Įkraunama...
Įkraunama...

Žgutai.V tema, Nėrimas iš biserio.

QUOTE(žemuogienė @ 2015 07 11, 23:30)
tada turbūt kita priežastis, nors bent aš nemoku daugiau kaip kokius 8 nerti plonuoju būdu, man storulio lengviau ir gražiau gulasi.

manau,kad tiesiog nera tiksliai neriama,manau kad paskaiciavus karoliukus vienam rate,ju butu kaskart kitas kiekis.
as kad ir is 6 ar 10 ar 12 neriu vienodai ir tikrai sugulimas nepriklauso nuo karoliuku kiekio.
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2015 07 04, 22:54)
Alacka, stai zgutas is 14 karoliuku. Aciu uz schemute .  user posted image


thumbup.gif labai grazus.
Papildyta:
Mėtų vanilė.

user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 20 liepos 2015 - 18:09
QUOTE(Karalaite28 @ 2015 07 10, 21:13)
Idedu dar foto kad butu aiskiau,ka darau ne taip,kad karoliukai gula negraziai.
user posted image


Man atrodo, kad karoliuku dydis skiriasi, kai vienas plonesnis ar mazesnis nenori gultis taip kaip reikia, kiti karoliukai ji isstumia, todel taip ir gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2015 07 20, 20:54)
Man atrodo, kad karoliuku dydis skiriasi, kai vienas plonesnis ar mazesnis nenori gultis taip kaip reikia, kiti karoliukai ji isstumia, todel taip ir gaunasi.

Jau issiaiskinau ir perneriau,cia neriau plonojo zguto metodu,tai perneriau storuoju ir viskas liuks :)Dekoju uz pagalba visoms.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2015 07 20, 19:07)

Sakykit o kaip jus pritvirtinat tuos katoliukus viduty zguto?tie kur su saltalankiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karalaite28: 23 liepos 2015 - 09:59
QUOTE(Karalaite28 @ 2015 07 23, 10:58)
Sakykit o kaip jus pritvirtinat tuos katoliukus viduty zguto?tie kur su saltalankiu smile.gif

Su žilkute sutažine prisiuvinėjau.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2015 07 11, 21:30)
tada turbūt kita priežastis, nors bent aš nemoku daugiau kaip kokius 8 nerti plonuoju būdu, man storulio lengviau ir gražiau gulasi.

as irgi nuo 9 karoliuku naudoju storuliu technika thumbup.gif - tada kad ir skiriasi karoliukai, bet to nematyti
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2015 07 23, 10:58)
Sakykit o kaip jus pritvirtinat tuos katoliukus viduty zguto?tie kur su saltalankiu smile.gif



QUOTE(libaja @ 2015 07 23, 15:14)
Su žilkute sutažine prisiuvinėjau.

Aciu, labai grazu smile.gif

QUOTE(deize @ 2015 07 23, 15:51)
as irgi nuo 9 karoliuku naudoju storuliu technika thumbup.gif - tada kad ir skiriasi karoliukai, bet to nematyti

Tai vat ir as issiaiskinau ir pabandziau,tai nerimas storuoju budu patiko labai smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinote kaip pritvirtinti šioje apyrankėje karoliukai prie žguto?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2015 07 28, 16:31)
Merginos, gal žinote kaip pritvirtinti šioje apyrankėje karoliukai prie žguto?
user posted image



Tikriausiai viduj viela su atmintim, ideta pusele zguto,tada karolukai ir vel kita pusele. ax.gif
Atsakyti
Gal kas galit paaiškint kaip prisitvirtina va tokie antgaliai user posted image, tie kurie jau būna su kilpute? Ir kokio dydžio jų maždaug reikia žgutui iš 10-12 karoliukų?
Atsakyti