Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai vestuvėse

Ne kartą yra tekę būti draugų susibūrimuose, kai susirenkama šeimomis su mažamečiais vaikais. Apie pasėdėjimą prie stalo ir bendravimą visiems vienu metu - nėra nei kalbos. Tai vienas pakyla, tai kitas.. Tai vieno vaikas to užsimanė, tai kitą už rankutės pavedžioti reikia, tai trečiam pampersą pakeisti reikia ir t.t. ir pan. Pradedi kokia nors tema kalbėti, ar kažką pasakoja, jau žiūrėk "atsiprašau, tuoj grįšiu..."
Kai tokie dalykai nutinka tiesiog susibūrimuose, ką jau kalbėti apie vestuves, kur jaunieji ruošiasi ne vieną dieną, stengiasi, kad viskas pavyktų kuo puikiausiai.. Ir tai kliurkų visokių būna, bet šiuo atveju mažamečiai tikrai mažiausiai nuspėjami..
Todėl tikrai suprantu nenorą mažamečių vaikų tokioje svarbioje šventėje. Ir įsižeidinėti, nematau reikalo.
Atsakyti
Pas mus pernai buvo toks apsisprendimas, tik maniškės jau smarkiai ne mažos. Na griežtas pasakymas, kad vaikų nekviečia, mes su vyru sudalyvavom ir po poros mėnesių mano dičkės 18. Tetą pakviečia, o jos sūnaus ir žmonos -ne (klausė manęs ką daryti, bet sakiau, kad tavo apsisprendimas ). Buvę jaunieji įsižeidžia, bet aš įsikišau, kad jie parodė pavyzdį, kad reikia apskaičiuoti su kuo bendrauti ir mano duktė kviečiasi tuos, kuriems ji brangi.
Tai kodėl į vestuves galima nuspręsti ķą kviesti iš šeimos, o į svarbų gimtadienį nebe (mokestis už maistą abiem atvejais)?
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2015 07 27, 20:54)
Pas mus pernai buvo toks apsisprendimas, tik maniškės jau smarkiai ne mažos. Na griežtas pasakymas, kad vaikų nekviečia, mes su vyru sudalyvavom ir po poros mėnesių mano dičkės 18. Tetą pakviečia, o jos sūnaus ir žmonos -ne (klausė manęs ką daryti, bet sakiau, kad tavo apsisprendimas ). Buvę jaunieji įsižeidžia, bet aš įsikišau, kad jie parodė pavyzdį, kad reikia apskaičiuoti su kuo bendrauti ir mano duktė kviečiasi tuos, kuriems ji brangi.
Tai kodėl į vestuves galima nuspręsti ķą kviesti iš šeimos, o į svarbų gimtadienį nebe (mokestis už maistą abiem atvejais)?

tai 18metų jau (mano akimis) čia ne vaikas, mes į vestuves savo irgi visus kvietem be vaikų, ir ne del to kad jų nemylime ar dar kaip, bet vaikai tokioj šventėje padaro šurmulį, o jei dar šventė trumpa, tai išvis neįsivaizduoju, kaip turėtų išmušti iš vėžių jaunuosius, jei aplink rėkautų ir lakstytų mažieji, o iš paskos jų tėvai...
Atsakyti
Perskaičiau visų komentarus,tik #Mia# komentaro nelabai supratau blink.gif blush2.gif Taigi perskaičiau visų nuomones labai kantriai mirksiukas.gif Ir nežinau,kaip če gražiau pasakiausi,aš pasipiktinau nuomonėmis,jei nekvieti vaikų į vestuves tai reiške arba taip gaunasi,kad jaunieji vaikų aplamai nemyli ir yra bestuburiai savanaudžiai kurie žiūri vien tik į savo subinę.Galiu pasakyti vestuvės tai yra labai imtymus dalykas,dvi sielos susijunge amžinybės meilėje,kurie nori kurti dviese bendra ateitį,o vaikai ta dalyka labai sukuičia,savo zyzimu,savo šūkavimais,rėkavimais ir t.t Aš 100 procentų palaikau tas-tuas kurie nekviečia/ar nekvies į vestuves vaikų 2.gif Nes pirmas dalykas yra tas,kad jei nori daryti dideles vestuves tai kaina išlaidų yra tikrai ne vienas ir ne du šimtai eurų,o labai daug. O vaikų dalyvavimas ir prisideda prie papildomo išlaidavimo. Vestuvės yra suaugusių žmonių,o gimtadieniai suaugusiu + vaikų. ir dar labai daug švenčių kur dalyvauja mažieji... drinks_cheers.gif su mažaisiais labai daug užsiemimo reike didelio,aplink jū mažas subinytes ir pageidavimus lakstyti.O jei neturi kur vaikų padėti,kur palikti tai nedalyvauk.Aš tikrai nemanau,kad jei turi vaikų,ir negali dalyvauti,o jaunieji tada prašo bent vieno iš poros ateiti,tai nereiške,kad tik dėl vokelio,gal tam zmogui labai svarbu matyti abu,bet jei dėl vaikų negali tai bent viena iš tos poros norėtų pamatyti. Jei kadanors daryčiau vestuves tai,mano vestuvės būtų be vaikų,tikrai,o jei kam nepatiktų,aš nieko negalėčiau padaryti,Svečiai turi tik dvi teises,arba atmesti arba priimti pakvietimą,o ten zysti ar sakyti,kaip čia taip gali neturi teises,nes svečiai nemoka už jų vestuves ir prlius papildomas išlaidas,ir taip per vestuves labai daug streso yra,kitasyki gali būti,kad dar kokio torto neatvežė,ar makia up darytoja veluoja,ar laiko nelabai liko,ir t.t steso yra,labai,labai daug,ir tik nereike sakyti,kad jokio streso nėra,jei vykstant į cerimonija streso yra,tai per patį balių norisi atsipalaidavimo,o ne dar vieno streso pliūpsnio. Vaikai yra vaikai,ir nereike visur savo vaikų kišti,nes vaikai kaip kažkas teisingai pasake,tik jums yra svarbūs,ar ten gražūs,o kitiems ne. Aš esu toks žmogus kur jei streso gavo labai daug,tai ir pykina,ir dreba rankos,ir t.t verysad.gif tai je per balių vaikai nebūtų ramūs tai iš viso.. Man labai temos autorės pasipiktinimas atrodė juokingas,nes jie kviečiasi aukle viena karta per mėnesį,nes nori pabūti kartu su vyru, tai kodėl nesate toke puiki mama ir nekviečiate savo vaikų kartu pabūti? Juk matai jei į vestuves nekviečia jūsų vaikų jau yra įžeidimas,o jei jūs paliekate savo vaikus su aukle tai irgi yra yžeidimas ane? tai miela autore vestuvės ir yra tas momentas,kai nuo vaikų gali atitrūkti,nuo jų zizimų.Tėvai nėra robotai,ir nesvarbu,kaip tu bemylėtum savo vaikus,bet ir jiems reike piolsio smile.gif. Aš tikrai negalėčiau ištisus mėnesius/ metus būti prie vaikų be jokio pasilinksminimo,tai koks čia gyvenimas? Tai čia,kaip uždaryk žmogų į kaleima tarp keturių sienų,be jokio išėjimo į lauką,be jokio televizoriaus,tai jis taps nebeįdomus arba jam bus depresija.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mini Ledi: 10 rugpjūčio 2015 - 00:53
QUOTE(Mini Ledi @ 2015 08 10, 01:46)
Nes pirmas dalykas yra tas,kad jei nori daryti dideles vestuves tai kaina išlaidų yra tikrai ne vienas ir ne du šimtai eurų,o labai daug. O vaikų dalyvavimas ir prisideda prie papildomo išlaidavimo.

kokio? realiai jiems net sėdimos vietos nereik. Karšto, alkoholio irgi. Kalbant, apie mažamečius. Galų gale, jei darai vestuves keli šimtai į vieną pusę nieko nebereiškia, kai išleidi tūkstančius.

QUOTE(Mini Ledi @ 2015 08 10, 01:46)
su mažaisiais labai daug užsiemimo reike didelio,aplink jū mažas subinytes ir pageidavimus lakstyti.

Bet juk tėvams lakstyt, ne svečiams ar jaunavedžiams.

Kadangi pati turiu 2 metų vaiką, kuris yra judrus, nelabai klauso, mėgsta pašūkaut, aš jo vestuvėse neįsivaizduoju, todėl nesivesčiau, net jei kvietime minėtų, jog nieko prieš, kad dalyvautų vaikai.
Pas mane vestuvėse dalyvavo 3 metų vaikas, bet aš jo kaprizų, zyzimo, lakstymo nepastebėjau. Gal jo tėvai turėjo galvos skausmėlio dėl jo, bet kažkaip neatsimenu, jog būtų skundęsi g.gif

Vaikui gali būt 2 m, gali būt 10 ir 14 m. Todėl reiktų apibrėžt amžių, nes kaip elgsis 2metis, nesielgs 14metis.
Atsakyti
Gavusi pakvietimą, kuriame įrašyta, kad be vaikų, o aš turėčiau 2-jų mėnesių leliuką, tikrai vestuvėse nedalyvaučiau. Jei turėčiau 2-jų metų vaiką, net nesureaguočiau ir vaiko tikrai neimčiau kartu su savimi, jei yra galimybė jį palikti, jei net kvietime tas nerašoma.
Aišku, vėl priklauso kieno tos vestuvės.
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2015 08 28, 09:29)
Gavusi pakvietimą, kuriame įrašyta, kad be vaikų, o aš turėčiau 2-jų mėnesių leliuką, tikrai vestuvėse nedalyvaučiau. Jei turėčiau 2-jų metų vaiką, net nesureaguočiau ir vaiko tikrai neimčiau kartu su savimi, jei yra galimybė jį palikti, jei net kvietime tas nerašoma.
Aišku, vėl priklauso kieno tos vestuvės.

turint 2 menesiu leliuka as ir su juo ir be jo nedalyvauciau. Net jei kviestu.
Atsakyti
o man juokingiausia, kad kai nuotaka reikalauja, kad nebutu vaiku vestuvese, nes jie svente sugadins ir t.t. ir del to tu taip susipyksti, kad n metu taip ir neiseina vel normaliai bendrauti, nes tuo metu tavo vaikas buvo 5 menesiu kudikis maitinamas TIK krutimi ir tu negali jo niekur palikti... o va praejus 6 metams ji pati turi vaiku ir kai jai uzsimenama, kad gal geriau be vaiku, pareiksia juk vaikams pats idomumas vestuvese, kaip cia juos palikti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu tikiuosi iskesiu ir nekomentuosiu nieko I akis lotuliukas.gif
nors aisku paciai irgi pasikeite poziuris per tiek metu, nes as pati pasakiau, kad busim e vaiku nes noriu atsipalaiduoti ir pasilinksminti, o ne galvoti kur vaikai dabar ka daro ir ar nieko nenutiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Alexandra.R. @ 2015 08 29, 07:56)
turint 2 menesiu leliuka as ir su juo ir be jo nedalyvauciau. Net jei kviestu.

o jeigu tuokiasi brolis arba sesuo?
musu vestuvese pries 10 metu buvo pora su menesio laiko leliuku iras labia dziaugiausi, kad jie buvo, pasikeisdami virsuj priziurejo ji ir as labia dziaugiuosi, kad jie dalyvavo wub.gif
Atsakyti
Kalbėsiu iš svečio pozicijos. Teko dalyvauti vestuvėse ir su vaikais, ir be vaikų. Noriu pabrėžti, kad iki paskutinių vestuvių nesupratau, kodėl dauguma nekviečia vaikų. Paskutinė šventė ypač įstrigo dėl mažųjų svečių, nemaloniai įstrigo. Gal todėl, kad jų buvo gal dešimt. Amžius nuo 5 iki 10 metų. Pasitinkant jaunuosius, kalos, o aplink vaikų gaudynės, cypimas, rėkimas, slėpynės už svečių nugarų. Prasidėjus šokiams, nedidelę šokių aikštelę okupavo vaikai. Buvo jų vartymaisi, breiko žingsnelių demonstravimai ir t.t. Tai nėra blogai, bet pasekmė - suaugę visisškai nešoko. Esu gan pakanti ma-iesiems, bet tada jau buvo per daug. Tėvai stovėjo ir džiaugėsi, kokie jų vaikučiai nuostabūs.
Teko būti vestuvėse, kur svečiavosi keli vaikai. Jie sėdėjo su tėvais, tarsi jų ir nebūtų. Tokiu atveju visai palaikau poziciją - nėra, kam palikti, lauksime ir jūsų vaikų. Bet ne tada, kad apadoromas ir vaikų "tūsas" šalia.
Atsakyti
Deja aš ir palaikau poziciją, kad geriau be vaikų. Šią vasarą dalyvavau vestuvėse, kur 3-4 metų vaikas taip garsiai reiškė kaprizus sakant sveikinamuosius žodžius tai vienam, tai kitam svečiui, kad visiškai nebuvo įmanoma net išgirsti jų... schmoll.gif
Manau, kad nieko tokio, jei yra kūdikis (per šias vestuves taip pat dalyvavo), tačiau net nepajutau, kad jis buvo. Jį tėvai arba pamaitintavo patyliukais, arba matydavau kad vėžimiukas kur šalimais pastatytas su miegančiu vaiku. 4u.gif
Taip pat manau, kad nieko tokio, jei yra jau kokie link paauglystės einantys vaikai (ypač jei jie yra artimųjų, brolių ar seserų ir pan.) - manau tokio amžiaus jau orientuojasi ir supranta gražaus elgesio taisykles viešuosiuose vietose ar per šventes ax.gif arba bent turėtų blush2.gif
Atsakyti
vestuves suaugusiuju svente ir vaikams ten ner ko veikti smile.gif uzaugs ir gales eiti, o kol vaikai tai i vaiku gimtadienius lai eina biggrin.gif
Atsakyti
Mes su suzdaetiniu buvom tik uz vaiku dalyvavima sventeje. Bet kai emem sudarinet sveciu sarasa... Isejo 52 suaugusieji ir 28 vaikai. Nu per daug tikrai.
Vaiku atrinkinet neketinam, tad nekviesim ne vieno
Atsakyti