Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(rasamal @ 2016 01 27, 12:07)
Bet kai didele patalpa (15 kv m) vien plytelėmis ar neatrodys kaip operacinė g.gif
Mano išsirinktos  30/60


viskas priklauso nuo plyteliu spalvos, dekoro elementu ir tt, pas mus bus sviesios vonios, visas klijuojame viena spalva, o trijose voniose zaisime su tos pacios serijos dekoru ir nemanau, akd atrodys kaip operacine, juk plytele- tai praktiska labai, musu vonia 10 kv, mergyciu 15, o apacioje visai maza
QUOTE(miegale23 @ 2016 01 27, 12:19)
As vonioje viena siena turiu dazyta, bet tik savaite dar, todel kaip naudosis nezinau, bet zmones net tapetus klijuoja vonioje, beje nei plyteliu klijuotojas, nei dazytojai nieko panasaus nesake, tik dazus liepe dregnom patalpom pirkti.
Papildyta:

Kur tokio dydzio plyteliu nuziurejot? Ieskau dideliu, bet man patinkanciu sunkiai randu, arba kaina jau nebenormali buna.

is Iris, kaina nera dziuginanti, bet vaziavau jau antra karta, leidau sau suvirskinti informacija, nuziuretas plyteles, ir vis tik tik is antro karto issirinkau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

įlysiu į jūsų diskusiją 4u.gif gal kartais matėte tokias plyteles ar kažką labai panašaus Klaipėdoje 4u.gif . Linea yra labai panašios, bet kaina astronominė doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2016 01 27, 21:27)
Sveikos,

įlysiu į jūsų diskusiją  4u.gif gal kartais matėte tokias plyteles ar kažką labai panašaus Klaipėdoje  4u.gif

Negaliu garantuot kad tokios pačios bet labai panašios El Molino Amadis Jet Bone, Amadis Dec Jet Bone
Bent jau Vilniuje jos yra Iris parduotuvėje. Kaina apie 22eurus 4u.gif
Galit pažiūrėt internetiniam iris puslapyje
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 01 27, 23:50)
Negaliu garantuot kad tokios pačios bet labai panašios El Molino Amadis Jet Bone, Amadis Dec Jet Bone
Bent jau Vilniuje jos yra Iris parduotuvėje. Kaina apie 22eurus  4u.gif
Galit pažiūrėt internetiniam iris puslapyje


AČIŪŪŪŪ 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2016 01 27, 23:24)
AČIŪŪŪŪ  4u.gif  4u.gif

Prisėdau prie kompo, tai suradau http://www.iris.lt/e...os/25-75-amadis
Tik čia jos dar yra ir tamsesnės nuotraukoj, bet pardavime turbūt tik šviesios
Prašom 4u.gif
Atsakyti
https://www.tilelook...on-marfil-30x90

musu sitos wub.gif sviesios visai, bet ne baltos, svarstau gal sviesias ir tamsesnes imt dar i kuria nors vonia? rudu tamsiai tai neeee, apie valyma pagalvoju biggrin.gif bet gyvas maciau tik sviesiausias, gelsvas, o tos tamsesnes reikia laukti menesi, kad parveztu plytele paziuret doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 28 sausio 2016 - 11:56
QUOTE(meme @ 2016 01 28, 09:15)
Prisėdau prie kompo, tai suradau http://www.iris.lt/e...os/25-75-amadis
Tik čia jos dar yra ir tamsesnės nuotraukoj, bet pardavime turbūt tik šviesios
Prašom  4u.gif


Čia tokios pat, kur ieškojau wub.gif buvau nuvažiavusi pažiūrėti, tai turi ir baltas, ir smėlio. Tai lieka laukt, kada vyras grįš kovo mėn. ir, manau, kad pirksim šv. rudas smile.gif dar kartelį didelis ačiū, kad parodėte, kur jas rasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 01 28, 11:41)
https://www.tilelook...on-marfil-30x90

musu sitos wub.gif sviesios visai, bet ne baltos, svarstau gal sviesias ir tamsesnes imt dar i kuria nors vonia? rudu tamsiai tai neeee, apie valyma pagalvoju biggrin.gif bet gyvas maciau tik sviesiausias, gelsvas, o tos tamsesnes reikia laukti menesi, kad parveztu plytele paziuret doh.gif

Man rodos tos tamsesnės, ne gelsvos, turėtų visai gerai atrodyti

QUOTE(Jonete @ 2016 01 28, 12:16)
Čia tokios pat, kur ieškojau  wub.gif buvau nuvažiavusi pažiūrėti, tai turi ir baltas, ir smėlio. Tai lieka laukt, kada vyras grįš kovo mėn. ir, manau, kad pirksim šv. rudas  smile.gif dar kartelį didelis ačiū, kad parodėte, kur jas rasti  4u.gif

Smagu, kad pagelbėjau.

O aš taip jums pavydžiu, kurios jau išsirinkot plyteles. Aš renkuosi jau nežinau kiek laiko ir niekaip neišsirenku. Vienai voniai tai pasirinkome jau seniai, tokias kaip Jonete (todėl jas ir žinojau blush2.gif )
O kitai voniai niekaip negaliu nuspręsti ko noriu. Mėtausi tai prie rusvos spalvos, tai prie pilkos. Ir taip pirmyn atgal tą patį per tą patį žiūrinėju. O dar su vaizduote problemos, tai negaliu galvoj susidėlioti vaizdo kaip atrodys išsirinkus vienas ar kitas plyteles. O jei plytelės neturi kolekcijos, tai vėl reik ieškot kas dera prie jų doh.gif Jau iš manęs šeimyna juokiasi blush2.gif
Atsakyti
ir as taip galvoju, bet vienas pliusas sviesiu, patalpos atrodo didesnes, erdviau...o tu nemacius, neciupinejus bijau pirkt doh.gif o gal spalva bus negrazi realiai...
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 01 28, 13:50)
Man rodos tos tamsesnės, ne gelsvos, turėtų visai gerai atrodyti
Smagu, kad pagelbėjau.

O aš taip jums pavydžiu, kurios jau išsirinkot plyteles. Aš renkuosi jau nežinau kiek laiko ir niekaip neišsirenku. Vienai voniai tai pasirinkome jau seniai, tokias kaip Jonete (todėl jas ir žinojau  blush2.gif )
O kitai voniai niekaip negaliu nuspręsti ko noriu. Mėtausi tai prie rusvos spalvos, tai prie pilkos. Ir taip pirmyn atgal tą patį per tą patį žiūrinėju. O dar su vaizduote problemos, tai negaliu galvoj susidėlioti vaizdo kaip atrodys išsirinkus vienas ar kitas plyteles. O jei plytelės neturi kolekcijos, tai vėl reik ieškot kas dera prie jų  doh.gif  Jau iš manęs šeimyna juokiasi  blush2.gif


gal jau esate tą vonią įsirengę??? bigsmile.gif

aš irgi neturiu vaizduotės doh.gif tai tiesiog žiūrėjau parduodamų namų vonios interjerus ir radau savo svajonių biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2016 01 28, 13:00)
gal jau esate tą vonią įsirengę???  bigsmile.gif

aš irgi neturiu vaizduotės  doh.gif tai tiesiog žiūrėjau parduodamų namų vonios interjerus ir radau savo svajonių biggrin.gif

Nea, dar neįsirengėm, net ir nepirkau. Pirksiu tik tada, kai jau tikrai reiks. Jau pasimokiau, nupirkom plyteles grindim į vonią, ir jos jau mane nervina, net nesudėtos. Prie jų ir bandysim derinti tas El Molino, nes išmest gaila, o kur panaudot kitur neturim.
Tai supratau, kad ne man iš anksto pirkti, nes labai greit pasikeičia viskas biggrin.gif
Aš planuoju dalį sienų dažyti. Ir labai nesinori iškristi iš "konteksto" su vonia, reik tą stilių daugmaž palaikyti visu, kas ir yra sunkiausiai, kai nežinai ko pats nori biggrin.gif

Knopke, aš pačiupinėjusi irgi nelabai norėčiau pirkti, nes spalvos tikrai gali skirtis
Atsakyti
atsiunte vizualizacijas, tai alpstu kaip grazu smile.gif biggrin.gif ir bandziau derinti kelias splvas, sviesia su tamsia ruda, bet nieko nera graziau, kaip vienodos spalvos wub.gif tada tokia tvarka ir tikrai zinau, akd po 20 metu neatsibos lotuliukas.gif
Atsakyti