Įkraunama...
Įkraunama...

2015metu svociutes- pratesimas

Kaliosai skirti seimininku isventinimui, kai nuimsiu nuometa jaunajai, po dvylikos. Cia tie NIKE kaliosai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryte25 @ 2016 04 19, 16:12)
Kaliosai skirti seimininku isventinimui, kai nuimsiu nuometa jaunajai, po dvylikos. Cia tie NIKE kaliosai biggrin.gif

aaaa,taip ir pagalvojau thumbup.gif o dar ka prie kaliosu dedat,ta prasme rengiat dar kuo ar uztenka ir kaliosu...ideja super
Atsakyti
Daug ka galima prijuoste, skrybele, puoda, kazkur skaiciau kad ir puokste jaunajai is irankiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mergaites kaip ir zadejau, kazkiek nuotrauku esu padariusi is siu vestuviu, tai pasidalinu, gal kam pravers

MERGAUTINES PAVARDES KONSERVAI

user posted image

user posted image

Pulko taures, dar dariau jaunesiems taciau nuotraukos nera taciau parodau pavizdi https://www.facebook...s...e=3

user posted image

REMELIS SU VESTUVIU DIENA,KAD NIEKAD TOS DIENOS NEPAMIRSTU

user posted image

Papildyta:
Seimos receptas dariau si karta su arbatele

user posted image


Cia ideta i maiseli is kurio jaunieji ir trauke indridijentus ( arbata) ir kure savo seimos recepta

user posted image

Ir dejo i toki krepseli, galima sakit nieko ypatingo

user posted image
Papildyta:
SEKSI SALDAINIAI

user posted image

user posted image


IR SIUNTA NUO GANDRO < KURIOJE IR BUVO SITE SALDAINIAI

user posted image
Papildyta:
Svocios krepsis

user posted image

Mano segtuvas

user posted image


Na vestuviniai saldainiai su LOVE IS GUMA ( gal nieko ipatingo bet ideja mano)

user posted image
Papildyta:
Kai darem isventinima i seiminikus, mano jaunoji prase jokiu skareliu, kaliosu ir pan, tai mes darem va taip

user posted image

user posted image


Pries 2 metus darem ir kalios NIke ir ipuods, dabar tai venintele ko paprase jaunoji, o jaunikis paprase nenesti paer tilta, tai jojo ant arkliu per tilta kai ejo, labai patiko thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misis Vomband: 23 balandžio 2016 - 04:53
Sveikutes smile.gif
as irgi jungiuosi i sia grupe smile.gif liudininkais buti pakviesti esam 06.25 smile.gif laiko nedaug smile.gif
aciu dievui yra tokiu puikiu forumu - pirsiavusi jau esu, taciau pries 10 metu smile.gif pasikeitimu kardinaliu nera, vis tiek pagrindine mintis laiminga nauja seima ir demesys jai smile.gif
pasisemiau labai daug nauju ideju, eisiu prie scenarijaus deliojimo.

pagalvele lyg nujaudama nusipirkau miestelio svetej, mokejau 10 euru.

klausimelis - ar dar daromi medaliai siais laikais sveciams? jei taip ar vis dar moliniai ar jau kitokie? smile.gif

aciu smile.gif
Atsakyti

viklim
, taip zinoma kas nori tas daro tuos medalius, ir molinius ( jau reciau, nes brangesni gaunasi)? ir popierinius, ir medinius, tuoj parodysiu keleta pavyzdziu
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Misis Vomband labai grazus darbeliai, ypac taures ir krepsys thumbup.gif kur tokios medziagos krepsiui pirkti?
Papildyta:
Gal kas turite priesaika jaunuju vienas kitam. Kazkurioje temoje macaiau labai grazius zodzius, o dabar nerandu doh.gif
Atsakyti
Labai ačiū visoms, tikrai daug minčių ir idėjų pasisėmiau thumbup.gif Dabar reikia viską susidėlioti ir ruoštis. Gal galit pasidalint scenarijumi? el.p. jovajovajova8@gmail.com Būčiau be proto dėkinga biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif paišausi į kompaniją, man vestuvės vasaros pabaigoje,pirmą kart piršliausime smile.gif priėmiau tai kaip didelę atsakomybę ir savęs išbandymą blush2.gif
iki tol esu buvus gal dešimtyje vestuvių ir iš visų akyse stovį piršlienės sakančios eilėraščius,kurių niekas negirdi doh.gif lotuliukas.gif aš jauniesiems pasakiau -eilėraščių nemokų ir nematau tikslo skaityt (sutinku reikia kažkiek, bet ne poezijos pavasario lygyje doh.gif ) jaunikis mane patikino, kad jai norėtu eilėraščių, butu kvietęs krikšto tėvus ar ką rimtesnio. tai kad kolkas esu etape kai skaitau, žiūriu, rašausi smile.gif
Atsakyti
Ačiū už medalių nuotraukas smile.gif
Dabar ramu, kad vis dėlto jie reikalingi vestuvėse smile.gif

Turiu dar pora klausimų, gal pasidalins svočiutės patirtimi smile.gif

1. Gal kuri nors dovanojote jauniesiems taures? Jei taip, ar tiesiog pirkote iš interneto ar darėte vienetines? Jei taip, kas jas jums darė?
2. Ar sveikinimo tekstą į atvirutę rašote ranka ar spausdinate? Gal apskirtai žinote kas rašo dailyraščiu ir galėtų užrašyti tušu?

Dėkoju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viklim @ 2016 05 08, 13:56)
Ačiū už medalių nuotraukas smile.gif
Dabar ramu, kad vis dėlto jie reikalingi vestuvėse smile.gif

Turiu dar pora klausimų, gal pasidalins svočiutės patirtimi smile.gif

1. Gal kuri nors dovanojote jauniesiems taures? Jei taip, ar tiesiog pirkote iš interneto ar darėte vienetines? Jei taip, kas jas jums darė?
2. Ar sveikinimo tekstą į atvirutę rašote ranka ar spausdinate? Gal apskirtai žinote kas rašo dailyraščiu ir galėtų užrašyti tušu?

Dėkoju. smile.gif

Taures ir pulkui ir Jauniesiems dariau pati( dabar ir pulkui daznai daromos taures), internete labai jau brangiai pagal mane, buna uz pora nori 30-40 euru/
Sveikinima i atvirute spausdinau, del rasymo tusu gal reikia kreiptis i kokia meno mokykla, dar nesupykit bet mintis kyla tik tokia, kas uzrasus ant gedulo juostu daro, tai ten sriftas labai grazus, tai su jais galima pasneket.
Atsakyti
Sakykite, kuo ypatingos tos Jaunųjų taurės? Ar negalima nupirkti kokias grazesnes parduotuvėje ir jas isgraviruoti?
Atsakyti