Įkraunama...
Įkraunama...

2015 metų Vilniaus nuotakos

QUOTE(saulyteee @ 2015 08 30, 11:04)
Tai kad tik viena Kissa liko..iš čia bendravusių, kuri dar nesusituokusi..  4u.gif  nedaug čia mūsų buvo  4u.gif
aš irgi jau užsisakiau dokumentus, rugsėjo gale jau turėčiau turėti bigsmile.gif  ir jau lagaminai sukrauti kelionei.. antradienį kylam bigsmile.gif 
Kaip Jūs gyvuojat? 4u.gif

As uz savaites i Lietuva!!! Reikes tartis su fotografe gal net pirmadieni vakare susitikti, noriu nuotrauku labai!;))

Papildyta:
QUOTE(Leyla @ 2015 08 30, 14:08)
Mūsų šventė buvo  08.08, tik dabar atradau laiko prisėsti ir išsipasakoti.

Tą dieną nieks neberūpėjo, bet po kurio laiko prisiminiau visus, kurie ne taip padirbėjo tą dieną ir širdagraužis liko  blush2.gif

Makiažas ir šukuosena - nors nebuvo blogai, bet jaučiu, kad reikėjo daug anksčiau pradėti tuo rūpintis, gal būčiau atradusi ir geresnę šukuoseną.

Fotografai - buvo smagu, tačiau dabar kai gavau kelias photo, tai net labai akivaizdžių dalykų nepasistengė retušuoti, paslėpti. Parašiau jiems atsiliepimą, dar negausime turbūt ilgokai visų nuotraukų tai ir nesakysiu be galutinio darbo rezultato.

Šventėme Gilužio sodyboje. Super profesionaliai dirba, maistas labai skanus, aplinka labai graži. Padėjo ir išdėlioti dekoracijas, atrodė viskas kaip aš ir įsivaizdavau - stalo dekoras tikrai buvo nuostabus, prie manęs net priėjo pusbrolis, draugės draugas vestuvių fotografas ne Lietuvoje ir sakė, kad jie yra matę daug vestuvių, bet čia viens gražiausių matytų, tai aš tuo labiausiai džiaugiausi, nes pati viską dariau. Dariau rustic stiliumi, su kaladėm, dekoruotais stiklainiais ir pan.

Tortas buvo Liu Patty. Labai man čia ant širdies gulėjo, nes atrodė jis tikrai baisiai. Nuotraukų neturiu, bet turėjo būti naked cake bet toks žalias jų žalios arbatos, balto šokolado ir avieičų berods skonio. Visų pirma pasiėmus atrodė kaip paprastas naked cake (keksas su kremu), paskambinau pasiteirauti, nes pirma galvjau, kad sumaišė. Žadėjo, kad viduj viskas tvarkoje bus. Tai tas tortas pradėjo keisti spalvą ir vakare atrodė nei rudas, nei žalias (taip taip, neminėsiu ką priminė). Nuotraukų neturiu, visą svečiai dar iki ryto suvalgė, bet kiek aš pamenu nei tas skonis toks tiksliai jautėsi, kaip ten turėjo būti (turėjome ragavimą). Tiesiog manęs neperspėjo, kad jis taip nenormaliai atrodys, rinkausi Liu Patty kaip brangesnį variantą ir deja.  blush2.gif

Mažoji ragainė ėmėm keksiukus ir cake pops'us. TAI net patikslinus porą kartų spalvos  cake pops'ų nepadarė, kokios mes norėjome. Keksiukuose nebuvo šokolado viduje, nors turėjo būti + kremas ant viršaus toks labai pigus, labai lengvos konsistencijos ir nesilaikė ir kai lauke >30 laipsnių labai nekaip žiūrėjosi. Žodžiu, tas mūsų saldus stalas visiškai nenusisekė išvaizda, bet ryte buvo gal 5 keksiukai likę ir viskas.
Vedėjas Robertas Petrauskas. Buvom gavę gerų atsiliepimų apie jį iš kelių pusių, o vestuvėse nebuvome patys buvę gal 20 metų, tai va, likome juo nepatenkinti. Kai veda, tai veda neblogai, bet LABAI DAUG laiko nevedė NIEKO. na, jeigu tipinės 6 val., tai gal kokį 2, 5  val ir vedė vakarą. Nepažaista buvo sutartų žaidimų, ilgos buvo pertraukos. Mes su vyru buvome išėję pasivaikščioti romantiškai, tai kai nėra mūsų akivaizdžiai nuobodžiaujančių prie stalų tai nieko ir neveda, nors prieš savaitę buvo kalbėta, kad mūsų svečiai nori žaidimų, veiklos, kuo daugiau. Su juo buvo superinis DJ, kurio turiu el. paštą, jei reiktų. Šokiai buvo iki 6 ryto smile.gif 

Tilpome į biudžetą ir išleidome mažiau  drinks_cheers.gif

Na as busiu tikra lietuve ir pasidziaugsiu, kad nesusigundziau niekur kitur uzsakinet torto, nes tikrai, jau kiek nusivylimu skaitau..
O tikekimes, kad fotografas paklausys jusu nuomones ir sutvarkys tinkamai nuotraukas ir turesite daug graziu!!!!
Atsakyti
QUOTE(Leyla @ 2015 08 30, 16:08)
Mūsų šventė buvo  08.08, tik dabar atradau laiko prisėsti ir išsipasakoti.





Sveikinimai įstojus į žmonas thumbup.gif wub.gif biggrin.gif
gaila..kad taip vat nepavyko.. bet svarbu, kad tą dieną nuotaikos nesugadino..ir tikiuosi, kad fotografas atsižvelgs į pastabas 4u.gif
o gal pasakysi, kas fotografavo?

QUOTE(Zydriuke @ 2015 08 30, 18:21)
As uz savaites i Lietuva!!! Reikes tartis su fotografe gal net pirmadieni vakare susitikti, noriu nuotrauku labai!;))

Papildyta:

Na as busiu tikra lietuve ir pasidziaugsiu, kad nesusigundziau niekur kitur uzsakinet torto, nes tikrai, jau kiek nusivylimu skaitau..


greitai ir tu atvyksi bigsmile.gif
nu matai čia laimės dalykas.. mes irgi sakėmės liu patty - bet skonis buvo dieviškas tikrai thumbup.gif todėl nesuprasi kas ten.. ar kulinarė kažko pamiršo įdėti ar dar kas.. ten kur tu užsisakinėjai gali pasitaikyti vienam iš šimto kažkas ne taip.. g.gif
Roberto - mes norėjome.. bet nepamenu ar kaina netiko ar jau buvo užimtas.. g.gif apskritai mūsų dienai jau daug išgirtų buvo užimti.. liūdėjau.. o pasirodo vat kaip būna.. unsure.gif o apie Robertą girdėjome gerus atsiliepimus.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 08 31, 06:31)
Roberto - mes norėjome.. bet nepamenu ar kaina netiko ar jau buvo užimtas.. g.gif apskritai mūsų dienai jau daug išgirtų buvo užimti.. liūdėjau.. o pasirodo vat kaip būna.. unsure.gif o apie Robertą girdėjome gerus atsiliepimus.. g.gif

Pagalvojau, kad ziauru.. Pradedi planuoti vestuves pries metus, o ir tai norimos sodybos, vedejai, fotografai buna uzimti.. Planuoti pries du metus?.. Ziauru.. Bent as asmeniskai neiskesciau;)) 10 menesiu ir tai buvo daug:)
Atsakyti
QUOTE(Zydriuke @ 2015 08 31, 12:15)
Pagalvojau, kad ziauru.. Pradedi planuoti vestuves pries metus, o ir tai norimos sodybos, vedejai, fotografai buna uzimti.. Planuoti pries du metus?.. Ziauru.. Bent as asmeniskai neiskesciau;)) 10 menesiu ir tai buvo daug:)

Net susiradau email... rašiau aš jam rugsėjo 6 d. ir atrašė 6 d., kad mūsų dienai užimtas 4u.gif taip kad čia ir 11 mėn doh.gif ir kažkaip vedėjai ir buvo vieninteliai, kurie tikrai daug kas jau buvo užimti blink.gif doh.gif aš ir ilgesnio planavimo neištverčiau doh.gif nors..realiai pradžioj mes "neforsavom..", ramiai, po truputį, gale smagumai prasidėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 08 31, 12:49)
Net susiradau email... rašiau aš jam rugsėjo 6 d. ir atrašė 6 d., kad mūsų dienai užimtas 4u.gif  taip kad čia ir 11 mėn doh.gif  ir kažkaip vedėjai ir buvo vieninteliai, kurie tikrai daug kas jau buvo užimti blink.gif  doh.gif  aš ir ilgesnio planavimo neištverčiau doh.gif nors..realiai pradžioj mes "neforsavom..", ramiai, po truputį, gale smagumai prasidėjo biggrin.gif


As tai mus laikau laimes kudikiais, nes ir vedejas kurio norejom - buvo laisvas ir muzika, kurios norejom ir sale radom (kuri mums labiausia atitiko visus poreikius, nors ju jau buvo nemazai uzimta, kiek rasiau), o pradejom organizuotis mes tik pries 3men iki sventes....... biggrin.gif:D aisku padejo gal tai, kad geguzes vidurys dar ne toks populiarus, kaip liepa kokia gal.. smile.gif
Atsakyti
Labas visoms, aš ne būsima nuotaka, o jau žmona su trejų metų stažu smile.gif tvarkiau spintas ir radau mūsų vestuvių papuošimus. Gal kuri norėtumėt kaspinais papuošti bažnyčią? Šventės vietoje tais pačiais kaspinais puošėme svečių kėdes. Žalią kaspiną galima nurišti ir priderinti savo norimą spalvą. Parašykit a.ž., kad čia neužteršumėm eterio smile.gif kitoms sėkmės planuojant ir gražios šventės wink.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 08 31, 08:31)
Sveikinimai įstojus į žmonas thumbup.gif  wub.gif  biggrin.gif
gaila..kad taip vat nepavyko.. bet svarbu, kad tą dieną nuotaikos nesugadino..ir tikiuosi, kad fotografas atsižvelgs į pastabas 4u.gif
o gal pasakysi, kas fotografavo?
greitai ir tu atvyksi bigsmile.gif
nu matai čia laimės dalykas.. mes irgi sakėmės liu patty - bet skonis buvo dieviškas tikrai thumbup.gif  todėl nesuprasi kas ten.. ar kulinarė kažko pamiršo įdėti ar dar kas..  ten kur tu užsisakinėjai gali pasitaikyti vienam iš šimto kažkas ne taip.. g.gif
Roberto - mes norėjome.. bet nepamenu ar kaina netiko ar jau buvo užimtas.. g.gif apskritai mūsų dienai jau daug išgirtų buvo užimti.. liūdėjau.. o pasirodo vat kaip būna.. unsure.gif o apie Robertą girdėjome gerus atsiliepimus.. g.gif



Dėl Liu Patty - minėjo, kad pirmąkart taip darys (to skonio naked cake), bet aš nesuabejojau jų kompetencija tuo metu, pasitikėjau. Aš nemanau, kad iš blogos valios, nu bet kodėl man nepasiseka doh.gif Galėjo gi išsibandyt iš anksto kaip ten su fermentacija, kokia spalva atrodo.

Apie Robertą aš iš kelių pusių girdėjau labai gerus atsiliepimus, bet irgi nežinau, gal ne jo diena, gal blogai jautėsi, bet vėlgi, ar mes čia kalti? Na, ne mano kaltė, kad jam gal trisdešimtos vestuvės sezone ir išsisemia gal žmogus ar pavargsta.

Dėl fotografų dar noriu susilaikyti nuo nuomonės, kol jos neturiu iki galo, bet nelabai žinomi, neėmėme geriausių, nelabai kur net ir teko skaityti apie juos.
Atsakyti
sveikos! 4u.gif istekejau, isivaziavau i darbus ir mokslus, tai retokai beuzsuku smile.gif o smalsu,kuo musu forumietes gyvena... ax.gif ogho, Liu patty isvis buvo skaitomi vieni geriausiu...
bet jais net nesidomejom - buvom rade,kas pagamins mums torta pagal musu uzgaidas su gyvom gelem, tai ir nebesiblaskem 4u.gif
o mes jau gavome foto is fotografu - jautriai ir graziai iamzinta viskas, daug surezisuotu ir reportaziniu foto - likome patenkinti wink.gif tik va,ko pritruko - filmuotojo. nes kiek prigaudeme filmuotos medziagos telefonais, siurpuliukai laksto prisiminus...o mazoka wink.gif pataupeme, vadinasi ... kur gal ir nereikejo. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(drugeliete @ 2015 09 04, 08:21)
sveikos!  4u.gif  istekejau, isivaziavau i darbus ir mokslus, tai retokai beuzsuku smile.gif o smalsu,kuo musu forumietes gyvena...  ax.gif ogho, Liu patty isvis buvo skaitomi vieni geriausiu...
bet jais net nesidomejom - buvom rade,kas pagamins mums torta pagal musu uzgaidas su gyvom gelem, tai ir nebesiblaskem  4u.gif 
o mes jau gavome foto is fotografu - jautriai ir graziai iamzinta viskas, daug surezisuotu ir reportaziniu foto - likome patenkinti wink.gif tik va,ko pritruko - filmuotojo. nes kiek prigaudeme filmuotos medziagos telefonais, siurpuliukai laksto prisiminus...o mazoka wink.gif pataupeme, vadinasi ... kur gal ir nereikejo. blink.gif

Mes irgi neemem, nors jau pries pat vestuves pagalvojau, kad gal reiktu.. Na bet jau nieko nepakeisim..
O mes pirmadieni vakare gaunam nuotraukas wub.gif
Atsakyti
e, tai kada kavos, zydriuke? wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mes kopinėjame medutį wub.gif zydriuke-kaip foto? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 09 10, 13:53)
Sveikos, mes kopinėjame medutį wub.gif zydriuke-kaip foto? bigsmile.gif

Kopinekit kopinekit nestuke.gif
Gerai:) tik mazokai lotuliukas.gif imesiu grizus i pastuka, nes pas mama negaliu lotuliukas.gif
Kantrybes pora dieneliu;)
Papildyta:
QUOTE(drugeliete @ 2015 09 10, 08:59)
e, tai kada kavos, zydriuke? wink.gif  4u.gif

Rytoj 4u.gif
Atsakyti