Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

Klinikos ir chirurgai

VILNIUS:
- Sugiharos klinika (dr. D.Radzevičius)
- Vitkus Clinic (dr. K.Vitkus)
- GK klinika Baltijos-Amerikos klinika (dr. R.Vaičiūnas)

KAUNAS:
- Plastinės chirurgijos centras (dr. S.Vikšraitis)
- Grožio chirurgija (dr. V.Kaikaris)
- T.Aštrausko klinika (dr. T.Aštrauskas)

KLAIPĖDA:
- Plastikos chirurgas (dr. V.Jankūnas, R.Bagdonas)


Slaptažodžiai duodami merginoms, kurios ruošiasi nosies korekcijos operacijai arba jau yra po operacijos, prieš tai atsiuntus savo nuotraukas i bendrą paštą nosiesoperacija@gmail.com

Papildyta:
Labutis, mergaites, taigi, buvau konsultacijoj pas D. Jauniski, nezinau, ar yra pas ji op dariusiu forumieciu. Taigi, tokia situacija, kad pradzioj padare 4 nuotraukas, apziurejo, paspaude, pasukiojo nosi ir papasakojo tuomet. Visu pirma, tai vizualu jis nedaro ''kaip butu po to", savo darbu nerode, minejo, kad galima tiesiog google paziuret ir kad visi variantai skirigi. Atrodo, issakiau tai, kas man dabartineje nepatinka, tik kazkaip likau nesupratus, ar tikrai jis viska teisingai suvoke ir jei tarkim daryciausi pas ji, ar butu norimas rezultatas. Cia ir esme juk smile.gif Minejo, kad mano nosis standartiska, bet reiketu nemazai kruopstaus darbo (kaina 8000 lt, atviras pjuvis), nors is esmes ji nepasikeistu, bet to man ir nesinori. Pagrindinis klaustukas po konsultacijos dabar atrodo, kad nezinociau, koki nosies gala suformuotu. Minejo, kad siaurintu visa nosi vos vos, slifuotu nugarele, suformutu nosies galiuka, ir aisku padarytu simetriska kuo labiau, nes ji dabar labiau nesimetriska, nei simetriska. Dar gi, keista, kad neakcentavo visos veido asimetrijos, nes ji pas mane yra ir kiti daktarai ta paminejo (pas juos nejau del operacijos ir tuo labiau del nosies nieko nesakiau), tai galvoju, gal nosis gali ir neisspresti problemos 100%, bet jei bent didesne dalim pataisytu vaizda tai butu super, tad reikes daugiau konsultaciju del nosies, kad susidaryciau bendra vaizda, kas ka siulo. Pradzioj ejau pas si daktara, nes uzkabino tai, jog dirba ir santariskese plastines chirurgijos skyriuje, kur jie prisiziuri ivairiausiu sudetingiausiu variantu, nors is kitos puses, gal reiketu kaip tik i tai nekreipt demesio ir orientuotis, kas padaro daugiausiai nosiu is tiesiog paprastu, ne potrauminiu atveju smile.gif nezinau... Ateityje planuociau apsilankyti pas Balciuna ir Maslauska, cia is Vilniuj esanciu. Kaip galvojat, geriau pas Balciuna ar pas Vaiciuna? Jie kartu dirba, bet visvien po viena turbut konsultuos, ar yra skirtumas tarp ju smile.gif)
Atsakyti
Mergaites 4u.gif Kaip laikotes?

Apie Vaiciuna girdejau geru atsiliepimu, bet kaip realiai yra nezinau smile.gif

Atsakyti
Sveikos!Pagaliau atsirado nauja tema! Taip laukiau! smile.gif 4u.gif
Noriu ir aš prisijungti prie Jūsų pokalbiųsmile.gif Jau gerus du metus vis planuoju nosies operaciją, vis niekaip neturėjau tam tinkamo laiko. Pagaliau atsirado laisvesnė vasara, labai norėjau susitvarkyti mane neraminantį reikalą. Labai tikiuosi Jūsų patarimų smile.gif
Turėjau nusižiūrėjusi 2 chirurgus, Darių Jauniškį Sugiharoj (pažįstama pas jį koregavosi nosytę ir liko labai patenkinta) ir Vikšraitį, nes girdėjau,jog daug patirties tame reikale turi. Pagaliau susitvarkiau darbus ir žiūriu, kad Jauniškis, matyt, jau bus išėjęs atostogų, nes registracijai internetu pas jį laisvų vietų buvo tik iki birželio 10d. Pradėjau žiūrinėtis savo antrąjį variantą-Vikšraitį ir lyg tyčia atradau skundų puslapį, kuriame yra nesibaigiantis sąrašas besiskundžiančių buvusių pacienčių jo darbu. Atsidūriau klystkelėje. Gal turite kokį ne visišką brangininką dar patarti iš savo asmeninės/draugų patirties Vilniuje (ar Kaune- nėra labai svarbu), kuris Jums tikrai pasirodė profesionalus, atsidavęs chirurgas?smile.gif Arba gal kuri ką gali pakomentuoti dėl Vikšraičio?Ar tikrai jau jis taip neprofesionaliai ir atmestinai dirba?smile.gif Ačiū labai visoms blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Infusion, ačiū už naują temą, labai laukiau. Dėl jūsų pasirinkimo tarp Balčiūno ir Vaičiūno, tai sakyčiau, kad nors ir dirba kartu, bet vistiek kiekvienas turi savo "braižą". 4u.gif

O per tą laiką kol laukiu naujos temos jau turėjau tris konsultacijas del nosies korekcijos, ėjau pas tris pasirinktus chirurgus, bet po visų galiausiai vis tiek esu sutrikusi. Operaciją planuoju rugpjūčio pradžioj, o dar dvejoju pas kurį galiausiai užsirašyt operacijai. g.gif

Iš kiekvienos konsultacijos skirtingas įspūdis, vienas trumpai lakoniškai pasakė ką darytų, nelabai detalizuodamas,bet patiko jo pamaketavimas ir paskutiniu metu pas jį nemažai merginų iš šio forumo darosi (S.V) T.A irgi trumpai pasakė ką darytų, ko nedarytų, nes neverta. Ir paskutinioji konsultacija pas V.K buvo informatyviausia, su visom galimom rizikom, paaiškinimas dėl ko verta ar neverta taisyt viena ar kitą mano nosies dalį, kaip gali viskas keistis tiek į gerąją , tiek į blogesnę pusę, todėl tikrai konsultacija patiko labiausiai, bet dvejoju ar noriu kad galiuko nekoreguotų...Na esmė tame, kad po kiekvienos konsultacijos tampa vis sunkiau išsirinkt, o laikas jau spaudžia. Merginos, o gal kuri buvot po keletą kartų pas tą patį chirurgą konsultuotis dėl kilusių neaiškumų, kurie neaptarėt pirmos konsultacijos metu? g.gif

Todėl dabar kaip šiaudo griebiuosi šio forumo, pasidalinsiu savo "nosimi" su jumis, kad būtų aišku kaip atrodau ir koks mano variantas, ir prašau forumiečių priimt mane į savo būrį pasidalinant El pašto prisijungimo duomenim. Įdomu pasižiūrėt chirurgų darbus, gal tai padės apsispręst doh.gif

Evapeva, aš kaip ir jūs nuo pat pradžių buvau pasirinkusi S.V. bet irgi aptikau skundų internete, o konsultacijos metu patiko, tai ką jis žada padaryt, bet po konsultacijos pas Kaikarį dabar blaškausi tarp abiejų. doh.gif

O kaip kitom merginom sekais gyti? Kokie džiaugsmai ar nusiskundimai užgriuvę?
Atsakyti
Sveikos visos. Jau seniai ir as begalvoju apie ta nosies operacija, tiek ji man trugdo gyvent, kad net gyvent nesinori, kvaila, bet tiek galimybiu praleidau del jos biggrin.gif pries pora metu buvau pas Viksraiti, nes norejau pagrinde tik galiuka pakoreguot, nes toks jis kaip bumbuliukas, o jis sake, kad be pilnos korekcijos realiai nieko nesigaus, tai nezinau, ar is tikro, ar cia del pinigu jis taip pasake biggrin.gif taupiau ilgokai, turiu 2000e, nezinau,ar uz tokia kaina kazka padoraus rasiu, nes dabar apie Viksraiti taip pat labaii daug prisiskaiciau neigiamu atsiliepimu, bet velgi...tai toks dalykas, kad tikrai ne visiems pasiseka arba ne visiems patenkina lukescius, tuo labiau kad nosyte "susistovi" tik po metu laiko kazkur. Galvojau apie Radzeviciu, bet ten kaina auksta ir velgi - atsiliepimu neigiamu irgi yra. Dar buvau Jankuna issirinkus, bet vel tie atsiliepimai...zinoma, visi jie turi ir teigiamu unsure.gif tai vaa, but labai idomu gaut to el pasto slaptazodi ir pamatyt, kaip atrodo jusu visu nosiukai verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, as irgi jau uzsirasiau operacijai liepos 20 pas Jankuna.. labaaai jau laukiu.. gal teko buvot jums pas si daktara? Kokios jusu nuomones apie ji? Ar kuriai gal teko operuotis, kokie rezultatai??
Atsakyti
O gal yra iš senbuvių susidūrusių su T. Aštrausku? Dabar žiūrinėjuosi ir galvoju pas jį konsultacijai užsirašyti... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evapeva: 14 birželio 2015 - 19:59
Sveikutes. Klausimas senbuvems: po kiek laiko jums praejo nosies galiuko patinimas po pilnos korekcijos? Mane tai veda is proto.. Negana skauda lieciant, bet dar ir nosies normaliai issipusti negaliu.. please, please help, noriu zinoti... sad.gif
Atsakyti
Pandūra, o kiek laiko po operacijos praejo? Pas ka darėtės?
Atsakyti
Beveik du menesiai.. o nosis vis dar kieta ir skausminga sad.gif tai pooperacinis laikotarpis, zinau, bet noriu zinoti, kiek ilgai dar sitaip bus sad.gif
Atsakyti

Mano pilna korekcija su pertvara. Nosies galiuka pradejau jaust po triju savaiciu. Siuo metu 2,5 men. nieko neskauda ir niekada neskaudejo, galiukas kaip sveikas smile.gif Manau labai individualu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ceyshilley: 16 birželio 2015 - 00:05
QUOTE(kassandrija @ 2015 06 12, 20:35)
Infusion, ačiū už naują temą, labai laukiau. Dėl jūsų pasirinkimo tarp Balčiūno ir Vaičiūno, tai sakyčiau, kad nors ir dirba kartu, bet vistiek kiekvienas turi savo "braižą".  4u.gif


Iš kiekvienos konsultacijos skirtingas įspūdis, vienas trumpai lakoniškai pasakė ką darytų, nelabai detalizuodamas,bet patiko jo pamaketavimas  ir paskutiniu metu pas jį nemažai merginų iš šio forumo darosi (S.V) T.A irgi trumpai pasakė ką darytų, ko nedarytų, nes neverta. Ir paskutinioji konsultacija pas V.K  buvo informatyviausia, su visom galimom rizikom, paaiškinimas dėl ko verta ar neverta taisyt viena ar kitą mano nosies dalį, kaip gali viskas keistis tiek į gerąją , tiek į blogesnę pusę, todėl tikrai konsultacija patiko labiausiai, bet dvejoju ar noriu kad galiuko nekoreguotų...Na esmė tame, kad po kiekvienos konsultacijos tampa vis sunkiau išsirinkt, o laikas jau spaudžia.  Merginos, o gal kuri buvot po keletą kartų pas tą patį chirurgą konsultuotis dėl kilusių neaiškumų, kurie neaptarėt pirmos konsultacijos metu?  g.gif



Dar nesu apsisprendus, bet ir konsultacijas noriu pasirinkti kuo realistiskiau, nes jos irgi kainuoja, tai nevaiksciot pas visus eiles, tsakant biggrin.gif
O del maketu, ar yra kas daugiau ju nedaro apart Jauniskio? Is vienos puses tai kaip ir logiska, kad su kompu gali bet ka nupiest ir dvi dienas vis prisedant dailinti, kai operacija yra tam tikros trukmes ir jau po to nekoreguojama. Taip pat maketas prideda vilciu daugiau, tu teigiamu, nes zmogus jau buna nusiteikes, o po to jei ka, prisimena kaip turejot but, o yra gal kiek kitaip unsure.gif
Jus jau keletoj konsultaciju buvot, gal kvailas klausimas, bet gal galit pasakyti, kurie is jusu lankytu daro labiau klasikines nosis jei taip galima issireikst, ne per mazas ir t.t., man tai tokios grazu, bet zinau, kad ne mano veidui.
Atsakyti