Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

Ruošiamės ir mes į Gintarą 4u.gif turiu krūvą klausimų biggrin.gif
1. Ar kas važiavot tiesiai iš ligoninės po plaučių uždegimo? Rašo, kad registracija prieš 21d, bet siunčiant iš ligoninės juk iškart reikia važiuot?

2. Važiuosiu su 2m4mėn sūnum, kurį ligos puola pastoviai, bet norim veštis ir mažąją, kuriai 7mėn, kadangi ją maitinu, nėr kaip palikt smile.gif kaip su mokesčiu už mažąją, jai nei lovos, nei maitinimo nereikia?

3. Ar yra liftai? Su vežimėliais iki kambarių pakilt įmanoma?

4. Mašinų stovėjimas. Ar labai žiauri situacija? Vistik susinešiot daiktus reikės, o važiuosiu viena su abiem, tai kažkaip sulakstyt teks..

5. Procedūros. Ar įmanoma susidėliot užimtumą pirmoj dienos pusėj, pakoreguoja tvarkaraščius pagal vaikus? Po pietų abiem šventas pietų miegas iš kurio žadint nesinori, vistik mažiukai dar..

6. Einant į druskų kambarį aš turiu eit su vyresnėliu, o kaip mažoji? Mūsų situacijoj aš jos koridoriuj gi nepaliksiu, reikia pirkt procedūrą ir jai?

7. Apskritai ar labai sudėtinga su tokiais mažiukais sulakstyt į procedūras, suspėt pagal laikus?

8.Gal kitos savaitės gale kas vykstat į Gintarą ir norėsit draugijos į parką antyčių palesint?? 4u.gif
Atsakyti
Sveika, esame Gintare dabar, tik dėl vaiko kojos traumos. Parinko gydytojas procedūras pagal traumos pobūdį, viskas normalu dėl tų procedūrų, manau, galite drąsiai važiuoti. Nors man šioje sanatorijoje tik procedūros ir normaliai, o daugiau tai nieko stebuklingo, kaip čia visi giria, nematau. Suprantu, kad atvažiavome ne atostogauti, o gydytis, todėl su daug kuo paprasčiausiai susitaikiau ir laukiu kada važiuosime pasireabilitavę namo.
Atsakyti
QUOTE(Inguciukas @ 2016 05 01, 01:30)
Ruošiamės ir mes į Gintarą  4u.gif  turiu krūvą klausimų  biggrin.gif
1. Ar kas važiavot tiesiai iš ligoninės po plaučių uždegimo? Rašo, kad registracija prieš 21d, bet siunčiant iš ligoninės juk iškart reikia važiuot?

2. Važiuosiu su 2m4mėn sūnum, kurį ligos puola pastoviai, bet norim veštis ir mažąją, kuriai 7mėn, kadangi ją maitinu, nėr kaip palikt smile.gif kaip su mokesčiu už mažąją, jai nei lovos, nei maitinimo nereikia?

3. Ar yra liftai? Su vežimėliais iki kambarių pakilt įmanoma?

4. Mašinų stovėjimas. Ar labai žiauri situacija? Vistik susinešiot daiktus reikės, o važiuosiu viena su abiem, tai kažkaip sulakstyt teks..

5. Procedūros. Ar įmanoma susidėliot užimtumą pirmoj dienos pusėj, pakoreguoja tvarkaraščius pagal vaikus? Po pietų abiem šventas pietų miegas iš kurio žadint nesinori, vistik mažiukai dar..

6. Einant į druskų kambarį aš turiu eit su vyresnėliu, o kaip mažoji? Mūsų situacijoj aš jos koridoriuj gi nepaliksiu, reikia pirkt procedūrą ir jai?

7. Apskritai ar labai sudėtinga su tokiais mažiukais sulakstyt į procedūras, suspėt pagal laikus?

8.Gal kitos savaitės gale kas vykstat į Gintarą ir norėsit draugijos į parką antyčių palesint??  4u.gif


Na, aš į daugelį klausimų neatsakysiu, nes esu tik su vienu vaiku čia ( palikau kitą namuose, manau jam ten bus visomis prasmėmis sveikiau nei čia, nes atvažiavome ne paatostogauti ), bet kiek mačiau mamytės nešiojasi mažylius. Tai arba jie kartu visur dalyvauja, arba visada būna šalia padedanti kokia močiutė/ tėvelis. Matau, kaip vienoms mamytėms su mažyliais būna ir labai sunkių valandų. Bet, ko gero, jos neturi kur vaikučių palikti.
Tvarkaraščius sudaro kaip yra laikas ir nenori nieko derinti, nors sako:" gerai gerai, pažiūrėsim." Nebent mums taip buvo. Tik procedūros, kiek matau, vyksta dažniausiai iki pietų( tokiems mažyliams pietūs yra 13.30 val.).
Liftas yra, 15 eurų ima užstatą už lifto kortelę. Būna, kad liftas ir sugenda.
Mačiau pirmame aukšte, prie šoninių durų būna sustatyti vaikų vežimėliai. Kiti ten juos palieka.
Tikiuosi nors kiek padėjau. Sėkmės ir stiprybės.

Atsakyti
Sveiki,
Ar verta vežtis dviratį? Ar leidžia juos laikyt kambary?
Atsakyti
QUOTE(vaidute2006 @ 2016 04 29, 11:31)
Labas mamytės. Gintare esame buvę 2 kartus po BA paūmėjimų, tai viskas labai patiko. O dabar nutiko bėda, ir vaikas patyrė stiprią rankos traumą, operavo,dabar gipse ir gulime ligoninėje, po to sakė apie sanatoriją. Tai sakykite, gal kas žinote, kaip Ginatre reabilitacija po tokių tarumų? Ar gerai ten?  Ar mąstyti apie kažką kitą. Ačiū

sunus taip pat po stiprios traumos (luzo ties alkune, pazeistas nervas, truke kraujagysles) buvo sanatorijoj, mums prireike triju kartu ir atsistatem 100proc...nors vilciu buvo mazai... aisku ir namie dar daug darbo. taip kad as uz smile.gif 4u.gif

QUOTE(Nemeja @ 2016 05 02, 09:28)
Sveiki,
Ar verta vežtis dviratį?  Ar leidžia juos laikyt kambary?

maciau prie pagrindinio iejimo rakina...del nesimo i kambarius nezinau... kolidoriuos yra zenklai, kad draudzama lankyt
Atsakyti
[quote=*Kameja*,2016 05 02, 10:45]
sunus taip pat po stiprios traumos (luzo ties alkune, pazeistas nervas, truke kraujagysles) buvo sanatorijoj, mums prireike triju kartu ir atsistatem 100proc...nors vilciu buvo mazai... aisku ir namie dar daug darbo. taip kad as uz smile.gif 4u.gif

Mūsų taip pat lūžis alkūnės, tik laimei, kad nervai nepažeisti.
Atsakyti
QUOTE(vaidute2006 @ 2016 05 02, 11:52)
Mūsų taip pat lūžis alkūnės, tik laimei, kad nervai nepažeisti.

nenoriu gazdint, bet nervo pazeidimas paaiskejo po pirmos reabilitacijos sanatorijoj...tad reikejo dar vienos operacijos sunui... p.s. jei reiks kokios info, rasykit asmeniskai 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus 4u.gif jei kam aktualu, skambinau informacija, norint vestis vaikuti i sanatorija, kuris neturi kelialapio, iki 1m moketi nereikia. Nebent, jei reikes papildomos lovytes, reiktu moketi po 4.50 parai smile.gif
Atsakyti
Kraunames daiktus i Gintara. Cia as viena tokia, kad puse namu gaunas issivest? doh.gif lotuliukas.gif dar tik vaiku rubus, pagrindinius daiktus susidejau, o kur dar savo rubai, indeliai, puodeliai..
Atsakyti
Sveikos. Nzn ar cia klaust, bet ar su CP duoda biuleteni pacioj sanatorijoj? Gal kas zinot?
Atsakyti
QUOTE(Inguciukas @ 2016 05 03, 04:35)
Kraunames daiktus i Gintara. Cia as viena tokia, kad puse namu gaunas issivest?  doh.gif  lotuliukas.gif  dar tik vaiku rubus, pagrindinius daiktus susidejau, o kur dar savo rubai, indeliai, puodeliai..

Ne Jus viena tokia 4u.gif As irgi puse namu atsiveziau,bet dziaugiuosi, nieko netruksta ir tas savaites galim gyventi komfortiskai.
Atsakyti
Labas, noriu paklausti, su BA diagnoze, kas siunčia vaiką į sanatoriją? Gydytoja, pulmonologe ar reabilitologe?
Mūsų šiemet keista situacija. Pasikeitė gydytoja, pas ją sergant neįmanoma patekti, būtinai reikia talonelio. Tai aš nelabai ir versdavausi per galvą. Vis tiek liga tai ta pati. Bet dabar, po BA paūmėjimo, pradėjau galvoti apie sanatoriją. Ryt jau žūt but stengsiuosi patekti pas gydytoją. Tik mūsų kortelėje beveik nėra jokių įrašų. Gal keli.ar net vienas.

Ar gali mano vaikui neskirti sanatorijos, kaip manote? Ir kuris čia gydytojas lemia?
Ačiū
Atsakyti