Įkraunama...
Įkraunama...

Yoox

QUOTE(meriva @ 2015 09 05, 08:11)
Norėjau paklaust, ar čia taip viskas normalu...užsakiau prekes ketvirtadienį. Gavau email "oder confirmation". Šiandien šeštadienis o apie išsiuntimą negavau jokio email kol kas. Kažkaip ilgokai pasirodė.... unsure.gif
Kai pirkau vieną kartą tai info apie išsiuntimą atėjo sekančią dieną.


Šiandien ir neturėtumėte gauti, nes jie siunčia tik darbo dienom. Paleido nuolaidas, matyt nespėja kitą dieną išsiųsti, be reikalo panikuojat.
Atsakyti
QUOTE(meriva @ 2015 09 05, 07:11)
Norėjau paklaust, ar čia taip viskas normalu...užsakiau prekes ketvirtadienį. Gavau email "oder confirmation". Šiandien šeštadienis o apie išsiuntimą negavau jokio email kol kas. Kažkaip ilgokai pasirodė.... unsure.gif
Kai pirkau vieną kartą tai info apie išsiuntimą atėjo sekančią dieną.

Taip. Savaitgaliais nesiuncia. Visada stengiuos uzsisakyt sav.pradzios arba jei gale tai ilgiau laukti. Issius pirmadieni,penkt/sest gausit wink.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif

Gal gletumete pagelbeti, ar as gerai suprantu, kad idejus i krepsiuka dar turetu pritaikyti 15 proc. nuolaida, bet nieko nevyksta doh.gif

Stai apie siuos batus kalbu.
Atsakyti
QUOTE(preta @ 2015 09 05, 23:06)
Laba vakara  4u.gif

Gal gletumete pagelbeti, ar as gerai suprantu, kad idejus i krepsiuka dar turetu pritaikyti 15 proc. nuolaida, bet nieko nevyksta  doh.gif

Stai apie siuos batus kalbu.

Parašyta, kad iki 12 pm (vidurdienio) ta nuolaida galioja. Nžn, kodėl vis dar neišėmė.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 09 05, 23:17)
Parašyta, kad iki 12 pm (vidurdienio) ta nuolaida galioja. Nžn, kodėl vis dar neišėmė.



Na viskas aisku dabar. doh.gif Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Klaipedoje niekas nenorit dalintis 10 e siuntima?
Atsakyti
Sakykite, prašau, o jei siuntinukas šiandien 6val ryto užregistruotas jau Karmėlavoje, tai yra tikimybė gaut šiandien? Ar jie gal šeštadieniais vežioja?
Atsakyti
QUOTE(meriva @ 2015 09 11, 11:53)
Sakykite, prašau, o jei siuntinukas šiandien 6val ryto užregistruotas jau Karmėlavoje, tai yra tikimybė gaut šiandien? Ar jie gal šeštadieniais vežioja?

Gausit šiandien tikrai. Aš savojo irgi laukiu. O kokiam jūs mieste? Nes po poros val. jau būna Vilniuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 11 rugsėjo 2015 - 11:03
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 09 11, 13:00)
Gausit šiandien tikrai. Aš savojo irgi laukiu. O kokiam jūs mieste? Nes po poros val. jau būna Vilniuje.


Marijampolėje.
Na, kol kas neskambino kurjeris.
O šeštadieniais jie vežioja?
Atsakyti
QUOTE(meriva @ 2015 09 11, 13:37)
Marijampolėje.
Na, kol kas neskambino kurjeris.
O šeštadieniais jie vežioja?

Nu žinokit, man irgi dar neskambino. Praėjusį kartą anksti atvežė. Dėl šeštadienio nžn.
Atsakyti
Neveza sestadieniais, atves siandien smile.gif visada ta pacia diena pristato, man praeita penktadieni, gal tik pries 16 val atveze..
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2015 09 11, 14:52)
Neveza sestadieniais, atves siandien smile.gif visada ta pacia diena pristato, man praeita penktadieni, gal tik pries 16 val atveze..


4u.gif 4u.gif
uj, kaip laukiu biggrin.gif
Nors batai vyrui, nu bet vis tiek labai smagu, o ir jis spirga dar labiau nei aš lotuliukas.gif
Atsakyti