Įkraunama...
Įkraunama...

Žgutai.V tema, Nėrimas iš biserio.

user posted image
Atsakyti
Alacka, stai zgutas is 14 karoliuku. Aciu uz schemute . user posted image
Atsakyti
Sveikos,is kokio dydzio karoliuku dazniausiai neriate?As neriu is 9 cekisko biserio,ne visi karoliukai lygus ir man negraziai gaunasi,kaikurie kreivi.Ka as ne taip darau?😐
Atsakyti
Aš neriu iš 10 numerio karoliukų smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2015 07 10, 14:04)
Aš neriu iš 10 numerio karoliukų  smile.gif
user posted image

O biseris cekiskas?Man nesugula lygiai:(
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2015 07 10, 11:02)
Sveikos,is kokio dydzio karoliuku dazniausiai neriate?As neriu is 9 cekisko biserio,ne visi karoliukai lygus ir man negraziai gaunasi,kaikurie kreivi.Ka as ne taip darau?😐

as naudoju cekiska, viskas gaunasi liuks. Taip, pasitaiko nelygus biseris- tai as ji su replem suspaudziu- jis duzta ir viskas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweetbeads @ 2015 07 10, 17:07)
as naudoju cekiska, viskas gaunasi liuks. Taip, pasitaiko nelygus biseris- tai as ji su replem suspaudziu- jis duzta ir viskas rolleyes.gif

Na as kazka ne taip tada darau,mano kreivas sleivas😢
Atsakyti
Idedu dar foto kad butu aiskiau,ka darau ne taip,kad karoliukai gula negraziai.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2015 07 10, 20:13)
Idedu dar foto kad butu aiskiau,ka darau ne taip,kad karoliukai gula negraziai.
user posted image


kiek karoliukų rate? jau turbūt turėtumėt kaip storulį nerti, bent man taip atrodo pažiūrėjus.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2015 07 11, 17:30)
kiek karoliukų rate? jau turbūt turėtumėt kaip storulį nerti, bent man taip atrodo pažiūrėjus.

12 blush2.gif
As nezinojau kaip nert storaji,dabar daug maz pasiaiskinau.
O siuo budu koks neriamas?Plonasis?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2015 07 11, 16:30)
kiek karoliukų rate? jau turbūt turėtumėt kaip storulį nerti, bent man taip atrodo pažiūrėjus.

as neriu visus vienodai, nesvarbu kiek karoliuku rate. Taip neturetu gautis, tai ne priezastis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweetbeads @ 2015 07 11, 18:13)
as neriu visus vienodai, nesvarbu kiek karoliuku rate. Taip neturetu gautis, tai ne priezastis unsure.gif


tada turbūt kita priežastis, nors bent aš nemoku daugiau kaip kokius 8 nerti plonuoju būdu, man storulio lengviau ir gražiau gulasi.
Atsakyti