Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji Pirkiniai

QUOTE(cameja @ 2017 01 01, 02:59)
Su Naujaisiais Metais  !  newyear.gif

Aciu,kam patiko, suknute MaxMara  4u.gif
Batukai..

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Labai grazus batukai,is kur?
Atsakyti
QUOTE(melynake28 @ 2017 01 03, 10:41)
Labai grazus batukai,is kur?

Ne manęs klausiat, bet čia Gucci mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2016 11 30, 18:45)
Perkam, perkam biggrin.gif


kokie megztiniai wub.gif ir pati mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasimaivysiu smile.gif Mano pavasariniai bigsmile.gif
Zinau,kad cia daugumai nepatiks,bet nesiorentuoju i tai biggrin.gif 4u.gif
Joshua Sanders,pas mane juodi.
vartotojo įkelta nuotrauka
MSGM
vartotojo įkelta nuotrauka
Nerealieji MK
vartotojo įkelta nuotrauka
Jcrew
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Cocainna, patiko megztukas wub.gif
Atsakyti
Cocainna, man labiausia patiko megztukas (nemacius jo J.Crew psl bigsmile.gif ) ir MSGM fainuoliai wub.gif . Apskritai man sitas brandas patinka wub.gif
Atsakyti
Imetu ir as savo keleta is paskutiniu pirkiniu smile.gif


Viktor & Rolf
vartotojo įkelta nuotrauka

Etro
vartotojo įkelta nuotrauka

Missoni
vartotojo įkelta nuotrauka

Gucci
vartotojo įkelta nuotrauka

ir Furla
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2017 01 26, 19:58)
Cocainna, man labiausia patiko megztukas (nemacius jo J.Crew psl  bigsmile.gif ) ir MSGM fainuoliai  wub.gif . Apskritai man sitas brandas patinka  wub.gif

Ačiū ir man šis brandas laaabai wub.gif man bačiukai patiko,kelnės ir maudymosi kostiumelis. Gal gali dėl dydžio patarti? Nes irgi vasarai pirksiu missoni bet bijau dėl dydžio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2017 01 27, 11:40)
Ačiū ir man šis brandas laaabai wub.gif  man bačiukai patiko,kelnės ir maudymosi kostiumelis. Gal gali dėl dydžio patarti? Nes irgi vasarai pirksiu missoni bet bijau dėl dydžio  ax.gif


Missoni maudoma pirma karta pirkau, nes butent dydziai man ju labai neaiskus unsure.gif Seniai norejau, bet perku visada Vix, su jais viskas aisku, o cia tas italiskas zymejimas rolleyes.gif ir nera atskirai kelnaiciu, atskirai liemeneles, tai nezinau, kaip cia bus biggrin.gif
IT42 emiau, bus matyt. Siaip Missoni rubu IT40 arba 42 perku 4u.gif
Atsakyti
Ai,tai dar keliauja bigsmile.gif Butinai pasidalink,nes ir mane nervuoja,kad maudomieji skiriami S/M dydziai ir virsus ir apacia perki to paties dydzio,bijau,kad S liemenukas netiks C krutinei,o kelnaites M pamesiu islipdama is vandens biggrin.gif Sukneles kelias turiu 40IT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2017 01 27, 15:38)
Ai,tai dar keliauja bigsmile.gif Butinai pasidalink,nes ir mane nervuoja,kad maudomieji skiriami S/M dydziai ir virsus ir apacia perki to paties dydzio,bijau,kad S liemenukas netiks C krutinei,o kelnaites M pamesiu islipdama is vandens biggrin.gif Sukneles kelias turiu 40IT 4u.gif

Aha, cia tik pastaruju dienu pirkiniai, tik uzsakyti biggrin.gif Labai smalsu, butinai pakomentuosiu gavus mirksiukas.gif
Sukneliu Missoni pas mane turbut nuo IT40 iki 46 dydzio yra biggrin.gif Didesnius rubus megstu, tai ka pagaunu, ta griebiu, esu Missoni fanatike biggrin.gif
Atsakyti
džinsai ir espadrilės
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti