Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys - 2 tema

tęsiam temą, sportininkės drinks_cheers.gif

little feet, kaip atsiliepimai medinio ratlankio? kaip trasa, kaip sekėsi?
Atsakyti
Trasa atrodė teoriškai identiška praėjusiajai, bet buvo prailginta ir vietoj vienos fiškės apvažiavimui padaryti vartai. Tad važiavosi žymiai smagiau smile.gif Sekėsi teoriškai vidutiniškai - likau 4, bet šiaip savo laiku esu patenkinta. Jei ne mano taip mylimos fiškės per pirmą ir paskutinį važiavimą, tai būčiau gavusi prizinę vietą. Šiaulietė per pirmą važiavimą susimovė, bet per kitus du parodė gerus rezultatus, tai gavo 3 vietą.
Apskritai man visada Vainodėje būna atgaiva, mielai važiuočiau ten vėl ir vėl, nepaisydama per dieną sukariamų 300 km, 100 km iš kurių gaunasi bjauriais Latvijos keliais.
Atsakyti
tiek daug iš tavo pusės kelio gaunasi? g.gif
maniau, mažiau. Dėl rezultatų tai reik jaust, kaip pats pravažiavai, ar geriau sekėsi, o ne pagal prizines vietas. mirksiukas.gif galėtum kada ir pafilmuot smile.gif
aš šiandien pasiėmiau savo mašinioką, darysim suvedimą ir bandysim važiuot, bet jau kietumas su naujais koilais doh.gif reiktų dantų kapų, kad liežuvio nenusikąst, čia be bajerio biggrin.gif
Atsakyti
Kelio pirmyn-atgal gaunasi apie 250 km, paskui pačioje vietoje dar susidaro šiek tiek. Šį kartą nuėmiau, kiek km susukau jau vietoje su pasitreniravimais, pravažiavimais moterų ir open klasėj plius pavažinėjimais vėsinant stabdžius - gavosi ~35 km. Taip kad viso bemaž 300 smile.gif
Aš savo važiavimą ir lyginu pagal laiką, savo savijautą ir pan, ne pagal prizines vietas smile.gif Nors dabar likau ketvirta, bet rezultatu esu labiau patenkinta, nei praėjusį kartą, kai buvau antra.

Bet tai kietumas rimtai labai jausis kai kurios trasose, pasidėk kokį pašikniuką, kad minkščiau būtų biggrin.gif Ir apsaugų dantims boksininkų skyriuj paieškok biggrin.gif Ypač tokiose vietose kaip Vainodė jaučiasi, o ten yra "aštrių" vietų, kur kala per ratus skaudžiai jau man, tai neįsivaizduoju, kaip turi būti mažiukėms kietintoms mašiniukėms. Va turėjau progą kolegų coltuką pavairuoti - nu smagiai suka jisai, galios spirgas turi, bet tai kietumas ir barškėjimas doh.gif
Atsakyti
tose mažose komforto tai minimaliai, su mano pravažiuotum biggrin.gif ne tik krato, bet ir garso kiek, ypač, kai salonas išrinktas. Dar ir truputį sudegusiu benzu dvokia, ypač, kai gerai užspaudi. Bent jau antikorozinis išsivėdinęs, vat kai dar visos smalos tekėjo iš visų galų, buvo dar vienas, ypatingas kvapas. biggrin.gif
Ten vainodėj betonkė, man rodos, tai, tikriausiai, kai kurie sujungimai jau ištrupėję.
Neplanuoji kada iki šiaulių pavažiuot sudalyvaut?
Atsakyti
iš pasivažinėjimo smile.gif
user posted image
Atsakyti
gražu smile.gif juokingi man tie šalmai - visada primena multiką Speed Racer biggrin.gif
QUOTE(džu @ 2015 06 09, 09:02)
Ten vainodėj betonkė, man rodos, tai, tikriausiai, kai kurie sujungimai jau ištrupėję.
Neplanuoji kada iki šiaulių pavažiuot sudalyvaut?
Nea, asfaltas ten, bet gali būti, kad po apačia betonkė, nes tokiais lygiais trūkiais nusėtas. Nusprendžiau ateinančiame Vainodės etape sudalyvauti su savo 18 ratais su semislikais. Kas bus - tas. Ratai gale arkas kabino, tai nuvalcavo, bet velnias žino, kaip per slalomą bus, visgi važiuoklė stockinė.
Ai nežinau net, šiek tiek finansai atbaido, nes asmeniniam gyvenime šiek tiek pokyčių yra ir daugiau išlaidų pastoviai bus. Ten greituminiai būna? Niekada nesidomėjau per daug, reiks forume gal paskaitinėti.
Atsakyti
ladasport labai smagius slalomus organizuoja, tikrai rekomenduoju, bet čia gaunasi gustonyse, t.y. prie panevėžio. Slalomas, kur važiavau, buvo 2-3 bėgio, labiau 2, bet buvo, kur užspaust, tai tikrai įdomus, trasa smagi, organizavimas labai geras. thumbup.gif
Atsakyti
little feet, aš čia savaitgalį užklausiau livetos apie trasą mediniam ratlanky, tai gal man pasigirdo, kad greitis vietomis 190 siekia?
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 06 19, 13:24)
ladasport labai smagius slalomus organizuoja, tikrai rekomenduoju, bet čia gaunasi gustonyse, t.y. prie panevėžio. Slalomas, kur važiavau, buvo 2-3 bėgio,  labiau 2, bet buvo, kur užspaust, tai tikrai įdomus, trasa smagi, organizavimas labai geras. thumbup.gif
man čia visai toli gaunasi... Šiais metais manau apsiribosiu vietiniais organizatoriais
QUOTE(džu @ 2015 06 29, 22:09)
little feet, aš čia savaitgalį užklausiau livetos  apie trasą mediniam ratlanky, tai gal man pasigirdo, kad greitis vietomis 190 siekia?
190 sunkiai įsivaizduoju g.gif pernai buvusioje trasoje aš buvau pasiekusi ~130, kiti sakė iki 150 išspaudė, šiemet greičiai čiut mažesni pas mane, tai nelabai įsivaizduoju, kur ten iki 190 įsibėgėt - per trumpos atkarpos.
Atsakyti
tai gal pasigirdo, gal sakė šimtas dvim, o aš pagalvojau apie šimtą devym, ką gali žinot, kai nebuvus, kačergoj tai čia pan toks greitis ir yra, rukloj irgi greitis pan 140-150.
mes pradedam prasivažiuot su savąja, pirmos varžybos prieš kelias savaites buvo susipažinimas vos ne iš naujo su automobiliu, dabar jau gerinam laiką po truputį.
šitas uzbonas didžiausias, kokį esu gavus, dar nesugalvojau, kur jį laikyt blush2.gif
user posted image
Atsakyti
ką gi, pabandyti keli kartai jau kačerginėje, pirmas kartas pusvalandį laiko buvo atsargus ganėtinai ir komfortiškas, šiandien pabandžiau keletą naujų trajektorijų ir t.t. ir gavau -15 s, kas džiugina, nors dar iki pusėtino laiko toli. Deja, kas jau kas, bet padangos svyla trasoje ant akių, po šiandien dienos maniškiai vargšai semiai liko be rašto, tiek įkaito, kad susilydė viskas, galima buvo gabaliukais atplėšinėt ranka gumos gabalus. unsure.gif
Atsakyti