!!!
Ir visa musu svente nuo pat pradziu buvo kupina romantikos... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydriuke @ 2015 05 29, 09:43)
Labas rytas 4u.gif
Musu kelionese visada taip nutinka, kad bent keletas dienu turi buti lietus ir t.t.na aisku idealus oras pabuti dviese ir planuoti seima..
Tai gi su rytiniu kavos puodeliu papasakosiu apie musu diena romantiskaja diena;)

Buvo labai grazi svente, kuria noretusi pakartot!!!
Ir visa musu svente nuo pat pradziu buvo kupina romantikos...  wub.gif

super wub.gif wub.gif ačiū, kad pasidalinai bigsmile.gif
smagūs tie nutikimai Užutrakio dvare hihihi.gif o kiek laiko buvot paskyrę fotosesijai? kuo vaišinote prie bažnyčios? bigsmile.gif
wub.gif wub.gif gražaus šeimyninio gyvenimo wub.gif
Atsakyti
O ar as galeciau patekti i jusu slapta pasta, nuotaku nuotraukyciu paziureti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 05 29, 08:36)
super wub.gif  wub.gif ačiū, kad pasidalinai bigsmile.gif
smagūs tie nutikimai Užutrakio dvare hihihi.gif o kiek laiko buvot paskyrę fotosesijai? kuo vaišinote prie bažnyčios? bigsmile.gif 
wub.gif  wub.gif  gražaus šeimyninio gyvenimo wub.gif

Turbut atsibodo skaityt lotuliukas.gif
Uzutraky kazkur 2h praleidom. Prie baznycios tai sampanu, naminii rafaelo, vafliukais ir sausainukais su idaru.

Beje, visi labai linkejo sugrizti i Lietuva gyventi lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(geggle @ 2015 05 29, 09:10)
O ar as galeciau patekti i jusu slapta pasta, nuotaku nuotraukyciu paziureti? ax.gif

Zinoma, kad galima, bet reikia parasyti prisistatyma i pastuka, su meiles istorija, jusu foto ir trumpai apie planuojama svente.

Beje, manau, teks daryti "pravalyma", nes yra tokiu, kurios apsireiske, gavo slapuka ir dingo gun_smilie.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydriuke @ 2015 05 29, 11:35)
Turbut atsibodo skaityt lotuliukas.gif
Uzutraky kazkur 2h praleidom. Prie baznycios tai sampanu, naminii rafaelo, vafliukais ir sausainukais su idaru.

Beje, visi labai linkejo sugrizti i Lietuva gyventi lotuliukas.gif  thumbup.gif
Papildyta:

Zinoma, kad galima, bet reikia parasyti prisistatyma i pastuka, su meiles istorija, jusu foto ir trumpai apie planuojama svente.

Beje, manau, teks daryti "pravalyma", nes yra tokiu, kurios apsireiske, gavo slapuka ir dingo gun_smilie.gif

man tai ne, gali pasakot ir pasakot biggrin.gif
kur pirkot skanėstus? bigsmile.gif
o yra planuose, kažkada grįžti? bigsmile.gif
gal ir gera mintis apie "pravalymą..".. g.gif
Papildyta:
p.s. aš esu girdėjus apie tas dėmių servetėles...kur pirkai? kaip suprantu geras daiktas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 05 29, 10:05)
man tai ne, gali pasakot ir pasakot biggrin.gif
kur pirkot skanėstus? bigsmile.gif
o yra planuose, kažkada grįžti? bigsmile.gif
gal ir gera mintis apie "pravalymą.."..  g.gif
Papildyta:
p.s. aš esu girdėjus apie tas dėmių servetėles...kur pirkai? kaip suprantu geras daiktas  bigsmile.gif

Prie baznycios skanestus: rafaelo gamino Bites renginiai (tie patys buvo ir saldziam stale), o kitus pirkome Gariunu maisto turguje, mama priverte pirkti:D nors butu pakakw tik rafaelo, emem 60vnt;)
Norisi grizti kartais? Vistiek tevai cia, broliai, seserys;)
O serveteles is Amway, mamai parveziau visa dezute, tai galeciau 1 pakeli parduot:D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zydriuke: 29 gegužės 2015 - 11:16
QUOTE(Zydriuke @ 2015 05 29, 12:14)
Prie baznycios skanestus: rafaelo gamino Bites renginiai (tie patys buvo ir saldziam stale), o kitus pirkome Gariunu maisto turguje, mama priverte pirkti:D nors butu pakakw tik rafaelo, emem 60vnt;)
Norisi grizti kartais? Vistiek tevai cia, broliai, seserys;)
O serveteles is Amway, mamai parveziau visa dezute, tai galeciau 1 pakeli parduot:D

Ačiū bigsmile.gif mano būsima anyta perka nemažau amway produkcijos, užklausiu jos apie servetėles, jei nieko apie jas nežinos, ar neišeis gaut, tada kreipsiuosi bigsmile.gif
p.s. tokios? https://www.amway-li...es#.VWg0gWTHvAU
ar jos tik dideliais pakeliais parduodamos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 29 gegužės 2015 - 11:43
Zinoma, kad galima, bet reikia parasyti prisistatyma i pastuka, su meiles istorija, jusu foto ir trumpai apie planuojama svente.

Beje, manau, teks daryti "pravalyma", nes yra tokiu, kurios apsireiske, gavo slapuka ir dingo gun_smilie.gif
[/quote]
Ojej kokia uzduotis didele biggrin.gif as tik suknele isgirtaja zydres norejau pamatyt ax.gif
Atsakyti