Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

Aš niekad niekur neperkeliu. Kiek jau lieka tų vaikų, tiek. Tėvai patys rūpinasi. Bet su barbusais, jaučiu, bus kiek sunkiau...
Atsakyti
[quote=giege,2015 07 12, 23:45]
Man pririšti akmenį prie šakos pasirodė nepatogu. Gal tiktų variantas į mašelį ar kelis (kad nepraplyštų) suberti akmenukus ir tada uždėti ant šakos. Tvirčiau laikosi, niekas nenugrius.

Tai kada startas? Būtinai lauksim nuotraukų.

Ryt 19.00 atveža akvariumą ir per pora dienelių tikiuosi užsodinti augaliukais, pripilti vandenį.
Dabar susiradau milžinišką bliūdą ir bandau jame dalimis virti kelmuką. Įdomu ir smagu, kaimynė užsukusi akis išpūtė pamačiusi. lotuliukas.gif

Bet apatiniam aukšte gyvenanti kaimynė jau apsiformino draudimą nuo užliejimo vandeniu. Ir vis bamba-kam tau tas akvariumas...
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2015 07 13, 18:21)
Bet apatiniam aukšte gyvenanti kaimynė jau apsiformino draudimą nuo užliejimo vandeniu. Ir vis bamba-kam tau tas akvariumas...

Aš irgi turiu civilinį draudimą nuo kaimynų užpylimo. Maža kas...
Atsakyti
Seimynele smile.gif negaliu atsidziaugt kaip fainai. Ir kaip idomu kad abu teveliai saugo vaikucius smile.gif

Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2015 07 14, 15:49)
Seimynele smile.gif negaliu atsidziaugt kaip fainai. Ir kaip idomu kad abu teveliai saugo vaikucius  smile.gif




wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai graži šeimynėlė wub.gif

O pas mane Leliusė netvarkoj, kažkokia žaisda yra, iš kitos pusės gumbelis... Kas čia jai gali būti?

user posted image
user posted image
Atsakyti
waidoshele- thumbup.gif idiliškas šeimyninis vaizdelis.

Daiva R., užuojauta dėl leliuso. Ar nebando kitos žuvys ligoniuko skriausti? Mano minorai tuoj susirgusį pradeda terorizuoti-matyt natūraliai bando šalinti pavojų akvoje.

-----------------

Nu, nusiplūkiau su naujuoju akva karsta.gif , bet pagaliau vaizdelis jau yra. CO2 gal šiandien jau pajungsiu. Ryt žadu, testus padariusi, žuviukus suleisti.
Beplaunant senojo akvos gruntą sužinojau, kad jame gyveno sraigiukai-medvaržčiai. Ir kada jos pas mane atsirado? g.gif Net nežinojau, kad turiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Daiva R., užuojauta dėl leliuso. Ar nebando kitos žuvys ligoniuko skriausti? Mano minorai tuoj susirgusį pradeda terorizuoti-matyt natūraliai bando šalinti pavojų akvoje.
[/quote]

Baksnoja tik "Papūginskas", o ji net nelabai priešinasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2015 07 16, 12:28)
waidoshele- thumbup.gif idiliškas šeimyninis vaizdelis.

Aciu 4u.gif

Mano papugeliu seimyna uzkapojo vienisaja papugele. Ta vargse nesirode kelias dienas, po to isplauke leisgyve. Perkeliau i kita akva, bet nezinau ar isgyvens...
Atsakyti
Pagaliau pa-ga-liau ir aš sulaukiau pulcherių ikriukų clap.gif clap.gif clap.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
net jeigu ir nepavyks nieko iš šio karto, tai bent jau žinosiu, kad jie kaip pora nori daugintis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2015 07 16, 19:45)
Pagaliau pa-ga-liau ir aš sulaukiau pulcherių ikriukų  clap.gif  clap.gif  clap.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif
net jeigu ir nepavyks nieko iš šio karto, tai bent jau žinosiu, kad jie kaip pora nori daugintis  blush2.gif


Super thumbup.gif Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit perteklių sraigių Melanijų? ax.gif Mielai priglausčiau
Atsakyti