Įkraunama...
Įkraunama...

Žolininkės, užkalbėtojos

QUOTE(MamaLupa @ 2006 07 15, 02:01)
Aklai tiki atitruke nuo realybes...neimanoma gyventi pagal sventus rastus simtu procentu, bet yra tokiu , kurie tuo tiki...
O del ramybes tai net neabejok.Karta zengus Dievo link , kelio atgal nebera...ramybe uzplusta ir nebepalieka.Tik kartais banguoja su musu emocijomi, kas yra naturalu ir yra dalis musu paciu... 4u.gif



Kaip suprast zengus link Dievo ramybe uzplusta ir nebelieka? Tai, kad tiki Dievu nesi ramus? As galvoju, kad tikejimas kaip tik zmogu sutvirtina. Taip, nereikia gyventi aklai ir atitrukti nuo realybes, bet tikejimas zmogui reikalingas.
Papildyta:
QUOTE(liucinka @ 2006 07 14, 22:59)
Aš irgi manau, kad esama žmonių aiškeregių, turinčių būtent Dievo dovaną gydyti, padėti žmonėms. Pačiai, tiesa, neteko lankytis pas tokią, bet norėčiau nueiti, gal kas pažįstate tokią Vilniuje?



Vilniuje nezinau, taciau ta moteriske kur Kaune yra, tai pas ja is visos Lietuvos zmones vaziuoja gydytis. Kiek benueiciau, tiek pas ja labai daug zmoniu. Ir esu tikra, jog ji tikrai turi kazka daugiau nei paprastas zmogus. Kaip pavyzdys buvau pas ja nuejus su temperatura. Ji palaike kelias minutes savo rankas man ant galvos ir daug geriau pasijauciau. Karsciavimas dingo. O kai buvau susizeidus kojas ir vos galejau vaikscioti, ji gloste mano kojas, o isejus is jos galejau beveik lakstyti. Keista? man taip pat. Net sunku tuo patiket. Taciau taip yra.
Atsakyti
QUOTE(Garbo @ 2006 07 14, 18:01)
Skundziuos visokiais negalavimais, taciau jokios ligos neranda. sako, kad nuo nervu. teko ir nervus gydytis. kelis menesius viskas buvo gerai. maniau, kad issigydziau. nuejau pas ta moteriske. ji kelis kartus man aplink kuna rankom pavedziojo ir vel nerimo ir panikos priepuoliai prasidejo.

Tai čia... gerai?! blink.gif Panašu į hipochondriją... unsure.gif
Atsakyti
gal ir hipochondrija. o kaip ja gydyti?
Atsakyti
QUOTE(Garbo @ 2006 07 15, 01:21)
Kaip suprast zengus link Dievo ramybe uzplusta ir nebelieka? Tai, kad tiki Dievu nesi ramus? As galvoju, kad tikejimas kaip tik zmogu sutvirtina. Taip, nereikia gyventi aklai ir atitrukti nuo realybes, bet tikejimas zmogui reikalingas.
Papildyta:
Vilniuje nezinau, taciau ta moteriske kur Kaune yra, tai pas ja is visos Lietuvos zmones vaziuoja gydytis. Kiek benueiciau, tiek pas ja labai daug zmoniu. Ir esu tikra, jog ji tikrai turi kazka daugiau nei paprastas zmogus. Kaip pavyzdys buvau pas ja nuejus su temperatura. Ji palaike kelias minutes savo rankas man ant galvos ir daug geriau pasijauciau. Karsciavimas dingo. O kai buvau susizeidus kojas ir vos galejau vaikscioti, ji gloste mano kojas, o isejus is jos galejau beveik lakstyti. Keista? man taip pat. Net sunku tuo patiket. Taciau taip yra.



Buna ir man kad "apsiskaitau" as rasiau NEBEPALIEKA biggrin.gif

AS tau rekomenduoju paskaityti Louise L Hay bet kuria is knygu.Musu mintys ir emocijos kuria musu fizini kuna,,,
Papildyta:
QUOTE(Garbo @ 2006 07 15, 04:00)
gal ir hipochondrija. o kaip ja gydyti?


O kam ja gydyti? Nebent ji butu diagnozuota...o kai bus diagnoze, tada atsiras ir budai, kaip ja gydyti.Pradek sau kartoti jog esi mylima ir mylinti.Ka beveiktum, kur bebutum, kalbek su savimi mintyse.Kas ka besakytu, kartok sau "AS EU MYLIMA IR MYLINTI.AS ESU MEILE"Kuo didesne baimes ataka tuo intensyviau stenkis pajusti meile.Kai tik jausmai uzplusta, suburk juos i maza debeseli, padekok, kad apsilanke, ir papusk i ji, tegul plaukia kur ji vejai nes.Pasistenk suvokti, o suvokusi atminti, kad tu, tai ne tavo jausmai.Stebek juos lyg stebetum gatve pro langa...Pradziai turetu uztekti.Daugumai uztenka poros dienu, kitiems reikia poros savaiciu, man reikejo viso menesio... blush2.gif ne, jokios cia gedos, tiesio juokauju.Sie metodai isbandyti placiai pasaulyje, yra lengviausia juos naudoti, ir duoda geriausius rezultatus per trumpiausia laika.Pabandyk.Nieko nekainuoja ir tikrai nepavojingi gyvybei. bigsmile.gif o savijauta gereja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaLupa: 15 liepos 2006 - 16:35
o jei nesijauti mylima? gal yra kitas budas?
Atsakyti
yra ,pradek mylet kitus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbo @ 2006 07 16, 09:45)
o jei nesijauti mylima? gal yra kitas budas?


Tu gimei tobula, mylima ir mylinti.Tik isorinis pasaulis inese sumaisti ir baime.Apsupta zmoniu, kurie nemokejo myleti saves, vaikas budama nezinojai kaip atskirti tiesa nuo melo...meile nuo baimes ir pataikavimo..Ir patikejai, kad nesi Mylima.Lygiai taip kaip itikejai nemeile, dabar itikek i MEILE.Kartok sau tol, kol patikesi, o tada - garantuoju, kad prades keistis ir tavo pacios savijauta.Labai tikiu jog tau pavyks... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(GELALA @ 2006 07 16, 10:09)
yra ,pradek mylet kitus mirksiukas.gif


lotuliukas.gif o tau kas burnele uzklyjavo, prapuolene tu... bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbo @ 2006 07 15, 10:21)
Vilniuje nezinau, taciau ta moteriske kur Kaune yra, tai pas ja is visos Lietuvos zmones vaziuoja gydytis. Kiek benueiciau, tiek pas ja labai daug zmoniu. Ir esu tikra, jog ji tikrai turi kazka daugiau nei paprastas zmogus. Kaip pavyzdys buvau pas ja nuejus su temperatura. Ji palaike kelias minutes savo rankas man ant galvos ir daug geriau pasijauciau. Karsciavimas dingo. O kai buvau susizeidus kojas ir vos galejau vaikscioti, ji gloste mano kojas, o isejus is jos galejau beveik lakstyti. Keista? man taip pat. Net sunku tuo patiket. Taciau taip yra.


Ar tik ne apie Monika kalbi? Gyvena ji vaziuojant link Jiesios (nepamenu tiksliai, nes maza tik pas ja buvau), bet tai visai netoli nuo Kauno. Lankesi mama, mociute pas ja. Vaziavau ir as. Ji daznai su rankom glostydavo, po to ziuredavo primerkus akis pro langa ir sakydavo ka mato. Ilgai vazinejom, nes mama sunkiai sirgo, deja nepadejo... Veliau suzinojom, kad bet koks aiskeregys, ekstrasensas tik laikinai padeda, o veliau buna dar blogiau.
Monika prakeikimu nuimti negali, sake tai neleidzia jai aukstesnes jegos.
Stengiuosi pati nesikreipti pas juos, nes kiek zinau tai laikini pagerejimai. Kaip ir toji isgarsejusi piramide pastatyta neva remiantis Dievo patarimais. Zmones plaukia buriais, pagereja o po to buna dar blogiau....
O apie bobutes kurios uzkalba roze galiu pasakyti, kad kiek kartu buvo mociutei jai visada padedavo. Teciui deja padejo vaistai, nors uzkalbejo ir bobulyte...
Atsakyti
QUOTE(MamaLupa @ 2006 07 17, 23:41)
Papildyta:
lotuliukas.gif o tau kas burnele uzklyjavo, prapuolene tu... bigsmile.gif  mirksiukas.gif


Tyla gera byla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GELALA @ 2006 07 19, 05:27)
Tyla gera byla biggrin.gif


Aisku... bigsmile.gif
Atsakyti
Prie Vistycio ezero yra sventa vieta ir saltinis,jis mums padejo.
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2006 07 19, 16:21)
Ar tik ne apie Monika kalbi? Gyvena ji vaziuojant link Jiesios (nepamenu tiksliai, nes maza tik pas ja buvau), bet tai visai netoli nuo Kauno. Lankesi mama, mociute pas ja. Vaziavau ir as. Ji daznai su rankom glostydavo, po to ziuredavo primerkus akis pro langa ir sakydavo ka mato. Ilgai vazinejom, nes mama sunkiai sirgo, deja nepadejo... Veliau suzinojom, kad bet koks aiskeregys, ekstrasensas tik laikinai padeda, o veliau buna dar blogiau.
Monika prakeikimu nuimti negali, sake tai neleidzia jai aukstesnes jegos.
Stengiuosi pati nesikreipti pas juos, nes kiek zinau tai laikini pagerejimai. Kaip ir toji isgarsejusi piramide pastatyta neva remiantis Dievo patarimais. Zmones plaukia buriais, pagereja o po to buna dar blogiau....
O apie bobutes kurios uzkalba roze galiu pasakyti, kad kiek kartu buvo mociutei jai visada padedavo. Teciui deja padejo vaistai, nors uzkalbejo ir bobulyte...


Taip, kalbu apie ta pacia Monika. Isgasdinai tu mane del to, kad pagerejimas laikinas , o paskui pablogeja. Dabar ji tik rankom gydo ir i langa neziuri. kiek lankiaus tai neziurejo i langa nei karto. O del prakeikimu, tai ji susiskambina su aiskiarege ir ta pasako ar zmogus nuziuretas ir pan, ar namai to zmogaus svarus. tada vaiksto ratais su zvake ir nuima ta nuziurejima. jau dabar nezinau ar tiket visais sitais gydytojais rankomis ar ne. o lasiuku tokiu dave ji?
Atsakyti