Įkraunama...
Įkraunama...

ANGELŲ MAMOS

Lu, neverkiau vasarą.. kai kasvakar eidavau gėlyčių palaistyt.
Net savotiškai malonu būdavo žinoti, kad kasvakar turiu kur nueiti.. wub.gif
Rankiodavau iš skaldelės nubyrėjusius žiedlapius, žarstydavau.
Atsakyti
QUOTE(Vaivos juosta @ 2015 09 12, 13:35)
Lu, neverkiau vasarą.. kai kasvakar eidavau gėlyčių palaistyt.
Net savotiškai malonu būdavo žinoti, kad kasvakar turiu kur nueiti..  wub.gif
Rankiodavau iš skaldelės nubyrėjusius žiedlapius, žarstydavau.

Kaip graudziai grazu... wub.gif
As angeliukus vis plaunu,glostau...pasodinu i vieta ir ziuriu,ziuriu...
Atsakyti
Vaivos juosta su gimtadieniu angeliuka 4u.gif verysad.gif

As irgi kaip Lu, vis plaunu,glostau svajoju galvoju. verysad.gif atgal i vieta pasodinu. Vel prabego dar viena vasara ir vel atejo ruduo,greit dirbtinos gelytes vel pakeis gyvas. Taip bega laikas ...
Atsakyti
Sveikos, mamytes, uzejau, paskaiciau jus ir vel asaru pilnos akys... Siandien mano sirdyje ir galybe skausmo ir begalinis dziaugsmas, penktadieni dar karta tapau mama. Nezinau, nesuvokiu kaip sirdyje gali tilpti tokia palete ivairiausiu jausmu. Bet siuo metu tikrai esu laiminga, nors nesitikejau, kad dar kada nors pajusiu kas yra laime. Aciu jums, kad mane isklauset ir guodet kai to labiausiai reikejo.
Atsakyti
QUOTE(imbierinis.sausainis @ 2015 09 13, 16:46)
Sveikos, mamytes, uzejau, paskaiciau jus ir vel asaru pilnos akys... Siandien mano sirdyje ir galybe skausmo ir begalinis dziaugsmas, penktadieni dar karta tapau mama. Nezinau, nesuvokiu kaip sirdyje gali tilpti tokia palete ivairiausiu jausmu. Bet siuo metu tikrai esu laiminga, nors nesitikejau, kad dar kada nors pajusiu kas yra laime. Aciu jums, kad mane isklauset ir guodet kai to labiausiai reikejo.

Dabarviskas bus kitaip wub.gif
Didziausi sveikinimai wub.gif
Kas gime?
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2015 09 13, 20:16)
Dabarviskas bus kitaip wub.gif
Didziausi sveikinimai wub.gif
Kas gime?

Aciu. Grazuole princese wub.gif
Atsakyti
Imberinis.sausainis.kaip tik galvoju apie tave. wub.gif Nuosirdziausiai sveikinimai Jums wub.gif drinks_cheers.gif !!!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, merginos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(imbierinis.sausainis @ 2015 09 15, 19:45)
Aciu, merginos  wub.gif



Dideliausi sveikinimai ir roziniai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif skanaus pienelio , ramiu nakteliu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2015 09 15, 22:18)
Dideliausi sveikinimai ir roziniai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  skanaus pienelio , ramiu nakteliu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Aciu, Tauskute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2015 06 26, 16:25)
sigugu,didelė užuojauta ir stiprus apkabinimas
paguodos žodžių nėra,tiesiog ...skaudės žvėriškai,širdis kraujuos ir bus labai sunku...su laiku keisis skausmas,bet jis nedings...tokia dalia Angelo mamos verysad.gif


Papildyta:
QUOTE(aastaa29 @ 2015 10 02, 19:27)

Labas Mamutės,atėjau čia prislėgta didžiulio skausmo.ši antradienį palaidojau savo dukryte.jai tebuvo metukai ir keturi mėn.mus pakirto zaibinis menigokokas.
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2015 10 02, 20:31)
Papildyta:

Labas Mamutės,atėjau čia prislėgta didžiulio skausmo.ši antradienį palaidojau savo dukryte.jai tebuvo metukai ir keturi mėn.mus pakirto zaibinis menigokokas.

Dievuleliau.... verysad.gif didziule uzuojauta jusu seimai. Galiu tik palinketi stiprybes tai istverti verysad.gif
Atsakyti