Įkraunama...
Įkraunama...

Asda, Tesco, Matalan, Next, Laredoute ir kt.

QUOTE(aijos @ 2015 11 04, 12:25)
Tikrai gerai supratau, paskaitykite ankstesnius musu komentarus. Dabar naujas skelbimas idetas. Taip pat ir neigiamas komentaras yra parasytas vieno pirkejo, kad vietoje dvieju sukneliu, tik viena buvo. Apie gyvunelius tada nieko nebuvo rasoma. Tik tai, kad gausime 1 lelyte su 2 suknelemis. Susisiekite su jais ir paprasykite, kad istaisytu savo klaida

aš neskaičiau aprašymų prieš pirkdama užsakau visada tą ką jūs išsirenkate, dabar aš matau, pagal aprašymą atitinka, beto jau nemanau, kad jie ką ištaisys... vadinasi buvo suvesta sistemoje klaida...
Atsakyti
QUOTE(myma @ 2015 11 04, 11:30)
aš neskaičiau aprašymų prieš pirkdama užsakau visada tą ką jūs išsirenkate, dabar aš matau, pagal aprašymą atitinka, beto jau nemanau, kad jie ką ištaisys... vadinasi buvo suvesta sistemoje klaida...


Uztat as skaitau ir zinau ka uzsakiau. Tikrai turetumete parasyti. Dabar ideta kita preke, prie tos pacios nuorodos. Toks rinkunkas turejo buti http://www.amazon.co...53J31S4E4F9HK6Z
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aijos: 04 lapkričio 2015 - 11:34
QUOTE(aijos @ 2015 11 04, 12:33)
Uztat as skaitau ir zinau ka uzsakiau. Tikrai turetumete parasyti. Dabar ideta kita preke, prie tos pacios nuorodos

tai parašyt aš galiu, taip pat jūs galite lygiai taip pat parašyti atsiliepimą, bet jūs supraskite mane aš net neturiu to pirminio aprašymo, kad būtų kaip įrodymas, kad aš užsakinėjau būtent lėlę su dviem suknelėmis....
Atsakyti
Laba diena, ar bus šios savaitės gautų prekių narių sąrašiukas???
Atsakyti
QUOTE(RIMANTYTA @ 2015 11 04, 12:45)
Laba diena, ar bus šios savaitės gautų prekių narių sąrašiukas???

sąrašiuko nekėliau, jau visi skaičiukai išsiųsti, daugumą siunčiasi paštu
Atsakyti
ŠIAULIAI
1. RIMANTYTA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RIMANTYTA: 04 lapkričio 2015 - 11:54
VILNIUS
1. Alezee (Perkūnkiemis, gal kas nori siųstis kartu paštu ar per siuntas?) 4u.gif
Atsakyti
KAUNAS-Dainava

1.Medeine
Atsakyti
Next šiandien ar ryt pirksit, kelintą? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alezee: 04 lapkričio 2015 - 16:41
4u.gif sveikos klaipedietes,siuntos namuos dar neturiu,vyras parves po 20val.Kam siandien reikia galit atvaziuot pasiimt,bet po 20val.Kieno siuntinukai sudeti as nezinau,Mano telef.nr.861218891
Atsakyti

ŠIAULIAI
1. RIMANTYTA
2. Kristiiiras
Atsakyti
QUOTE(Alezee @ 2015 11 04, 17:41)
Next šiandien ar ryt pirksit, kelintą? Ačiū 4u.gif

next pirksiu ryt vakare
Atsakyti