Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad šitie guzai po oda nieko tokio.Kai pati skiepiju nuo pasiučiu, dažnai pasidaro guzas blush2.gif .O kad leidžiami vaistukai ne tokie skausmingi būtų, sutraukus į švirkštą, palaikau rankoje ,pašildau.

Setukas bijo vetų, dreba kaip drebutis, uodega tarp kojų.Gal,kad nuo jaunystės su jais tenka bendrauti.
Atsakyti
Guzelių po šios dienos injekcijų nėra. Rytoj kaip seksis matysim... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 07 28, 12:12)
Badis tai verke, kai nuo triedimo vaistus leido, bet toki ultragarsa isleido, net aidas atsimuse nuo sienu. Ir isispraude tarp keliu, mol "heeeeeeeeeeeeelp".

Axelis irgi verke kai jam leido vaistus, bet ten buvo nuo pykinimo... Taciau as ji puikiai supratau - as ir pati verkiau kai man ligonineje pries paguldant i palata suleido nuo pykinimo. Galvojau, kad sieros rugsties i vena suvare verysad.gif
O po to vienintelio baisaus nuotykio pas veterinara teko po keliu menesiu krauja imti tai teko vyruka laikyti man, mano draugui ir veterinarei kol sesute paeme krauja is priekines kojos. Uz tai sekanti karta kai skiepa dare jis net nepastebejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 07 28, 14:12)
Badis tai verke, kai nuo triedimo vaistus leido, bet toki ultragarsa isleido, net aidas atsimuse nuo sienu. Ir isispraude tarp keliu, mol "heeeeeeeeeeeeelp".


Aš nuo 'triedimo' (nuo spazmų ir nuo skausmo atskiras ampules) leidau 3 dienas - 6 švirkštai viso. Tikrai baisaus kažko nėra, anei labai skausmingo, arba mano šuo to visai nepajuto, manau daug labiau reaguoja į žmogaus įsitempimą ir jaudinimąsi. Maniškei nagus nusikirpt daug 'skausmingesnė' procedūra. Į kumpį visad tai ir guzelių nebuvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 07 28, 16:52)
a, tai irgi užkalęs gerokai  lotuliukas.gif nori greičiau atlikt ką reik ir dingt  biggrin.gif

Ne ne, iš kabineto jisai neina. Jam ten gerai. Aš tai nematau nieko gero - Graliui taip jau pasitaikė, kad jį dažnai ten skausmina, tyrimų daug papildomų darę jam, narkozių, kaujo ėminių. O jam vis tiek ten smagu ir patikima. Ir niekas ten jo nelepina. Mato, kad gerai jaučiasi, tai nė skanuko negauna biggrin.gif Va, Pepė kai stresuoja, tai jai iš graužalą kokį pasiūlo ir kąsniuką. Tik ta iš streso neima biggrin.gif
Atsakyti
Spaikiui kai buvo analinių liaukų uždegimas, tai nuo vaistų kuproj buvo didelis guzas sušokęs. vėliau išsivaikščiojo truputį, o likęs gabalas net nežinau kaip pasakyt, iškrito kažkaip su plaukais. kažkoks keistas buvo, išorėj matėsi, rodėm vetui, bet sakė, kad taip būna.

bjaurus reikalas tie vaistai.
Atsakyti
Aš pvz Belai nagus karpau, jai LABAI nepatinka. Pasiūlau skanuką-neima. Nieko nenori, tik būk gera-PALEEEEEISK! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 07 28, 21:20)
Ne ne, iš kabineto jisai neina. Jam ten gerai.

gal praeitam gyvenime daktaras buvo biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Turim svečių su nakvyne biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
kokie faini wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 07 30, 09:17)
Labas rytas 4u.gif
Turim svečių su nakvyne biggrin.gif

Ziuriu mergica tikras pincius uzaugo bigsmile.gif Kiek ji dabar sveria? Ir kaip koks sunelis ji buvo isigyta (jau visai pamirsau...ar nebuvo kazkas tarp pinciaus ir rusu zaisliuko g.gif ).
Atsakyti
Nelabai gražu gal girtis, bet Bela tikrai gauna daug komplimentų, kad panaši į dobermaną... bet man kliūna, kad ausys nusileidžia tik ramybės būsenoj, norėčiau kad būtų va taip tongue.gif Bet taip būna tik ramybėj biggrin.gif
user posted image

Vakar bendravom su šia dobermane ir kitais patrakėliais doh.gif Santakoj biggrin.gif

O pirkau aš ją, nes norėjau mažo šuniuko. Mama jos tokia juoda šunė. Spalvos, kaip Belos... o tėtė tai rudas cvergpinčeris. Raumenų kalnas biggrin.gif Mačiau abu. biggrin.gif Mama lojo, tėvas ne., ramiai gynė šeimą biggrin.gif Ir paglostėm abu, ir nepuolė jie mūsų... kažkaip nusprendėm, kad tėvai ne dundukai lotuliukas.gif biggrin.gif Bet Beluškai kol kas iki tėtės ramumo daug pievų apmyžt reiks biggrin.gif
Atsakyti