Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

Bet tos Rl maikutes berniukiskos ne placiu peciu savininkams ax.gif Maniskis lieknas, aukstas ir va jam XL nu uzsideda, bet norisi dydziu didesniu, jau jeigu kiek pasitrauktu plautos tai sakes, uztat skalbiant man ziauri atsakomybe biggrin.gif

O leliskos berniuko polo, maniskis 16 men nesioja 18 men, tai gal ir 12 tiktu, bet is 18 neiskrenta, tai manyciau atitinka dydi daugiau maziau tos iki 24 men ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stuleju: 06 liepos 2015 - 19:48
QUOTE(Ingakalnis @ 2015 07 06, 19:42)
desire  taviskis tai tas su kusiuo prie univero kazkada siuntos atvaziavai pasiimti  antakalni?
jei taip tada jis pas tave juk aukstas  bet  ne  storas smile.gif tikrai tiks, o maziukui is mazuliuku ziurek  as savo   rubuiliui papirkau3t tai  skesta ziogas nors jis pas man  drambliokas toks...

  zodziu vaikam irgi didinti bent pagal maniskius jei 10 mciui 1.40 ugio ir 28 kg svorio s geros.. tai ka be kalbet

Taip Ingut, tas pats biggrin.gif

Nu super.

Sakai maziuku didinti. Maniskis 1,3m bet labai ausktas 84,5 sakai 24 men gali buti didele g.gif
http://www.ralphlaur...ar=Shopping Bag
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D'esire: 06 liepos 2015 - 19:49
QUOTE(stuleju @ 2015 07 06, 19:46)
Bet tos Rl maikutes berniukiskos ne placiu peciu savininkams ax.gif Maniskis lieknas, aukstas ir va jam XL nu uzsideda, bet norisi dydziu didesniu, jau jeigu kiek pasitrauktu plautos tai sakes, uztat skalbiant man ziauri atsakomybe biggrin.gif

na taip as todel ir sakau normalus musu M dydis jei vyras uzsikacialines tai jam ir per bicepsus ples drinks_cheers.gif
sakykim MB TH perku S marskiniai,maikes RL benriuku xl nes vyru s kaip maisai jam...
desire mano vaikam tikrai pasitaike didintos dabar bernas nzn kokio ugio ner mazas tikrai - tai 3d didele 2T vis dar gera nors jam jau 3.5
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2015 07 06, 19:46)
Bet tos Rl maikutes berniukiskos ne placiu peciu savininkams ax.gif Maniskis lieknas, aukstas ir va jam XL nu uzsideda, bet norisi dydziu didesniu, jau jeigu kiek pasitrauktu plautos tai sakes, uztat skalbiant man ziauri atsakomybe biggrin.gif

O leliskos berniuko polo, maniskis 16 men nesioja 18 men, tai gal ir 12 tiktu, bet is 18 neiskrenta, tai manyciau atitinka dydi daugiau maziau tos iki 24 men ax.gif  4u.gif

O koks jusu berniuko ugis?
Atsakyti
QUOTE(*Estete* @ 2015 07 06, 20:10)
ar rinktumet finishline?


galima 4u.gif



delioju krepsiukan

RL
buynail
gymboree
Atsakyti
Mergaites klasikiniu conversu siu http://www.converse....lors/MP_51.html koki dydi imti nesiojant eur40? Su 26,5 cm peda smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2015 07 06, 19:50)
na taip  as todel ir sakau normalus musu M dydis jei  vyras uzsikacialines  tai jam ir per  bicepsus ples  drinks_cheers.gif
sakykim MB TH perku S marskiniai,maikes RL benriuku xl nes    vyru s  kaip maisai jam...
desire  mano  vaikam tikrai pasitaike didintos  dabar  bernas nzn kokio ugio ner mazas tikrai -    tai 3d didele 2T vis dar gera nors jam  jau 3.5

Tuomet einu siut mazesni dydi doh.gif
Atsakyti
desire manau bus gerai tas mazesnis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2015 07 06, 19:50)
na taip  as todel ir sakau normalus musu M dydis jei  vyras uzsikacialines  tai jam ir per  bicepsus ples  drinks_cheers.gif
sakykim MB TH perku S marskiniai,maikes RL benriuku xl nes    vyru s  kaip maisai jam...
desire  mano  vaikam tikrai pasitaike didintos  dabar  bernas nzn kokio ugio ner mazas tikrai -    tai 3d didele 2T vis dar gera nors jam  jau 3.5

Vyriskos tai is viso kazkoks siaubas, ilgos kokios doh.gif biggrin.gif MB net nesioti nenori biggrin.gif
QUOTE(D'esire @ 2015 07 06, 19:50)
O koks jusu berniuko ugis?

13 men buvo 81 cm, dabar nezinau. Carters 18 men nesioja bodzius, tai tik tik, jau jokio rezervo 4u.gif
Atsakyti
Ingakalni, o nesate pirkusi vyrui sortu is berniuku skyriaus, idomu XL dydzio kokie ismatavimai..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2015 07 06, 19:53)
desire manau bus gerai tas mazesnis wink.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(stuleju @ 2015 07 06, 19:54)
Vyriskos tai is viso kazkoks siaubas, ilgos kokios doh.gif  biggrin.gif MB net nesioti nenori biggrin.gif

13 men buvo 81 cm, dabar nezinau. Carters 18 men nesioja bodzius, tai tik tik, jau jokio rezervo 4u.gif

Maniskis carters ir 18 nesioja, 24 dar kiek dideli, tai bus panasaus dydzio drinks_cheers.gif nusiunciau mazesni thumbup.gif


Dekui mergaites uz patarimus thumbup.gif
Atsakyti
Inga,dar pasakyk (gal jau ir sakei,tai pakartok 4u.gif ) - tos maikutės iš pločio vienodos kur ant tavęs melsva ir geltona?Vien tik ilgiu skiriasi 4u.gif ?Apsirengus plotis tas pats,iš pečių taip pat,taip pat jaučiasi,taip pat patogu ir pan,tik ilgiai kitokie šiek tiek ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 06 liepos 2015 - 20:00