QUOTE(sapniukas @ 2015 08 11, 15:59)
Ilgas paiesku kelias ir ganetinai gilios zinios... smagu, kad pradejote rimtas ciuzinio paieskas nuo prekybos vietu lankymo.
Visu pirma del Metzeler garantijos, branduolys yra visas sumustinis, kuri randate po uzvalkalu, i jo sudeti ieina ne tik tubos, bet ir visos likusios ciuzinio perdangos. Is sio gamintojo pasiulos, geriausi atsiliepimai yra, su panasiomis bedomis kaip pas Jus, apie Glamour ir Luxury ciuzinius. Sio gamintojo ciuziniai turi isskirtini AGR sertifikata ir ne per daugiausiai dalyvauja ivairiose populistines rusies testavimo akcijose (jos 90 % atveju yra perkamos paties gamintojo, norint geriau atrodyti vartotoju akyse). O panasiu akciju rengejai paskui raso ivairiausius straipsnius, kad tik didesne dalis gamintoju jais susidometu ar neprarastu susidomejimo, vienu zodziu tam tikros rusies reklama...
Serucell ciuziniu gamyboje yra naudojamas naujos rusies poliuretanas, kuris prisitaiko panasiai kaip viskoelastas, bet neturi klampumo jausmo ir yra zymiai laidesnis orui. Tai tikrai brangi ir prabangi tiek kokybes tiek ir komforto prasmemis medziaga. Zonavimas yra labai pazangus, nes bent jau pamineto Serucell 800 ciuzinio atveju tikrai nesijaucia isiremimo i lordoze, zonos siuose ciuziniuose kinta svelniai.
Tempur paleteje rinkciausi Jusu situacijoje Breeze Original 27 varianta, nes jis visus likusius sio gamintojo ciuzinius lenkia visomis prasmemis.
Labai ačiū už atsakymą.
Jūs visgi siūlytumėte neatmesti Tempur gaminių, nors ir nėra visai palankios sąlygos šiam čiužiniui žiemos metu? (labiausiai bijome dėl supelyjimo, bei kietumo žiemą) 27 cm modelis pasirodė kiek minkštokas (nors jį išbandėme tik keletą minučių ir nebuvo pritaikomos grotelės).
Žodžiai prabangus ir komfortiškas prie SeruCell čiužinio skamba labai viliojančiai, bet ar jis yra vertas būti brangesniu už Metzelerį ir Tempūrą? Kaip galima pastebėti visų trijų gamintojų čiužiniai yra patogūs, todėl galbūt Jūsų žinios apie vieną ar kitą modelį bei poveikį ilgesniuoju laikotarpiu tiek kūnui, tiek pačiam stuburui mums labai padėtų apsispręsti. Nes kaip minėjome problemų turime nemažai ir mums labai svarbu susirasti kuo geresnį iš prieinamų variantų. (pasikartosime, labai svarbu geriausia atrama juosmeniui)
Dėl zonavimo mes turėjome omenyje, kad suzonuoti čiužiniai ir grotelės visgi įspraudžia į tam tikrus rėmus, kiekviena zona nesitęsia po metrą, o jai skirta keliasdešimt centimetrų (kiekvienai individualiai), taigi jeigu atsigulus galva nuo galvūgalio bus nutolus sakykim 20 - 30 cm, tai aukštas žmogus jau į tinkamas zonas nepataikys ir visi šie privalumai taps trūkumais. Todėl Tempur ar Dunlopillo su taip vadinamom "plaukiančiom" zonom iš pradžių ir atrodė, kaip privalumas.
Bet tada iškyla klausimas dėl grotelių: grotelės su lamelėmis yra zonuotos į 7 zonas (dažniausiai reguliuojamas juosmens/dubens kietumas (tuomet plaukiančios zonos nebetenka prasmės)), grotelės su lamelėmis ir plastikiniais elementais (ties pečiais ir dubeniu, jau šios vietos nesireguliuoja? ) ir grotelės su plastikinėmis atramomis, kaip jos yra zonuojamos?
Mums buvo pasiūlytos Fey co Lignum Star grotelės (vietoje Dunlopillo Contiflex) dėl minkštesnės pečių zonos (kaip suprantame Fey co visa grotelių konstrukcija yra minkštesnė už minėtą Dunlopillo modelį). Bet vėlgi vyrui gulint ant šono pečiai nei ant Metzeler Glamour, nei ant Delight nebuvo tiesioje linijoje su visu stuburu. Taip pat nebuvo ir ant Tempur Original Breeze 22 bei Breeze 27 (pagalvė visais atvejais buvo atitaikyta plius minus gera). Kiek klausėme kinezeterapiautų, kelių metų laikotarpyje tai gali išprovokuoti pečių problemas. Žinoma reikia stiprinti pečių raumenis, tačiau ir čiužinys turėtų nekenkti. Tokia situacija susidarė dėl to, kad vyras sveria mažai (190/70) ir pečiai platūs.
Klausimas, ar yra kitokios grotelės, kurios galėtų labiau tikti? Ar verta investuoti į groteles su plastiko elementais? Kaip reguliuojasi grotelės su pilnai plastiko elementais, tarkime Metzeler Active Star (mums gyvai jų matyti neteko, o parašymas, kad yra 300 skirtingų reguliavimo variantų ir nuotrauka su dviejų spalvų plastikais (kaip suprantame dviejų kietumų) nelabai padeda įsivaizduoti tiek išdėliojimo variantų, nebent dedant į vieną eilę skirtingo kietumo, bet tuomet, logiškai galvojant atrodo nesamonė, nes čiužinio kietumas į plotį pasidarys banguotas ar klystame?
Apie Tempur plastikines groteles (taip pat matytas tik internete) išsiaiškinome, kad yra reguliuojamos dedant į plastiko konstrukciją tam tikrus papildomus plastikus, kurie stangrina tą atramą, bet negana to, juos reikia pirkti už papildomą kainą.
Ilgaamžiškumas šioje situacijoje lemiamos reikšmės neturi.
Taigi gal galėtumėte dar patarti dėl pačių čiužinių? Bei šiek tiek daugiau papasakoti apie pačias groteles.
Iš karto labai dėkojame.