Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema


Jus jau keletoj konsultaciju buvot, gal kvailas klausimas, bet gal galit pasakyti, kurie is jusu lankytu daro labiau klasikines nosis jei taip galima issireikst, ne per mazas ir t.t., man tai tokios grazu, bet zinau, kad ne mano veidui.
[/quote

Kaip suprantu "klasikine" jūs turit galvoj tiesi ir ne per trumpa? Na jeigu taip, tai mano nosies atveju visi mano lankyti chirurgai pamaketavo panašiai, nes kazko kitokio gal iš maniškės ir nelabai eitų padaryt dėl jos ilgio ir formos. Tačiau kiekvienu atveju minimaliai skyrėsi tik pats galiukas. Bet žinoma, kiekvienas manau turi savo braižą ir kaip kiekvienas daro tikriausiai aiškiu būtų peržvelgus foto esančias el. pašte, vistiek kažkokios tendencijos atsispindėtų.

Bet suprantu, kad jūs dvejojat kokia nosis jums tiktų, kuomet chirurgas jums nepakaketavo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kassandrija @ 2015 06 16, 12:14)
Jus jau keletoj konsultaciju buvot, gal kvailas klausimas, bet gal galit pasakyti, kurie is jusu lankytu daro labiau klasikines nosis jei taip galima issireikst, ne per mazas ir t.t., man tai tokios grazu, bet zinau, kad ne mano veidui.
[/quote

Kaip suprantu "klasikine" jūs turit galvoj tiesi ir ne per trumpa? Na jeigu taip, tai mano nosies atveju visi mano lankyti chirurgai pamaketavo panašiai, nes kazko kitokio gal iš maniškės ir nelabai eitų padaryt dėl jos ilgio ir formos. Tačiau kiekvienu atveju minimaliai skyrėsi tik pats galiukas. Bet žinoma, kiekvienas manau turi savo braižą ir kaip kiekvienas daro tikriausiai aiškiu būtų peržvelgus foto esančias el. pašte, vistiek kažkokios tendencijos atsispindėtų.

Bet suprantu, kad jūs dvejojat kokia nosis jums tiktų, kuomet chirurgas jums nepakaketavo.  g.gif

Teisingai sakot, aktualu ne per trumpa, ne per riesta, kad is priekio ziurint snerves nesimatytu, nes tada kaip parsiukas atrodyciau, bent kiek taip ranka pakeliu nosi vos vos - nu baisiai man atrodo, jei taip butu.

Pvz. cia

pries:
user posted image
user posted image


po:
user posted image
user posted image

Rezultatas po, kur visai profiliu, man grazus, bet kur siek tiek tiesiau ziurinti, tai nebe taip, va to ir bijau, kad neuzkeltu galiuko ir nesimatytu snerviu, va pvz. kaip cia matosi ta dalis apvesta:

user posted image

Kol kas neturiu prisijungimu prie el.p. kur nuotraukos forumieciu, pirma reiks saviskes atsiust, ivertinsit esama situacija g.gif

Kad daktaras man nepapaise, kaip bus po to, gal todel man ir nedrasu, nes ka zinau, kokia nosis jam apskritai grazu, tikrai tikiu, kad daktarai turi braiza, kaip cia rase kazkuri ir kol nenupiesia, neaisku, ar sutampa musu poziuriai unsure.gif Zinoma, kad gausis tai, ka matyciau kompe, nebutinai bus realiai arba nebutinai 100%, nu bet visvien...
Atsakyti
Infusion , supratau ko nenorėtumet. Kuomet pasikonsultuosit su kitais chirurgais, kuriuos jau esate numaciusi, tai tikrai manau pasidarys bent kiek aiskiu, juk vizualiai matyt ka galima jūsų atveju padaryt yra svarbu prieš gulantis ant operacinio stalo.

Aš taip pat dar neturiu prisijungimo prie bendro pašto, o savo nuotrauka jau esu nusiuntusi, tik nežinau ar sėkmingai ji atėjusi biggrin.gif
Atsakyti
Taip, eisiu tikrai dar konsultuotis, nes norisi maksimalaus pasitikejimo chirurgu ir bendro poziurio i galutini rezultata smile.gif

ar skaitot sita foruma? http://www.realself....ose-job/reviews labai labai daug pavyzdziu zmones ikelia pries/po, velesniu ivertinimu, kaip gyja nosyte ir pan.
Atsakyti
Infusion, ačiū už nuoroda, nežinojau šios svetaines. Gražių pavyzdžių ten yra, tik galvoju, gal mūsų daktarai nėra tiek pažengę kaip Amerikos plastikos chirurgai ar Anglijos. ...Nežinau, gal mano nuomonė klaidinga.

Įdomu kur dingę merginos, kurios jau po operacijų, įdomu kaip jom sekasi sveikt, kaip jų pokyčiai ir t.t g.gif

Atsakyti
QUOTE(tinn @ 2015 06 14, 19:21)
Sveikos mergaites, as irgi jau uzsirasiau operacijai liepos 20 pas Jankuna.. labaaai jau laukiu.. gal teko buvot jums pas si daktara? Kokios jusu nuomones apie ji? Ar kuriai gal teko operuotis, kokie rezultatai??



Tinn, kiek atsimenu senesnėje temoje pas ji darėsi Smile ir Puebla, bet kaip jų pokyčiai dabar neaišku g.gif
Atsakyti
Sveikos.
man 27 bus du menesiai.jau praejo visi dideli neramumai.soko busena ir pan.gyvenu jau normalu gyvenima.nors nosis dar ne visai..ypac su kvepavimu.kaire snerve nekvepuoja dar gerai.laukiu.patynusi dar ir galiukas patines nors jis koreguotas nebuvo.bet viskas gereja


taigi galiu ir as pasakyti kad reikia merginos kantrybes ir laiko:)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristiggg: 18 birželio 2015 - 20:16
QUOTE(kristiggg @ 2015 06 18, 20:15)
Sveikos.
man 27 bus du menesiai.jau praejo visi dideli neramumai.soko busena ir pan.gyvenu jau normalu gyvenima.nors nosis dar ne visai..ypac su kvepavimu.kaire snerve nekvepuoja dar gerai.laukiu.patynusi dar ir galiukas patines nors jis koreguotas nebuvo.bet viskas gereja
taigi galiu ir as pasakyti kad reikia merginos kantrybes ir laiko:)))



Džiugu girdėt, kad gražėjat, thumbup.gif prisimenu dar gegužės pabaigoj buvot labai sunerimus. Ir įsivaizduoju kaip sunku išlaukt to momento, kuomet jau pradeda mažėt patinimai, nosis įgauna tikrąjį pavidalą.

Beje aš taip pat svarstau apie S.V bet mastau ir apie V.K... neišsirenku tarp jų abiejų g.gif Esu įkėlusi savo foto į bendrą paštą ( na, bent jau taip tikiuosi kad mano foto atėjus, nes dar niekas iš senbūvių nepkomentavo, tai jeigu užmestumėt akį, būtų smagu ) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kassandrija: 18 birželio 2015 - 20:29
QUOTE(kassandrija @ 2015 06 18, 20:26)
Džiugu girdėt, kad gražėjat,  thumbup.gif  prisimenu dar gegužės  pabaigoj buvot labai sunerimus. Ir įsivaizduoju kaip sunku išlaukt to momento, kuomet jau pradeda mažėt patinimai, nosis įgauna tikrąjį pavidalą. 

Beje aš taip pat svarstau apie S.V bet mastau ir apie V.K... neišsirenku tarp jų abiejų  g.gif  Esu įkėlusi savo foto į bendrą paštą ( na, bent jau taip tikiuosi kad mano foto atėjus, nes dar niekas iš senbūvių nepkomentavo, tai jeigu užmestumėt akį, būtų smagu )  biggrin.gif



As neturiu prisijungimo slaptazodzio ir nezinau pas prasyti.praeitoj temoj rasiau del gavimo slaptazodzio bet niekas nieko mam neatrase.

Jo nuvo daug nervu.net nuo ju buvau biski sulieknejus(pliusas nors vienas)

as buvau konsultacijos pries 4 metus pas s.v ir grizau pas ji.nors dar pas Maslauska buvau.

aisku nepilni du menesiai dar ne rezultatas bet svarbiausia kad moraliskai atsigavau nes buvo laikas galvojau kad visam laikui tokia baisi liksiu ir niekada is namu neiseisiu.
Atsakyti
Sveikos, merginos. Savo nosim esu nepatenkinta jau nuo pat vaikystes (sulaukdavau ir patyciu, ir buratinu buvau vadinama thumbup.gif ). Is pradziu galvojau, kad sita kompleksa peraugsiu, buvau ir pamilus save tokia, kokia esu. Taciau pastaruoju metu jauciu itin dideli diskomforta.. Nosi paveldejau is tecio, ilga su placiu galiuku ir placiom snervem biggrin.gif tad vis dažniau susimastau apie operacija, taciau pagalvojus apie kainas suprantu, kad operacijos pasidaryti siais metais tikrai nesigaus.. Tai as su klausimu is finansines puses, ar cia visos taupesi PO, ar eme issimoketinai/paskola? Maciau gyva Vaiciuno darba, likau pakereta.. smile.gif wub.gif
Atsakyti
Machononov, sveika prisijungusi prie mūsų 4u.gif Suprantami tavo išgyvenimai dėl nosies, kiekviena esam tą patyrusios.

O kas liečia finansus, tai čia jau tu tu asmeniškai gali nuspręsti ar dar laukti ir taupytis ar imt paskolą ( ar mokėtis lizingu už operaciją).
Aš taupiausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandura @ 2015 06 15, 22:38)
Sveikutes. Klausimas senbuvems: po kiek laiko jums praejo nosies galiuko patinimas po pilnos korekcijos? Mane tai veda is proto.. Negana skauda lieciant, bet dar ir nosies normaliai issipusti negaliu.. please, please help, noriu zinoti... sad.gif


Manau panikuoti neverta, nosis igauna normalia forma tik per 1 metus, man 6,5 men po operacijos, galiu dar siek tiek nejautrus, sakyciau jauciu 80 proc. pati nosis labiausiai keiciasi pirmasiais menesiais, kai smarkiausiai mazeja tynimas, bet per paskutinius 2 men man ji dar siek tiek keitesi, todel reikia kantriai istverti ir tada ziureti galutinis rezultata wink.gif
Atsakyti