Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 24

QUOTE(afi @ 2015 08 12, 22:57)
Sveikos drinks_cheers.gif
gal galit apsviesti mane. Situacija tokia nusipirkom is berry ciuzini porolonini combi foam comfort. Butume patenkinti nes ir tinka ir patogus. Bet su juo kazkokia mistika toks jausmas kad po juo yra celofanas kazkoks kuris nuolat ciaza. Toks ikyrus ir caizus garsas kaskart atsisedant stojantis ar verciantis. Kas beatsisestu pirmas klausimas ar cia maiseliu aptraukei doh.gif  lotuliukas.gif  parasau I berry jie aiskina taip turi buti bet nors uzmusk nesuprantu kaip ciuzinys gali skleisti garsa kuris yra tikrai ne vos girdimas sujudejus o gana garsus ir ne per sekunde nurimstantis atsistojus jau savaite turim ciuzini bet garsas nedingsta. unsure.gif
Ar yra kam taip buve? Ar gali ciuxinys skleisti garsus kurie trukdo? Ar cia butent poroloniniu minusas toks? g.gif

Sunku nuspeti koks ten tas garsas. Pareikalaukite, kad beri atstovas atvyktu pas Jus i namus ir ivertintu situacija. Gal ceza net ne ciuzinys, o kazkas kita. Kitu atveju, jei atsisakytu atsiusti atstova, kreipkites i nemaisto prekiu vartotoju teisiu gynimo inspekcija ir pasitarkite su jais kaip Jums deretu toliau elgtis, kad issiaiskintumete, kas teisus, t.y. Jus ar pardavejas.
Atsakyti
QUOTE(sapniukas @ 2015 08 11, 15:59)
Ilgas paiesku kelias ir ganetinai gilios zinios... smagu, kad pradejote rimtas ciuzinio paieskas nuo prekybos vietu lankymo.
Visu pirma del Metzeler garantijos, branduolys yra visas sumustinis, kuri randate po uzvalkalu, i jo sudeti ieina ne tik tubos, bet ir visos likusios ciuzinio perdangos. Is sio gamintojo pasiulos, geriausi atsiliepimai yra, su panasiomis bedomis kaip pas Jus, apie Glamour ir Luxury ciuzinius. Sio gamintojo ciuziniai turi isskirtini AGR sertifikata ir ne per daugiausiai dalyvauja ivairiose populistines rusies testavimo akcijose (jos 90 % atveju yra perkamos paties gamintojo, norint geriau atrodyti vartotoju akyse). O panasiu akciju rengejai paskui raso ivairiausius straipsnius, kad tik didesne dalis gamintoju jais susidometu ar neprarastu susidomejimo, vienu zodziu tam tikros rusies reklama...
Serucell ciuziniu gamyboje yra naudojamas naujos rusies poliuretanas, kuris prisitaiko panasiai kaip viskoelastas, bet neturi klampumo jausmo ir yra zymiai laidesnis orui. Tai tikrai brangi ir prabangi tiek kokybes tiek ir komforto prasmemis medziaga. Zonavimas yra labai pazangus, nes bent jau pamineto Serucell 800 ciuzinio atveju tikrai nesijaucia isiremimo i lordoze, zonos siuose ciuziniuose kinta svelniai.
Tempur paleteje rinkciausi Jusu situacijoje Breeze Original 27 varianta, nes jis visus likusius sio gamintojo ciuzinius lenkia visomis prasmemis.


Labai ačiū už atsakymą.

Jūs visgi siūlytumėte neatmesti Tempur gaminių, nors ir nėra visai palankios sąlygos šiam čiužiniui žiemos metu? (labiausiai bijome dėl supelyjimo, bei kietumo žiemą) 27 cm modelis pasirodė kiek minkštokas (nors jį išbandėme tik keletą minučių ir nebuvo pritaikomos grotelės).

Žodžiai prabangus ir komfortiškas prie SeruCell čiužinio skamba labai viliojančiai, bet ar jis yra vertas būti brangesniu už Metzelerį ir Tempūrą? Kaip galima pastebėti visų trijų gamintojų čiužiniai yra patogūs, todėl galbūt Jūsų žinios apie vieną ar kitą modelį bei poveikį ilgesniuoju laikotarpiu tiek kūnui, tiek pačiam stuburui mums labai padėtų apsispręsti. Nes kaip minėjome problemų turime nemažai ir mums labai svarbu susirasti kuo geresnį iš prieinamų variantų. (pasikartosime, labai svarbu geriausia atrama juosmeniui)

Dėl zonavimo mes turėjome omenyje, kad suzonuoti čiužiniai ir grotelės visgi įspraudžia į tam tikrus rėmus, kiekviena zona nesitęsia po metrą, o jai skirta keliasdešimt centimetrų (kiekvienai individualiai), taigi jeigu atsigulus galva nuo galvūgalio bus nutolus sakykim 20 - 30 cm, tai aukštas žmogus jau į tinkamas zonas nepataikys ir visi šie privalumai taps trūkumais. Todėl Tempur ar Dunlopillo su taip vadinamom "plaukiančiom" zonom iš pradžių ir atrodė, kaip privalumas.

Bet tada iškyla klausimas dėl grotelių: grotelės su lamelėmis yra zonuotos į 7 zonas (dažniausiai reguliuojamas juosmens/dubens kietumas (tuomet plaukiančios zonos nebetenka prasmės)), grotelės su lamelėmis ir plastikiniais elementais (ties pečiais ir dubeniu, jau šios vietos nesireguliuoja? ) ir grotelės su plastikinėmis atramomis, kaip jos yra zonuojamos?

Mums buvo pasiūlytos Fey co Lignum Star grotelės (vietoje Dunlopillo Contiflex) dėl minkštesnės pečių zonos (kaip suprantame Fey co visa grotelių konstrukcija yra minkštesnė už minėtą Dunlopillo modelį). Bet vėlgi vyrui gulint ant šono pečiai nei ant Metzeler Glamour, nei ant Delight nebuvo tiesioje linijoje su visu stuburu. Taip pat nebuvo ir ant Tempur Original Breeze 22 bei Breeze 27 (pagalvė visais atvejais buvo atitaikyta plius minus gera). Kiek klausėme kinezeterapiautų, kelių metų laikotarpyje tai gali išprovokuoti pečių problemas. Žinoma reikia stiprinti pečių raumenis, tačiau ir čiužinys turėtų nekenkti. Tokia situacija susidarė dėl to, kad vyras sveria mažai (190/70) ir pečiai platūs.

Klausimas, ar yra kitokios grotelės, kurios galėtų labiau tikti? Ar verta investuoti į groteles su plastiko elementais? Kaip reguliuojasi grotelės su pilnai plastiko elementais, tarkime Metzeler Active Star (mums gyvai jų matyti neteko, o parašymas, kad yra 300 skirtingų reguliavimo variantų ir nuotrauka su dviejų spalvų plastikais (kaip suprantame dviejų kietumų) nelabai padeda įsivaizduoti tiek išdėliojimo variantų, nebent dedant į vieną eilę skirtingo kietumo, bet tuomet, logiškai galvojant atrodo nesamonė, nes čiužinio kietumas į plotį pasidarys banguotas ar klystame?
Apie Tempur plastikines groteles (taip pat matytas tik internete) išsiaiškinome, kad yra reguliuojamos dedant į plastiko konstrukciją tam tikrus papildomus plastikus, kurie stangrina tą atramą, bet negana to, juos reikia pirkti už papildomą kainą.
Ilgaamžiškumas šioje situacijoje lemiamos reikšmės neturi.

Taigi gal galėtumėte dar patarti dėl pačių čiužinių? Bei šiek tiek daugiau papasakoti apie pačias groteles. smile.gif

Iš karto labai dėkojame. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Cjanga @ 2015 08 13, 10:46)
Bandėte žiūrėti, kas dedasi po užvalkalu? biggrin.gif


Aha net pirma diena jokio maisiuko ten nera tikrai biggrin.gif

QUOTE(Lonas @ 2015 08 13, 10:47)
afi
papildomas garsas, šiuo atveju, greičiausiai, čežėjimas gali atsirasti dėl užvalkalo su porolonu trinties.
Ypač jei yra branduolio apvalkalas (ar jis yra pas jus?), kuris apspaudžia branduolį ir kartais būna čežėjimas.
Jei viršutinis užvalkalas visiškai sintetinis ir liečiasi su porolonu- taip pat gali būti garsas.


eina porolonas su grioveliais tada per viduri kazkokie sukibinti gabaliukai manau paralonas su kazkuo maisytas tada vel porolonas su grioveliais. Jokiu ivilkimu nera ir garsas ne nuo uzvalkalo jis ale bambukas. Kai istraukiau ciuzini paziet vidu tai zinau kad garsa skleidzia butent tie tarpai padaryti kai lieciasi su vidiniu sluoksniu nes jos kazkoks kibus lyg nenudziuve klyjai ir kai susiglaudzia o po to kol atkimba dkleidzia ta ikyru garsa. Bet kazi ar gali but tai normalu juk turejo perspet kad ciuzinys gadins nervus nes skleis nuolat ikyrius garsus doh.gif lotuliukas.gif nors pardei kai meginom jokio parodomaji garso tikrai nebuvo


QUOTE(sapniukas @ 2015 08 13, 13:13)
Sunku nuspeti koks ten tas garsas. Pareikalaukite, kad beri atstovas atvyktu pas Jus i namus ir ivertintu situacija. Gal ceza net ne ciuzinys, o kazkas kita. Kitu atveju, jei atsisakytu atsiusti atstova, kreipkites i nemaisto prekiu vartotoju teisiu gynimo inspekcija ir pasitarkite su jais kaip Jums deretu toliau elgtis, kad issiaiskintumete, kas teisus, t.y. Jus ar pardavejas.


reiks bandyt nes atsakingas uz broka aiskina garsas turi but bet kai rinkomes jo nebuvo
Atsakyti
Laba diena, niekur nerandu apie antčiužinius informacijos smile.gif arba nemoku ieškoti g.gif jei kas gali prašau papasakoti arba nukreipti kur apie juos galėčiau paskaityti
Atsakyti
QUOTE(obelele @ 2015 08 14, 13:04)
Laba diena, niekur nerandu apie antčiužinius informacijos  smile.gif arba nemoku ieškoti  g.gif  jei kas gali prašau papasakoti arba nukreipti kur apie juos galėčiau paskaityti

Parasykite, kokiais tikslais Jums antciuzinis yra reikalingas, patarsim vietoje, nes rimtesnes informacijos apie sios grupes prekes nelabai ir rasite.
Papildyta:
QUOTE(Toma_v @ 2015 08 13, 22:09)
Labai ačiū už atsakymą.



Minimi ciuziniai is ortopedines puses turetu buti Jums tinkami visi trys. Kiti klausimai, ventiliacija, patogumas, kaina, komforto jausmas jau yra Jusu puses apsisprendimo reikalaujantys aspektai.
Serucell medziaga, mano nuomone, yra pagal kokkybe pazangesne uz Tempur ir net Metzeler, t.y. prisitaiko puikiai, ventiliacoja puiki irt.t. Metzeler pliusas yra ciuzinio konstrukcijoje esancios tubos, kurios garantuoja, kad nesusite ir nekaisite. Tempur pliusas, garsi firma su nepaneigiamais daugybes zmoniu gerais atsiliepimais, stabiliu stuburo palaikymu (Breeze original 27 atveju).
Del peciu juostos perdaug nepergyvenciau, nes ji greiciausiai ir labiausiai einant laikui prasinesioja ir suminksteja.
Naujosios Metzeler groteles irgi yra su kietumo reguliavimo galimybemis, papildomai uz nieka nereikia moketi, bent jau Metzeler ciuziniai su jomis atsiskleidzia dar labiau, o su kitu gamintoju ciuziniais, deja, neteko man isbandyti, tai negaliu ir komentuoti.
Atsakyti
Ar i lova, kurios pagrindas - medine istisa lenta, tinka tik spyruokliniai ciuziniai?
Atsakyti
QUOTE(lapis @ 2015 08 15, 19:16)
Ar i lova, kurios pagrindas - medine istisa lenta, tinka tik spyruokliniai ciuziniai?

Taip...
Atsakyti
QUOTE(Lonas @ 2015 08 13, 10:44)
Toma_v,
visada smagu rekomenduoti žmogui, kuris užduoda labai konkrečius ir tinkamus klausimus.
Namų darbus atlikote tiesiog puikiai  smile.gif
Kadangi labai smulkiai išdėstėte savo poziciją, pastebėjimus ir savo poreikius, belieka patikslinti ir pasiūlyti.
Pirmiausia tai dėl to, kokios rūšies jums reikia.
Vistik ne kokios rūšies (nes tai nėra labai svarbu, pati medžiaga) reikia, o kokio tinkamiausio jūsų poreikiams (tiek anatomijos požiūriu, tiek emociniu, tiek piniginiu).
Dėl viskoelasto.
Šiai dienai tai medžiaga, kuri tiksliausiai atkartoja spaudimo taškus ir prisitaiko, nes yra labai minkšta.
Va čia svarbiausias momentas-kaip gamintojas teisingai tą minkštumą panaudos(nes viskoelastas dedamas tik kaip viršutinis sluoksnis, papildomas prisitaikymas).
Vien viskoelasto-tokių čiužinių nėra arba tai jau nebe viskoelastas.

Miego kompleksą sudaro trys pagrindiniai komponentai:
lovos dugnas, čiužinys, pagalvė (ir visi kiti papildomi: patalynė, naktiniai rūbai, miegojimo įpročiai,  emocija, oras)
Todėl labai svarbu suderinti visus tris komponentus: tinkamai sudertintos grotelės su čiužiniu ir atitinkamo minkštumo pagalvė.

Jūsų atveju rekomenduotume LONO čiužinį MŪZA**, grotelės Komfort(daug lamelių, reguliuojamo minkštumo zona, svorio paskirstymo diržas).
Po to, kai pabandysite, galima toliau kalbėtis apie patirtus įspūdžius.

Dėl išsigulėjimo.
Paprastai skaičiuojama iki 10 proc. deformacija-natūralus dėvėjimąsis, kuris neturi įtakos čiužinio savybėms.
Skaičiuojamas ne viso čiužinio išsidėvėjimas, o būtent paties branduolio.
Gamintojai garantinius dalykus orientuoja prie įstatyminių dalykų, todėl išsidėvėjimo laipsnis traktuojamas pagal tos šalies reikalavimus.


Ačiū už atsakymus.

Esame bandę Jūsų įmonės čiužinius. Tik kažkodėl vadybininkė labiau rekomendavo Harmonija ** (nors jis pasirodė minkštokas), bet tuomet dar buvo kitokie prioritetai. Reikės dar kartelį apsilankyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukas @ 2015 08 15, 06:13)

Minimi ciuziniai is ortopedines puses turetu buti Jums tinkami visi trys. Kiti klausimai, ventiliacija, patogumas, kaina, komforto jausmas jau yra Jusu puses apsisprendimo reikalaujantys aspektai.
Serucell medziaga, mano nuomone, yra pagal kokkybe pazangesne uz Tempur ir net Metzeler, t.y. prisitaiko puikiai, ventiliacoja puiki irt.t. Metzeler pliusas yra ciuzinio konstrukcijoje esancios tubos, kurios garantuoja, kad nesusite ir nekaisite. Tempur pliusas, garsi firma su nepaneigiamais daugybes zmoniu gerais atsiliepimais, stabiliu stuburo palaikymu (Breeze original 27 atveju).
Del peciu juostos perdaug nepergyvenciau, nes ji greiciausiai ir labiausiai einant laikui prasinesioja ir suminksteja.
Naujosios Metzeler groteles irgi yra su kietumo reguliavimo galimybemis, papildomai uz nieka nereikia moketi, bent jau Metzeler ciuziniai su jomis atsiskleidzia dar labiau, o su kitu gamintoju ciuziniais, deja, neteko man isbandyti, tai negaliu ir komentuoti.


Ačiū labai už atsakymus.

Taigi dar kartelį pabandėme minėtus čiužinius. Šiek tiek įspūdžių (gal ir kam nors kitiems bus aktualu) SeruCell iš tiesų buvo labai malonūs gulėti tiek 1000, tiek 800 modelis. Šiuose čiužiniuose dalis zonavimo išpjauta kampu, todėl gulint šiek tiek "tempiamas" stuburas, tai jų "naujoji stuburo tempimo technologija", nors kiek išdiskutavom su vadybininke, stuburo tempimas pasireiškia gulint ir ant kitų čiužinių, tiesiog šiek tiek silpniau. Deja dėl tokio kaip mūsų sudėjimo 1000 modelyje per daug įdubdavo juosmuo, 800 per mažai pečiai (lyginant su Metzeler ar Tempur), todėl jeigu ne toks mūsų sudėjimas, tai būtų labai geras variantas.

Tempur vis dėlto atkalbėjo dėl jo darbo temperatūros. Visgi gamintojas rekomenduoja, kad miegant temperatūra nebūtų žemiau 18 laipsnių, antraip medžiaga neatliks savo pagrindinių funkcijų, be to prisitaikymo laikas bus labai ilgas ir varginantis.

Tad lieka Metzeler Delight arba Glamour. Bet čia vėlgi iškilo klausimas. Ar gali būti, kad vyro dubuo ant Glamour H3 įdumba daugiau (netgi per daug) nors vyras sveria tik 70 kg? Vadybininkės asmenine nuomone, Delight H3 geriau tiko negu Glamour H3 dėl juosmens (pečiai abejuose iškilę vienodai). Žinom, kad reikia kliautis asmeniniais pojučiais, tačiau kada šalia esantis žmogus, kuris tikriausiai nusimano daugiau, išsako priešingą nuomonę, ypač dėl aktualiausios vietos (dubens padėties), tada pradedi dvejoti. Glamour teikiame pirmenybę dėl jo minkštumo (ant jo gulint, atrodo, kad yra mažesnis spaudimas į vietas ant kurių gulima), tačiau gal kaip tik reikia stangresnio paviršiaus, turint tokias problemas (juosmens išvarža)?

Jeigu kas turėsit nuomonę į šiuos klausimus, būsim labai labai dėkingi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Toma_v @ 2015 08 16, 23:34)
Tad lieka Metzeler Delight arba Glamour. Bet čia vėlgi iškilo klausimas. Ar gali būti, kad vyro dubuo ant Glamour H3 įdumba daugiau (netgi per daug) nors vyras sveria tik 70 kg? Vadybininkės asmenine nuomone, Delight H3 geriau tiko negu Glamour H3 dėl juosmens (pečiai abejuose iškilę vienodai). Žinom, kad reikia kliautis asmeniniais pojučiais, tačiau kada šalia esantis žmogus, kuris tikriausiai nusimano daugiau, išsako priešingą nuomonę, ypač dėl aktualiausios vietos (dubens padėties), tada pradedi dvejoti. Glamour teikiame pirmenybę dėl jo minkštumo (ant jo gulint, atrodo, kad yra mažesnis spaudimas į vietas ant kurių gulima), tačiau gal kaip tik reikia stangresnio paviršiaus, turint tokias problemas (juosmens išvarža)?

Jeigu kas turėsit nuomonę į šiuos klausimus, būsim labai labai dėkingi. smile.gif

Siulyciau pamastyti tokiu atveju apie H4 kietuma, jis is esmes labai daznai uzsakomas. Pacioje pradzioje gal jausis siek tiek kietesne peciu juosta, bet po keleto menesiu ji prisinesios prie Jusu peciu formos, o juosmuo ir klubai nebesudubs per giliai.
Metzeler jau seniai nebesiorientuoja i zmogaus svori renkantis ju ciuziniu kietumo laipsnius, ju manymu svarbiausia yra tai, kaip zmogus jauciasi ant konkretaus pasirenkamo kietumo branduolio, pvz. virs 100 kg sveriantis zmogutis gali guleti drasiai ir ant H2 kietumo, jei jam tik patogu ir atvirksciai 50 kg lengvute panele gali pasirinkti H4 kietuma ir dziaugtis, kad jai nieko daugiau iki pilnos laimes netruksta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukas: 17 rugpjūčio 2015 - 08:17
QUOTE(Toma_v @ 2015 08 16, 22:06)
Ačiū už atsakymus.

Esame bandę Jūsų įmonės čiužinius. Tik kažkodėl vadybininkė labiau rekomendavo Harmonija ** (nors jis pasirodė minkštokas), bet tuomet dar buvo kitokie prioritetai. Reikės dar kartelį apsilankyti. smile.gif

Toma_v,
na taip, gal vietoje vadybininkė daugiau info gavo jus matydama, kalbėdamasi su jumis smile.gif
Bet kokiu atveju, jei dar galutinai nesate apsisprendę, pabandykite abu.
Atsakyti
Sveiki, gal kas patars, tai surasau atsakymus:

1. Reikalingi čiužinio (plotis, ilgis, aukštis) ar lovos išmatavimai.
2x2
2. Jūsų ūgis ir svoris.
Vyras 1,83m 130kg ir moteris 1,64m 56kg
3. Ant ko (čiužinio, lovos ar žemės) miegojote iki šiol.
Spyruoklinio
4. Numatoma čiužinio kaina.
Kaina atitinkanti kokybe
5. Norisi kieto ar minkšto čiužinio.
Kietesnio
6. Norite, kad miegant būtų šilčiau ar vėsiau.
Vėsiau
7. Ar namuose drėgna, gal Jus linkęs prakaituoti.
Kai stambesnis, tai truputi padidejes prakaitavimas
8. Ant kokio pagrindo (lovos grotelių ar kt.) bus dedamas čiužinys.
Groteles paprastos
9. Paminėkite, jei turite kažkokių reikšmingų sveikatos sutrikimų.
Vyrui stuburo isvarza, osteochondroze kaklo ir juosmens (miega ant sono)
Atsakyti