Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 18 tema

[quote=MadlenaX,2015 06 02, 23:02]
Nu ir privirė košes... Tada aišku, dėl praeitų metų tikrai reikia kažką daryt... važiuot į savivaldybę ir reikalauti teisėtai jums priklausančio prioriteto!

Dėl šių metų - vieną vertus apmaudu, bet kitą vertus... jei turite šansų patekti į lietuvių grupę į kitas vietas, kur registravotes, tada galima prašyt rusų braukti. Bet jei sutuacija tokia, kad arba rusų grupė, ar išvis jokios..



Pas mus tokia situacija- arba rusų grupė, arba nieko, nes šiai dienai skaičiukai liet.gr. tokie: 106 iš 262, 112 iš 318, 101 iš 279, 153 iš 427, rusų gr. 5 iš 43.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sermuksnio uoga: 03 birželio 2015 - 06:17
QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 06 02, 21:37)
Tai vat. O šiemet pasirodo, taip nėra, pati savivaldybė sudaro grupes.


Aš savivaldybės jau kelis kartus užklausiau dėl grupių, siunčiau prašymą, kad mano vaiką paskirtų į konkrečią grupę pasirinktame darželyje. Bet atsakymas kaskart buvo, kad reikia kreiptis į darželį, nes į grupes skirstys direktorė, o ne savivaldybė. Tai nešiau prašymą į darželį. Gal ir Jūsų atveju taip bus, negi vienuose darželiuose grupes sudarinės savivaldybė, o kituose direktorės? Juk turėtų visur būti vienodai, bendra tvarka.
Atsakyti
QUOTE(Skytea @ 2015 06 03, 10:04)
Aš savivaldybės jau kelis kartus užklausiau dėl grupių, siunčiau prašymą, kad mano vaiką paskirtų į konkrečią grupę pasirinktame darželyje. Bet atsakymas kaskart buvo, kad reikia kreiptis į darželį, nes į grupes skirstys direktorė, o ne savivaldybė. Tai nešiau prašymą į darželį. Gal ir Jūsų atveju taip bus, negi vienuose darželiuose grupes sudarinės savivaldybė, o kituose direktorės? Juk turėtų visur būti vienodai, bendra tvarka.

o mums darzelyje sake viska skirsto savivaldybe g.gif ir parasyta buvo, kad patekom i konkrecia grupe, nors butume noreje i kita grupe, eisiu siandien rasyt prasymo, bandysiu kalbetis, gal tikrai gales pakeisti i norima grupe rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mere @ 2015 06 03, 10:40)
o mums darzelyje sake viska skirsto savivaldybe  g.gif ir parasyta buvo, kad patekom i konkrecia grupe, nors butume noreje i kita grupe, eisiu siandien rasyt prasymo, bandysiu kalbetis, gal tikrai gales pakeisti i norima grupe  rolleyes.gif

tai kad man atrodo savivaldybe suskirsto o darzeli gal pakoreguoja ka nors. nes mums ir darzelio grupe nurodyta yra
Atsakyti
Na, parašiau dar kartą užklausimą dėl grupių, paklausiau, kas konkrečiai skirsto vaikus į grupes ir į ką konkrečiai reikia kreiptis su prašymu. Negali būti, kad vieniems darželiams grupes suskirsto savivaldybė, o kiti skirstosi patys. Visur juk turėtų būti vienodai. Žiūrėsim, ką atrašys, nors prieš tai man jau kelis kartus savivadybė aiškino, kad reikia kreiptis į darželį, o ne į juos.
Papildyta:
QUOTE(kristtule @ 2015 06 03, 10:06)
tai kad man atrodo savivaldybe suskirsto o darzeli gal pakoreguoja ka nors. nes mums ir darzelio grupe nurodyta yra


O mums grupė savivaldybės sistemoje nenurodyta, stulpelyje "grupė" parašyta "NAUJA (LOPŠELIS)". Kažkokia betvarkė toj jų sistemoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skytea: 03 birželio 2015 - 10:26
[quote=Sermuksnio uoga,2015 06 02, 21:20]
Planuoju rytoj į savivaldybę nuvažiuoti ir pasiklausti, kokios mūsų galimybės.


Dilema iš dalies išspręsta: nepatekom iš vis niekur.
Atsakyti
[quote=Sermuksnio uoga,2015 06 03, 10:59]
[quote=Sermuksnio uoga,2015 06 02, 21:20]
Planuoju rytoj į savivaldybę nuvažiuoti ir pasiklausti, kokios mūsų galimybės.
Dilema iš dalies išspręsta: nepatekom iš vis niekur.
[/quote]
verysad.gif suformuota rusu grupe?
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2015 06 03, 12:22)
verysad.gif suformuota rusu grupe?



Rusu grupe jau suformuota, mes likom 4 eileje.
Savivaldybeje sake, kad gali isbraukti rusu grupe is saraso, bet su likusiom lietuviskom turim Labai Mazai Galimybiu patekti i darzeli Is Viso - ne tik kad po metu......Darbuotoja prie 22 langelio labai bjauri. Nemaloni. Ir jokios papildomos informacijos. Kita darbuotoja prie kito langelio paaiskino, kad palaukciau rudens, gal kur atsiras kokia laisva vieta. Apie naujaja priemimo tvarka, kuri isigalios nuo spalio 1d., nieko tiksliai nezino, kokie prioritetai bus.

Atsakyti
Siandien dar buvau ir darzelyje Ziedas.
Pavaduotojos zodziais: nepuoseleti vilciu is rusu grupes pereiti i lietuviu-nepavyks, nera vietos. Ir lenku(!!!!) grupe geriau nei rusu. Apie praeitu metu klaida, kai neprieme i darzeli, is vis nei savivaldybeje, nei darzelyje nenorejo kalbeti. Darzelyje sureagavo labai paprastai- jo, taip, nepriemem.
Tas darzelis patogus tuom, kad prie pat sunaus mokyklos. Na, bet ka darysi.

Dabar jausmas, kad nespejau antrus metus i traukini.....

Na,negave darzeliu, kooperuokimes:)
Atsakyti
QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 06 03, 13:22)
Siandien dar buvau ir darzelyje Ziedas.
Pavaduotojos zodziais: nepuoseleti vilciu is rusu grupes pereiti i lietuviu-nepavyks, nera vietos. Ir lenku(!!!!) grupe geriau nei rusu. Apie praeitu metu klaida, kai neprieme i darzeli, is vis nei savivaldybeje, nei darzelyje nenorejo kalbeti. Darzelyje sureagavo labai paprastai- jo, taip, nepriemem.
Tas darzelis patogus tuom, kad prie pat sunaus mokyklos. Na, bet ka darysi.

Dabar jausmas, kad nespejau antrus metus i traukini.....

Na,negave darzeliu, kooperuokimes:)


tai jie aišku nenori kalbėti, nes jų klaida! negaliu, kaip pikta! Ir dėl jūsų, ir dėl savęs, ir išvis, dėl visų! sad.gif
o kas iki rudens gali pasikeisti? O tarkim, jei kažką priemė, bet tie žmonės nepasirašė sutarties su darželiu, tarkim apsigalvojo, kaip tada su ta vieta? ar tais pačiais metais pirmi eilėje pateks ar ne?

O man toks jausmas, kad jus antrus metus tiesiog mulkina! sad.gif
Gal yra norinčių piketuot? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristtule @ 2015 06 03, 11:06)
tai kad man atrodo savivaldybe suskirsto o darzeli gal pakoreguoja ka nors. nes mums ir darzelio grupe nurodyta yra

buvom siandien darzelyje, tai sake jie skirsto patys, pasizymejo kad norim i kita grupe, tai ziuresim kaip cia bus rolleyes.gif gal atsiras kas nores pasikeisti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mere @ 2015 06 03, 14:42)
buvom siandien darzelyje, tai sake jie skirsto patys, pasizymejo kad norim i kita grupe, tai ziuresim kaip cia bus  rolleyes.gif gal atsiras kas nores pasikeisti  rolleyes.gif

Tai perskirstytu 20 lietuviu grupiu vaiku gali. Bet neikisi i suformuota lietuviu grupe dar 5 lietuviu is rusu grupes. Ne gumines, netelpa tiek lovyciu, nera tiek aukletoju, neatitinka higienos normu ir tt ir pan. Tai ir pasakymai tiek "savivaldybe skirsto", tiek "darzelis skirsto" man atrodo abu logiski ir abu nereiskia, kad viens du ir is rusu grupes bus galima pereit i lietuviu g.gif
Atsakyti