Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Mimoza.. verysad.gif sunku suvokti tokį skausmą
angel_sadangel.gif
Teisingai sako merginos - NEKALTINK SAVĘS!! Juk šitiek aukoji gyvenimo, tiek daug atsisakai doh.gif Save kaltinti galima nebent už per didelę meilę savo dar ne gimusiems vaikams wub.gif
Mergyt, mažylius dar sūpuosi ant rankų, tik nesustok, kad ir kaip sunku 4u.gif Sėkmės tau didžiausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza 870717 @ 2015 09 19, 07:14)
cray.gif  cray.gif  cray.gif  neseniai buvau laiminga su dvynukais dabar jau nieko nera.....

nesuprantu kaip as nenusizudu, stogas nevaziuoja, is kur stibrybes bandyti dar..........

verysad.gif Dieve kaip liūdna, ir už ką taip..
dabar niekas nepaguos, jokie žodžiai, jokie veiksmai, reikia kantrybės ir laiko, kad ir kaip banaliai tai skambėtų..
aš pati išgyvenau visa tai šiek tiek daugiau nei prieš du mėn. liepą.. netekau savo leliukų 17 sav. rašiau čia ir.. meluosiu, jei sakysiu, kad dabar viskas gerai, prisimenu kasdien, ar bent pagalvoju kiek jau laiko būtų, kaip ruoščiaus ir t.t., bet širdies taip nebedrąsko, nes gyvenimas tęsias ir turiu eit į priekį ir galvot apie ateitį. pirmomis savaitėmis nemačiau kelio akys užtinusios, ir žinau, kad kiti didesnių bėdų turi, paaugusius vaikučius laidoja, bet tuo metu savos bėdos atrodo didžiausios.
mes ir su vyru kalbam, kad džiaugsmas,kokį mes turėjom, ir savijauta, kokia buvo, kai po širdim nešioji vieną ar net dvi gyvybes neatstos nieko, jaučiaus kažkokia pakylėta, speciali wub.gif jaučiaus, kad gyvenu, kad pagaliau pavyko ir man pasiekti savo svajonę, o ne tik svajoti. o paskiau ta tuštuma.. tuštumo jausmas po širdim kankino ilgai..
bet pasikartosiu kažkurios merginos pasakytus žodžius, kad ir trumpai, bet mes galėjom patirti kas yra laimė wub.gif ir ta laimė sugrįš, galbūt jau nebe dvynukų pavidalu, po vieną, atskirai, bet sugrįš mūsų leliukai pas mus.reiks tik dar daug kantrybės ir laiko..
apkabinu, virtualiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo floria: 19 rugsėjo 2015 - 22:51
Didelis aciu visoms uz paguoda, uz palaikyma, pasirodo ne viena as isgyvenu ta kosmara, ir ligonineje gulejau su mergaitem, irgi tai persileidimai tai sirdeles vaiku sustoja 7 men nestume, nezinau kas darosi..... nors ir zinojau kad 50% ant 50% nestumas su dvyniais, bet vistiek buvo 20 sav ir atrodo visos baimes praeity ir tuoj as juos turesiu, pasirodo klydau...

As pikta ant Dievo, galbut ant viso pasaulio, bet as nesustosiu, sausi vel ivf darysiu, nesvarbu mirsiu nuo tu ivf, liksiu bomze, eisiu i miska gyvent bet as turesiu vaika...
Atsakyti
jautrus straipsnis. man rodos, tai daugelio istorija:

http://www.15min.lt/...41-528535?psl=1

ir tas klausimas: „Ko reikia, kad mus išgirstų?“ Nesuprantu, ką toms 50 tūkst porų reik padaryt, kad būtų į jų problemas atsižvelgta.
Atsakyti
QUOTE(1EVA @ 2015 09 13, 13:55)
Kaip nuostabu girdeti geras naujienas smile.gif as taip pat sunaus laukiu smile.gif nestuke.gif  irgi atrodo kaip sapnas ir sunku patiketi smile.gif tik va su savijauta man kazkaip nekaip. vakarais maudzia pilvuka, buna issiputes tai daktarai sake kad gaunu kenteti, nes tai pasekmes hyper... nors tikrai ne visoms taip po IVF, o vat man nelabai nuskilo.

console.gif Nesistebiu, kad Norgej nesiulo jokiu palengvinimo priemoniu. Tipiska. Pasiklausinek forumieciu tikrai ka patars. Kai man skaudejo ir as paklausiau, gal magni gert, tai tik nusisaipe. Geri specai Norgej, bet reakcija pas ju siek tiek paveluota o ir naturalizmas auksciau visko.
Beje buvau tokiuosia mini kursuose nesciosioms, poliklinikoje, tai is 4 moteru, 3 laukiasi berniuku. Ir mano ir vyro giminej beveik tik berniukai. Visur berniukai, o taip mergaites norejosi blush2.gif ax.gif
Bet taip, mano bus man nuostabiausias, kad tik su vardu sunku.

Merginos, cia ne i tema bet gal galit isreiksti nuomone apie varda Ingis, taip noriu pavadinti sunu. Parasiau vardu skyrelyje, bet ten nelabai kas demesi atkreipe.
Papildyta:
Merginos, kurios praradot, Didziausia Uzuojauta, be galo skaudu. Mimoza kiek buvo savaiciu?
Atsakyti
QUOTE(siekla @ 2015 09 21, 09:52)
console.gif Nesistebiu, kad Norgej nesiulo jokiu palengvinimo priemoniu. Tipiska. Pasiklausinek forumieciu tikrai ka patars. Kai man skaudejo ir as paklausiau, gal magni gert, tai tik nusisaipe. Geri specai Norgej, bet reakcija pas ju siek tiek paveluota o ir naturalizmas auksciau visko.
Beje buvau tokiuosia mini kursuose nesciosioms, poliklinikoje, tai is 4 moteru, 3 laukiasi berniuku. Ir mano ir vyro giminej beveik tik berniukai. Visur berniukai, o taip mergaites norejosi  blush2.gif  ax.gif
Bet taip, mano bus man nuostabiausias, kad tik su vardu sunku.

Merginos, cia ne i tema bet gal galit isreiksti nuomone apie varda Ingis, taip noriu pavadinti sunu. Parasiau vardu skyrelyje, bet ten nelabai kas demesi atkreipe.
Papildyta:
Merginos, kurios praradot, Didziausia Uzuojauta, be galo skaudu. Mimoza kiek buvo savaiciu?



20 savaiciu cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza 870717 @ 2015 09 21, 11:28)
20 savaiciu  cry.gif  cry.gif  cry.gif

console.gif vajei mergaite, kaip skaudu, zodziu truksta, atrodo, kad tokiam laike galiausiai susitaikai su mintim, kad turesi, o cia ir vel praradimas. Gyvenimas daznai neteisingas.
Suprantu, kad save kaltini, (visos cia karts nuo karto pasijaute didziausios pasaulio nevykeles), o ka daktarai kaltina? Gimdos kakleli?
Atsakyti
QUOTE(mimoza 870717 @ 2015 09 21, 10:28)
20 savaiciu  :cry:  :cry:  :cry:

Mimoza, Floria, jei turesit galimybe, pries sekanti bandyma pameginkit pasikonsultuot su hematologu. Teko skaityt nemazai straipsniu, kad velyvas persileidimas ivyko del kraujo kresejimo. Nedristu teigti, kad tai buvo ir jusu atveju, bet gal butu geriau iseliminuoti si trikdi, jei galima (pvz geriant baby aspirin).
Stiprybes didziausios abiems!
Atsakyti
QUOTE(siekla @ 2015 09 21, 10:47)
console.gif vajei mergaite, kaip skaudu, zodziu truksta, atrodo, kad tokiam laike galiausiai susitaikai su mintim, kad turesi, o cia ir vel praradimas. Gyvenimas daznai neteisingas.
Suprantu, kad save kaltini, (visos cia karts nuo karto pasijaute didziausios pasaulio nevykeles), o ka daktarai kaltina? Gimdos kakleli?



taip, gimdos kaklelis ir infekcija, nebutu dvynyku isnesiociau viena, todel sake butinai kita karta apsiuti, kazkas rase bandys ivf natur cikle, nezinai kas?? nes noriu isbandyti sita galimybe, juolab man uzdraude sodint pora embrionu
Atsakyti
Sveikos mergaites,

esu tylioji skaitytoja,lendu i viesuma tongue.gif abai gaila mimoza verysad.gif , laikykis 4u.gif , norejau paklausti tikriausiai jums atrodancio durno klausimo, man siandien yra 4 diena po dvieju blastuciu ikelimo, kelinta diena galima pradeti gadinti testa? labai blogos nuotaikos nes cia jau antras ivf, o pozymiu jokiu nejauciu absoliuciai, nei krutine pakitusi nei kas verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(SraigyteR @ 2015 09 21, 12:29)
Sveikos mergaites,

esu tylioji skaitytoja,lendu i viesuma  tongue.gif  abai gaila mimoza verysad.gif , laikykis 4u.gif , norejau paklausti tikriausiai jums atrodancio durno klausimo, man siandien yra 4 diena po dvieju blastuciu ikelimo, kelinta diena galima pradeti gadinti testa? labai blogos nuotaikos nes cia jau antras ivf, o pozymiu jokiu nejauciu absoliuciai, nei krutine pakitusi nei kas  verysad.gif .


Reikia, kad kokios 10 dienų po citrotide'o praeitų, nes jis labai ilgai vaiduokliuoja. Aš pati tai pradėjau po įsodinimo kokią 5-6 gadinti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2015 09 21, 11:32)
Reikia, kad kokios 10 dienų po citrotide'o praeitų, nes jis labai ilgai vaiduokliuoja. Aš pati tai pradėjau po įsodinimo kokią 5-6 gadinti...  blush2.gif


as labai nekantri, pasidariau siandien ta testuka, nieko nerodo, aisku labai pergyvenu, bet gal dar ir neturi rodyti o jums rode 5-6 diena jau ka nors, kada realu kad pradetu vaiduokliuoti jei kas yra? g.gif
Atsakyti