Įkraunama...
Įkraunama...

Euro įvedimas

Apklausa: Ar esate patenkintos euro įvedimu? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Tyčia vedžiau maisto išlaidas litais ir dabar eurais, atrodo, valgom tą patį, bet išleidžiam mažiau arba tiek pat, priklauso nuo mėnesio. Nors pasižiūrėjus į kainas, ypač turguje, taip nedrįsčiau tvirtinti, bet ataskaitos rodo, kad yra kitaip. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2016 03 07, 10:16)
Tyčia vedžiau maisto išlaidas litais ir dabar eurais, atrodo, valgom tą patį, bet išleidžiam mažiau arba tiek pat, priklauso nuo mėnesio. Nors pasižiūrėjus į kainas, ypač turguje, taip nedrįsčiau tvirtinti, bet ataskaitos rodo, kad yra kitaip. smile.gif


Jau senai ta pati esu sakiusi. Zinau kiek isleisdavom litais, zinau kiek isleidziam eurais. Prekiu krepselis nesikeite, valgom viska ta pati arba labai panasiai. Isleidziam irgi plius minus vienodai. Nezinau kurioje vietoje kas ten isleisdavo 100litu, dabar isleidzia 100 euru. Bele paverkslent irnesakyk.gif
Atsakyti
Spurgita ir Nastya, skambate kaip marsietės biggrin.gif juk net to galo ekspertai neneigia, kad maistas brango cool.gif apsidairykite, gal sėdote ant kokių dietų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 07, 15:28)
Spurgita ir Nastya, skambate kaip marsietės biggrin.gif juk net to galo ekspertai neneigia, kad maistas brango cool.gif apsidairykite, gal sėdote ant kokių dietų biggrin.gif


Taip, as gi nesakau, kad niekas nebrango biggrin.gif Bet as pastebiu ir pigusiu dalyku. O viska susumavus bendra pirkiniu krepselio suma tikrai labai drastiskai nesiskiria smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 07 kovo 2016 - 16:04
Galima išleisti tiek pat įdedant pastangų. Labai mėgstu vaisius, tai jie, mano liūdesiui, brango. Pvz. laimai iš viso seniau buvo kilogramo kaina, o dabar už vienetą nustatyta kaina kaip kokio avokado. Brangiosios datulės prieš kelias savaites dar labiau pabrango.
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2016 03 07, 01:11)
nekaupiu tų centukų
kuo greičiau stengiuosi jų atsikratyti

Na as irgi nekaupiu, stengiuos prilaikyt iki 10-15cnt, kad paskui pritrukus 1, negaut 99 grazos biggrin.gif Bet dirbu nedidelej pardej, tai megsta liaudis neapsikentus pazert,,nu ir tenka imt, ka jau padaryis..o metalo inkasacijos neturim, tai kaisau po truputi smile.gif

QUOTE(Nastya @ 2016 03 07, 16:48)
Taip, as gi nesakau, kad niekas nebrango biggrin.gif Bet as pastebiu ir pigusiu dalyku. O viska susumavus bendra pirkiniu krepselio suma tikrai labai drastiskai nesiskiria  smile.gif

Tikrai yra gana drastisku akciju ir galima atsirinkt pigesnius, bet ne prastesnius produktus..as isvis nelabai ka be akciju perku. Tarkim Norfa gana daznai eme daryt pieno pr 30% nuolaida praktiskom valandom, tai sviesta ir kitus megstamus pienos produktus perku butent tada..2-4sav uztenka priklausomai nuo produkto pobudzio. Vaisiams irgi tokiu kaip ir sezoniniu nuolaidu buna - tada valgau tos rusies gausiau.
Asmeniskai maistui turbut isleidziu kur kas maziau nei pries kelis metus...maitinuos gal net racionaliau - tiesiog daugiau apmastau ka gamint ir "sudmaiscio" perku laaabai retai biggrin.gif
Tai va kuras atpigo, maisto dujos irgi ir stipriai, skuduru galima rast, na gal avalyne brangesne, na ir zinoma labai pabrango visokios paslaugos, medicina sad.gif

QUOTE(Malena @ 2016 03 07, 17:18)
Galima išleisti tiek pat įdedant pastangų.

Labai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Centų pabert man regis vyrų pomėgis. Arba ištiesti pilną delną monetų kasininkei išsirinkti biggrin.gif Man daug monetų per sunku nešiotis lotuliukas.gif Aš ir taip vargstu - nuolaidų kortelių tiek nešioju. Kortelių daugiau nei pinigų lotuliukas.gif


Cile, o kokios medicinos paslaugos pabrango? Aš nepastebėjau. Žinau privalomasis sveikatos draudimas brango, bet jis pririštas prie minimalaus darbo užmokesčio, tai į viršų šauna kartu. Daugiau nepastebiu.
Atsakyti
Kasdien iš piniginės išsiimu visas monetas ir dedu į taupyklę, gan greit jos prisikaupia. Nepatinka man monetos, ir vietos užima ir svoris, ir šiaip nepatinka biggrin.gif Vyras tą patį daro. Greit prisikaupia ir tada nešu keisti į banknotukus bigsmile.gif Tą patį dariau ir su litų monetom.
Na dar visada monetų mašinoje turiu, na tai už parkavimą tai dar už ką "ant staigiųjų" sumokėt būna reikia.
Atsakyti
Na na, ką dabar pasakysit? lotuliukas.gif http://www.alfa.lt/s...aign=infoblokai
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 08, 09:13)


Pirmos darzoves visada buna brangesnes, ir prie ko cia euras? smile.gif Euras jau pernai buvo, o brangsta siemet biggrin.gif Ar cia dabar viskas kas brangsta tai euro kalte? Siaip tai visur pasaulyje viskas brangsta biggrin.gif Palyginkit kiek kas kainuodavo pries 10 metu ir kiek dabar smile.gif Nesvarbu ar tai Lietuva, UK ar Egiptas garantuoju, kad visur pabrango biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2016 03 08, 10:58)
Pirmos darzoves visada buna brangesnes, ir prie ko cia euras? smile.gif Euras jau pernai buvo, o brangsta siemet  biggrin.gif Ar cia dabar viskas kas brangsta tai euro kalte? Siaip tai visur pasaulyje viskas brangsta biggrin.gif Palyginkit kiek kas kainuodavo pries 10 metu ir kiek dabar smile.gif Nesvarbu ar tai Lietuva, UK ar Egiptas garantuoju, kad visur pabrango biggrin.gif

Ok, tarkime jūsų tiesa, bet tai kam sakot, kad tiek pat ar net mažiau išleidžiat? biggrin.gif Nejaučiat, kaip susivarėte šį kartą? smile.gif mirksiukas.gif
Be to, esu tikra, kad pernai irgi buvo jau brangiau nei užpernai, prie lito, o šiemet dar brangiau, nes tą mūsų suš... eurą, bando prilyginti prie kokios Vokietijos euro, kas yra absurdas, nes mes nesame jie, mūsų visai kiti pajėgumai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 08, 12:16)
Ok, tarkime jūsų tiesa, bet tai kam sakot, kad tiek pat ar net mažiau išleidžiat? biggrin.gif  Nejaučiat, kaip susivarėte šį kartą? smile.gif  mirksiukas.gif
Be to, esu tikra, kad pernai irgi buvo jau brangiau nei užpernai, prie lito, o šiemet dar brangiau, nes tą mūsų suš... eurą, bando prilyginti prie kokios Vokietijos euro, kas yra absurdas, nes mes nesame jie, mūsų visai kiti pajėgumai cool.gif


Niekur nesakiau, kad isleidziu maziau biggrin.gif Isleidziu plius minus tiek pat, kalbant tik apie maisto prekes. Ir savo zodziu as neatsisakysiu. Beto, specialiai akciju nesivaikau ir perku tuos pacius produktus kaip visada. Pigiausiu irgi neieskau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 08 kovo 2016 - 16:05