Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXIV Tema)

QUOTE(Lionesss @ 2015 10 02, 11:30)
Aha, man ir tokie ciucenai labai labai  wub.gif  bet suniui nesiryztu, labai didelis isipareigojimas, vedzioti ir t.t.
O as visai neturiu ka ziureti  4u.gif kazkaip po Lyst ozydanyje nieks nelimpa  doh.gif

Šiuo metu jorkšyrą auginu, 7 metai gruodį jai jau bus, tai priežiūra su močiūte dalinuosi ax.gif O didesnis šuo vėliau kada nors tikrai bus
Man po šio serialo sunkiai limpa serialai/ filmai ax.gif
QUOTE(Maja Di @ 2015 10 02, 11:52)
Aš tai kepdama šį pyragą improvizuoju ax.gif . Pvz, prieš dėdama varžkę papjaustau obuolių, ypač antaniniai tinka, tada varškės mažiau dedu. Arba į pačią varškę įdedu obuolienės. Arba labai tinka kisiekiaus iš pakelio, išmaišyto piene į varškę įdėt. Dar kartais į pusę trapios tešlos kakavos įmaišau ir viršų iš kakavinių trupinių padarau.

Ačiū už idėjas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 02 spalio 2015 - 11:21
Цвет рая

Nekreipkite demesio, ten parasyta "islam", bet nieko ten tokio radikalaus nepamaciau.
Filmas apie akla berniuka. Patinka filmai, kai ziuri ir nezinai, kaip baigsis.

Atsakyti
Dabar žiūriu Лист ожидания, nors nesu mėgėja tokių daktariškų, bet šitas geras. Dar apie ginekologę patiko, tik nepamenu pavadinimo, bet čia jau aptartas

Pasirodysiu ir aš su savo augintiniais smile.gif Su katinais dažnai žiūrim filmus tongue.gif
http://i64.photobuck...zpsyitwwmdp.jpg


 i 
Per didelės nuotraukos
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2015 10 02, 19:22)
Pasirodysiu ir aš su savo augintiniais smile.gif Su katinais dažnai žiūrim filmus tongue.gif

O kas ten per sunis? Ne snaucas?

Laba... 4u.gif
Atsakyti
TaGre, fainuoliai wub.gif
Maniškė, vasarą fotografuota ax.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos, bandžiau žiūrėt Старшая дочь (1-12 серии из 12) (Гузэль Киреева) / [2015, мелодрама, bet kažkoks tuščias, tai ir negadinu akiųsad.gif
be to, mano antrokas apsirgo:(
o man šian buvo pirma darbo diena:)
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2015 10 02, 19:35)
TaGre, fainuoliai wub.gif
Maniškė, vasarą fotografuota ax.gif

ech kokia saldi wub.gif

Sim, kaip pirma darbo diena ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 02 spalio 2015 - 19:46
biggrin.gif
Mano grazuoles
http://images60.fotk...581/2222-vi.jpg


 i 
Per didelės nuotraukos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 03 spalio 2015 - 09:46
QUOTE(saulyte525 @ 2015 10 02, 20:45)
Sim, kaip pirma darbo diena ax.gif

thumbup.gif jau laukiu pirmadienio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2015 10 02, 19:22)
Dabar žiūriu  Лист ожидания, nors nesu mėgėja tokių daktariškų, bet šitas geras. Dar apie ginekologę patiko, tik nepamenu pavadinimo, bet čia jau aptartas

Pasirodysiu ir aš su savo augintiniais smile.gif Su katinais dažnai žiūrim filmus tongue.gif


Vau kiek gyviu, o sunys kokie, ypac vilkas, dievinu wub.gif wub.gif wub.gif
Oj panos, pasirodo ne as viena cia myletoja, visos turit kruvas ziurinciu kartu mylimuku wub.gif
Atsakyti
spoorga, tikrai grazuoles wub.gif
Pas tevus cvergsnaucerio misrunas gyvena, jau 10 metu jam, o maniskei 7 bus smile.gif Saldi tik isore, nors ir zmonems irgi, o vat su sunim nedraugauja ax.gif
Atsakyti
user posted image

jei jau augintiniai, o ne filmai.
Baigiau vakar ,,mama po kontraktu", o jo tik dvylika seriju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 03 spalio 2015 - 07:33