Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

man atrodo,kad jau esi cia buvus,labai matytas nikas bigsmile.gif nuo senu laiku prisiduodavom penktadieniais,pasisveriam ir raportuojam ,savaite zalia minus pvz.2kg aisku liniuotei pakeist skaiciukus.Del saves galima ir kazdien svertis,gerai jei krenta,o jei ne,tai nervai sugadinti.geriausiai penktadieni ryte.Seip visa info pirmam dietos puslapi
Atsakyti

Esu kelis kart pradėjusi, ir "išsigandusi" tad gal dėl to ir matytas. :frusty:

Atsakyti

p.s. beje ar man vienai (su nauja forumo versija) neatidaro pirmame Dietos puslapyje esančioje informacijoje nuorodas?!

Atsakyti
QUOTE(Pav@saris @ 2017 01 02, 12:42)
<p><strong>p.s.</strong> beje ar man vienai (<em>su nauja forumo versija</em>) neatidaro pirmame Dietos puslapyje esančioje informacijoje nuorodas?!
</p>

nebandziau naujoj versijoj ,norejau parasyt is naujos nieks nesigavo,tad senoj sedziu.
tai va prasom dabar neissigasti ir nepabek,nes nera kur begti,nepajusim kai pavasaris ateis,turim buti grazios ir taskas
Atsakyti

man irgi neleidzia atsidaryt info :hmm:​ 

Atsakyti

kaip sekasi dietintis?atlaikiau antra diena,jei neišprotėsiu bus gerai,vandeni geriu litrais.

Gute444 jauciu,kad slides nori tept?net nesvajok

Atsakyti

oi man tai beprotiškai sunku, vakar kaip ir neblogai ėjosi iki 17 val., bet paskui kažkoks košmaras..šiandieną ir neblogai, bet vėl gi darbe kolega vaišino visą kolektyvą vestuvių proga, tai "šnapsės" nei lašo neėmiau, bet pyragą teko suvalgyti, nes žiūrėjo taip šnairai ko čia "laužausi" ir dar saldainių įbruko, bet jų jau neliečiau, taip ir tūno kabinete, jau ir planą surezgiau kam juos atiduot ryt, kad nesivaidentų ten man.

Neblogą laidą rodė "Yra kaip yra" - kaip tik pagalvojau apie save, man ten reikia būti. Bet tos ponios J. Tulčinos metodai ir veikia tik tol kol maitiniesi pagal grafiką ir jei mąstymo nepakeiti, gyvenimo ritmo, viskas grįžta atgal. Prieš kokius 8 metus, viena kolegė tyrėsi ir kai nustojo valgyti tai kas "tinka" Jai, tai labai greitai viskas sugrįžo (nors ji nebuvo stora, normali moteris).

Atsakyti

kaip sekasi dietintis?atlaikiau antra diena,jei neišprotėsiu bus gerai,vandeni geriu litrais.

Gute444 jauciu,kad slides nori tept?net nesvajok

nesiruosiu, tik sia savaite bandysiu ant grikiu ir kefyro pasedeti... savotiska detoksikacija po svenciu. Ir dar nerandu kaip pasidaryti liniuote.

Atsakyti

liniuote senoj versijoj dariaus,šendien neištvėriau ir pasisvėriau -1,8kg aišku skysciai eina lauk,bet visvien nuotaika pagerėjo.nieko ner baisiau kai aplinkiniai ziuri šnairai,kiša valgyt tuoj pamokslauja.visi pasidaro dietologai,apsimetu kad neprigirdziu ir tiek.alkoholio jau metai kaip atsisakiau,cia tai išvis košmaras,niekas nesupranta,tipo per šventes lašiuka galima,jau norėjau pasiust kai kur

Atsakyti
Labas vakaras, mergaitės. Kaip čia pas jus tylu unsure.gif Ar yra gyvų? Kaupiuosi pas jus grįžti, prisiauginau gelbėjimo ratų, baisu net ant svarstyklių lipti. unsure.gif Bandau prisiminti, susidarinėti meniu. A priimsit? biggrin.gif
Atsakyti

o sena gvardija renkas :bigsmile: nevisai tylu,gaivinam tema po truputi,nebijok lipk ant svarstykliu ryt ir pirmyn :mirksiukas:​ kaip visada penktadieniais prisiduosim,laukiu nesulaukiu ryto idomu kiek nutirpo

Atsakyti
nava prisidaviau,kaip smagu,širdis dainuoja ax.gif dar sausi pamatysiu 8, vakar gunde su rafaelo saldainiais,nes juos labai megstu,ir tai nesusigundziau grieštai pasiryzau va rolleyes.gif
Atsakyti