Įkraunama...
Įkraunama...

Yoox

QUOTE(Lin1 @ 2017 09 27, 18:20)
merginos  grazinau kurjeriui  netikusius batus, nuskenavo jis lipduka  man ant lapo pasirase, programoje irgi return grazinima lyg padariau nes gavau i el pasta laiska su return number , taciau  i ups svetaine suvedus grazinimo numeri man  jo nerodo - raso nerasta rezultatu nei  pagal return  number  nei pagal uzsakymo numeri,  cia Ups sistemoje nespejo dar suvesti duomenu ?
yoox`e  raso:
Return requested on 9/27/2017


Niekur vesti nereikia, laiške su grąžinimo info yra numeris su nuoroda.
Atsakyti
Kas užsisakinėjot šią savaitę, jums jau išsiuntė? Aš pirmadienį užsisakiau, vis dar "in preparation".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 01 gruodžio 2017 - 10:47
Gal kuri noretumet, nes siusiu atgal. 4u.gif

Odine bliuskyte, priekis skustas ydomiai, buvo kaina 1500, pirkau uz -79 eurus.
Dydis - 42 Italiskas, Maden in Italy.

https://www.yoox.com...item#sts=orders


Ir bliuzoniukas Emanuel Ungaro - 57 eurai. Dydis -42, Pradine kaina buvo apie 1000.

https://www.yoox.com...item#sts=orders
Atsakyti
Mergaites, nesuprantu kodel man nerodo grazinimo tos formos kur reikia uzpildyti koki daikta noriu grazinti? ax.gif Ar as nemoku surast?

Ai supratau, ko gero to daikto negaliu grazinti? ax.gif Nes prie vieno forma yra, o prie kito nera?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimaitytetyte: 09 balandžio 2018 - 13:05
QUOTE(rimaitytetyte @ 2018 04 09, 13:39)
Mergaites, nesuprantu kodel man nerodo grazinimo tos formos kur reikia uzpildyti koki daikta noriu grazinti? ax.gif Ar as nemoku surast?

Ai supratau, ko gero to daikto negaliu grazinti? ax.gif  Nes prie vieno forma yra, o prie kito nera?


Prie daikto tam pačiam užsakyme? Būna, kad nerodo grąžinimo formos nuorodos, bet visam užsakymui, parašau email ir atsiunčia nuorodą. Bet jei atskiram daiktui tam pačiam užsakyme, tai turbūt negalima unsure.gif Nors esu grąžinus ir maudymosi kostiumėlius, ir papuošalus.Gal apatinių nepriima?
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2018 04 13, 19:24)
Prie daikto tam pačiam užsakyme? Būna, kad nerodo grąžinimo formos nuorodos, bet visam užsakymui, parašau email ir atsiunčia nuorodą. Bet jei atskiram daiktui tam pačiam užsakyme, tai turbūt negalima  unsure.gif Nors esu grąžinus ir maudymosi kostiumėlius, ir papuošalus.Gal apatinių nepriima?

liemenuką esu grąžinus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2018 04 13, 18:24)
Prie daikto tam pačiam užsakyme? Būna, kad nerodo grąžinimo formos nuorodos, bet visam užsakymui, parašau email ir atsiunčia nuorodą. Bet jei atskiram daiktui tam pačiam užsakyme, tai turbūt negalima  unsure.gif Nors esu grąžinus ir maudymosi kostiumėlius, ir papuošalus.Gal apatinių nepriima?



Pirkau du daiktus bliuskyte ir bliuzoniuka, tai yooxe dream boxe mano orderyje prie vieno daikto buvo grazinimo forma, o prie kito ne? Gal reikejo jiems rasyt?

Tai va kad negalejau is el pasto jiems parasyti, nes neyeinu i ji , kazkada kai registravausi labai senai , is lempos parasiau mobiluji telefona, o dabar liepia patvirtinti telefona, o kad as jo nepamenu ir ka daryt? unsure.gif
Atsakyti
Dalinuosi, gal kam pravers 4u.gif
Gavau šitas nežemiško grožio D&G basutes wub.gif na bet jau nepatogumas frusty.gif Pėdas laužo ilgiau pavaikščiojus, nors maniškė nėra plati, bet čia nžn kokio siaurumo turi būti doh.gif Parodžiau brangiausiam, nes galvojau per vestuves puoštis, tai pasakė, kad išprotėjau biggrin.gif keliaus atgal į yoox ax.gif Šiaip dydį atitinka, nešioju 38,5, tokį pirkau, toks ir yra.

Klausimas: ar normalu, kad ant pačių batų nebuvo etiketės, tik siūlelis kažkoks nuo jos. Nesakys po to, kad nuplėšiau mastau.gif


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mureanda: 06 gegužės 2018 - 16:19
QUOTE(Mureanda @ 2018 05 06, 17:18)
Klausimas: ar normalu, kad ant pačių batų nebuvo etiketės, tik siūlelis kažkoks nuo jos. Nesakys po to, kad nuplėšiau mastau.gif



Atsakymas vėlyvas, bet gal ir kitoms aktualu, tikrai dažnai būna tik tas siūlelis be etiketės smile.gif Daug kartų grąžinau, viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2018 05 12, 09:45)
Atsakymas vėlyvas, bet gal ir kitoms aktualu, tikrai dažnai būna tik tas siūlelis be etiketės smile.gif Daug kartų grąžinau, viskas ok.

Dėkui, grąžinau jau ir be problemų priėmė, kitą kartą žinosiu 🙂
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2016 12 19, 16:41)
Galima atsiskaityti, reikia vesti abu, taip, kaip ir parašėte.

SVeiki, o atsiskaitant kortele kokių papildomų moksečių nebūna? Ns raš, "pay pal free", o ties atsiskaitymų kortelėmis pasirinikumu- nieko - tai negi dar yra koks fee?

Ir dar - ar dažnai būna free shipas, ar reta tokia akcija? Ar nepkelia tokios "akcijos" metu kainų? biggrin.gif

Ačiū, jei kuri atsakysite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 07 08, 15:01)
SVeiki, o atsiskaitant kortele kokių papildomų moksečių nebūna? Ns raš, "pay pal free", o ties atsiskaitymų kortelėmis pasirinikumu- nieko - tai negi dar yra koks fee?

Ir dar - ar dažnai būna free shipas, ar reta tokia akcija? Ar nepkelia tokios "akcijos" metu kainų?  biggrin.gif

Ačiū, jei kuri atsakysite  4u.gif

Nebus jokių mokesčių.
Free shipas dažnai būna. Nepastebėjau kad pakeltų. Tuo pačiu dar būna papildomų nuolaidų prie free shipo ax.gif .
Atsakyti