Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio vaikai

QUOTE(AgSlan @ 2015 06 01, 19:47)

Man atrodo tu rasei, kad esi is naujosios vilnios. As irgi  mirksiukas.gif


aha, as is sio uzmirsto krasto biggrin.gif kurioj pusej tu gyveni gal kada susimatyt isetu smile.gif

QUOTE(Dovivana @ 2015 06 02, 12:25)
Darėm pasa kazkur 3 men vilniuje. Nuejom i pasu poskyri,  as vaika uz pazastu , pakisus rankas po megztiniu, pries objektyvą palaikiau. Foto gavom is antro karto.  Jokiu problemu. Mums sunkiau dicke buvo ten nufotkinti, jai 2 metai, tai visur dairesi, neziurejo i ta objekryba niekaip.

kitoj savaitej vesiu panas fotkint pasams, aciu uz patarima apie ranku pakisima po megztuku! kazin kaip trimetei reiks padaryt, nu bet gal gausis kas smile.gif o tu registravais ar gyvoj eilej stovejai?

ne kaifas sirgt prie +25, dar dicke apsikrete.... nu gal praeis sloga, nesikomplikuos g.gif

akari senbuves niekur nedingo, tiesiog kartais paroj valandu truksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristtule @ 2015 06 02, 13:12)
aha, as is sio uzmirsto krasto biggrin.gif kurioj pusej tu gyveni gal kada susimatyt isetu smile.gif

as gyvenu parko gatvej, bet tu man atrodo kitoj pusej g.gif

mamytes ar vedat vaikucius i lauka gavus skiepa?
Atsakyti
QUOTE(AgSlan @ 2015 06 02, 15:53)
as gyvenu parko gatvej, bet tu man atrodo kitoj pusej g.gif

mamytes ar vedat vaikucius i lauka gavus skiepa?

aha, as netoli norfos

mes dazniausiai po skiepo pasivaikstom ta diena iki stoteles, gaunasi geras pusvalandukas, veliau jau neinam
Atsakyti
QUOTE(kristtule @ 2015 06 02, 14:12)
aha, as is sio uzmirsto krasto biggrin.gif kurioj pusej tu gyveni gal kada susimatyt isetu smile.gif
kitoj savaitej vesiu panas fotkint pasams, aciu uz patarima apie ranku pakisima po megztuku! kazin kaip trimetei reiks padaryt, nu bet gal gausis kas smile.gif o tu registravais ar gyvoj eilej stovejai?

ne kaifas sirgt prie +25, dar dicke apsikrete.... nu gal praeis sloga, nesikomplikuos  g.gif

akari senbuves niekur nedingo, tiesiog kartais paroj valandu truksta biggrin.gif


Trimete pasodinsi ant kedes, jie turi paaukstintas vaikams. Maze uz pazastu smile.gif
Ten yra su vaikais pasirinkimas be eiles. Tai dazniausiai gan greit prieini ta eile be eiles smile.gif
Atsakyti
Vi Vi> labai ačiū, kad priminei apie fotoatelje smile.gif Mes buvom toj paprastoj būdelėj, o ten paspaudi mygtuką, tada kol viskas pasidaro dar pusę min. praeina. O dabar nuvarėm į atelje, paguldė ant tokio minkšto 'debesies' patalo, nufotkino ir viskas smile.gif Iš pirmo karto, bet vis tiek vienos ausytes nesimato. Paklausiau ar tinka pasui taip, sakė, kad tinka.

Pas mus irgi rodė, kad šilta bus, bet vėjas didelis.
Į lauką neinam, nes man kažkaip visi skiepai papuldavo po pietų, tai jau būdavom pavaikščioję.

Ar vaikučiai geria vandenį? Ar jau laiko buteliukus?
Jau šiandien mažoji žiūriu gėlės lapus tik liečia, liečia, tuoj gnaibyt pradės biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristtule @ 2015 06 02, 15:48)
aha, as netoli norfos



toj pusėj dažnai būnu savaitgaliais, ten tėvai gyvena

QUOTE(akari @ 2015 06 02, 18:02)

Ar vaikučiai geria vandenį? Ar jau laiko buteliukus? 
Jau šiandien mažoji žiūriu gėlės lapus tik liečia, liečia, tuoj gnaibyt pradės biggrin.gif biggrin.gif


Pas mano tėvus jau senai vazonai ir krūmai sode išpešioti biggrin.gif
M moka gražiai laikyt buteliuką, bet tik kol nepradeda tekėt vandenukas. Nu nepripažįsta jis jo, išgeria tik kelis lašus vandens žaisdamas.
Atsakyti
QUOTE(akari @ 2015 06 02, 19:02)
Vi Vi> labai ačiū, kad priminei apie fotoatelje smile.gif Mes buvom toj paprastoj būdelėj, o ten paspaudi mygtuką, tada kol viskas pasidaro dar pusę min. praeina. O dabar nuvarėm į atelje, paguldė ant tokio minkšto 'debesies' patalo, nufotkino ir viskas smile.gif Iš pirmo karto, bet vis tiek vienos ausytes nesimato. Paklausiau ar tinka pasui taip, sakė, kad tinka.

Pas mus irgi  rodė, kad šilta bus, bet vėjas didelis.
Į lauką neinam, nes man kažkaip visi skiepai papuldavo po pietų, tai jau būdavom pavaikščioję.

Ar vaikučiai geria vandenį? Ar jau laiko buteliukus? 
Jau šiandien mažoji žiūriu gėlės lapus tik liečia, liečia, tuoj gnaibyt pradės biggrin.gif biggrin.gif

Ner uz ka 4u.gif
Maniškė buteliuka pasilaiko, bet vandens negeria, kandzioja ir tiek. vandeni su sauksteliu pagirdau. patinka jai
Atsakyti
Labas,
Manoji vandens negeria. Perku vaikiskas sultis ir skiedziu 60/40. Tada geria. Tai to mazo sulciu buteliuko uztenka 2-3 dienom.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano mažiukas negeria vandens. Bet jis ir valgyti atsisako vis dar. Bijau kad hemoglobinas nekristų, o pas gydytoja tik suėjus 8 men dabar..tai nežinau net ka daryt, bandau visaip sudomint, bet net neprasizioja dažniausiai.
Šliaužioti irgi dar nenori, bet stojasi ant keturių ir siūbuoja. Na turiu vilties kad išmoks, kad ir vėliau smile.gif visgi sunku turbut tokį svori pakelt matyt.
O siaip kuo toliau tuo smagiau, vis kokiu nauju bajeriu sugalvoja mažius, garsu ir pan. atrodo vis daugiau supranta. Kažkaip net norėtųsi sulėtinti laiką kartais, dienos lekia.
Dėl naktinio kėlimosi tai įvairiai pas mus, žiūrint kada nueina miegot. Šiandien nuėjo 20:30 tai bus min trys kartai manau. O siaip isbuna iki 23 val tai pora-tris kartus k keliuos.

Pas ka sliauzioja vaikai, kur paliekat kai reik kur nubegt? Ant grindų gi jau turbut irgi nesaugu? Kad atsitrenks kur ar pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giliukass: 04 birželio 2015 - 21:03
kažkokiu būdu maže atsiranda kambario virdury kai ja palieku viena. KOl kas dar palikineju, paskuinzn, teks i lovele kelt. Gultuke ji man verciasi ant sono ir siekia salia esanciu daiktu. tai bijau, kad gali apvirst su visu gultu
Atsakyti
Labutis. Na atrodo pirma karta per 6 men is as isgyvenau bemiege nakti, kai lelius rekia kas penkiolika minuciu...Mano panele suslogavo, uzsikrete nuo manes..Ir atrodo viskas eina tik blogyn..Neprakvepuoja, nervuojasi, isteriskai rekia..Jau paryciais neiskenciau ir sulasinau vibrocilio.Mano gydytoja sake, kad galima jei labai nosis uzburkus, tai tada porai valandu nuluzo..Dabar apie 12 vel bandziau ja nulauzt, tai lovelej nulis sansu, tik pamato lova, rekia is tolo blink.gif , isgelbejo tik gultukas, matyt del to, kad pusiau sedimoj pozicijoj...Kosmaras ta sloga... doh.gif
Atsakyti
Labas visoms mirksiukas.gif

QUOTE(Giliukass @ 2015 06 04, 22:02)


Manoji jau pradėjo valgyti, nelabai jai skanu, bet valgo. Jau saldžią bulvę valgė (ačiū pavasarėjančiai už mintį mirksiukas.gif ), brokolį, šiandien cukiniją. Viską skiedžiu su savo pienuku. Kartais atrodo, kad ji ne tai, kad nebenori valgyti, bet atsibosta valgyti biggrin.gif

Vakar skambinau dėl tyrimų vit. D. NEDARO! Grįšiu į Lt ir nuvesiu, hemoglobiną taip pat patikrinsiu.

Aš jeigu tvarkausi įdedu į lovytę, arba gultuką. Mūsų butas nėra didelis, tai jeigu būnu virtuvėje vis pažiūriu į svetainę, kur dažniausiai būnam. Va tuo reikalu norėčiau, kad būtų svetainė sujungta su virtuve smile.gif

Lauke nebemiega, nebent po 20-30min.
Vandens negeria išvis.
Liko savaitė iki Lietuvos, dzyzus, kaip bijau dėl skrydžio su šuniu verysad.gif
Atsakyti