Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžio mylimukai

Ten vasaros raiteliai jojo
Ant savo eikliųjų arklių.
Šešėliai ant kelio miegojo,
Išlipę iš medžių žalių.

Ten, lyg iš po žemių išaugę,
Be garso prabėgo vaikai.
O žiedas atokaitoj šaukė,
Kad vasara bus dar ilgai.

Ten vėjas pro vyšnią ir slyvą
Nuėjo ieškoti dainos.
Ir buvo taip žalia, taip gyva,
Kaip tavo ir mano sapnuos.

Ten moterys juokės ir pynė
Šviesiam paupy vainikus.
Bet žirgas šešėlį užmynė,
Ir suspiegė žydras dangus.

(Jonas Strielkūnas )

user posted image
Atsakyti
o, nauja tema thumbup.gif iki 2020 - prikalbėsim g.gif doh.gif biggrin.gif

nu, kaip gyvenam??? aš - va šnd vaikus pridaviau seneliams - tai dirbu, kažkaip tylu ir lb ramu biggrin.gif ilsiuosi nuo rėkimų, aiškinimųsi ir t.t. biggrin.gif

Gal susimatom kada? g.gif ax.gif
Atsakyti
Labas biggrin.gif
Prikalbesim prikalbesim biggrin.gif

as nuo penktadienio atsotogauju, vaziuot labai neplanuojam kazkur, nebent orai pasitaisytu, tai galiu bet kada i pasimatyma smile.gif

Fragillle, o tavo grafikelis darbo koks? Kas vaikiukus ziuri?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vetrunge*: 14 liepos 2015 - 13:55
QUOTE(*Vetrunge* @ 2015 07 14, 13:54)
Fragillle, o tavo grafikelis darbo koks? Kas vaikiukus ziuri?

Sunku atsakyt dėl grafiko lotuliukas.gif įvairus. 10-19, 11-20,13-22.
Vaikus saugo mano močiutė wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamutės.
Seniai bebuvau užsukusi, išlendu iš apkasų 4u.gif
Gal žinot kur Panevėžy veria auskarus su pistoletu (ir iškart su auskariukais) Mano panelė lygtai jau nusiteikė vertis ax.gif
Gyvenam mes normaliai, atostogos vaikams, tai namie triukšmai. Gerai dar, kad dukra išeina į biblioteką į stovyklėlę, vis užsiėmimas. Tai berniukai abu žaidžia. Sekmadienį mažius į purvynę sugebėjo įgriūti, visas veidas buvo purve, nosis, burna pilna purvo. Palyta buvo tai su botais lakstė sode, ir kad griuvo, dar smarkrą nusitarkavo.
Atsakyti
QUOTE(klevo sula @ 2015 07 15, 10:03)
Gal žinot kur Panevėžy veria auskarus su pistoletu (ir iškart su auskariukais) Mano panelė lygtai jau nusiteikė vertis  ax.gif


uj nzn - mums dar toli lotuliukas.gif noriu nors iki 5to gimtadienio istempt be auskaru, po kol kas jokio noro nera pareiskus, bet dar jauciu nelabai ir zino kas cia per daiktas g.gif biggrin.gif

labas - kas atostogaujat, kas dirbat ax.gif
as jau dirbt bandysiu pradet pilnu tempu, snd mama grista - tai gales anukai lipt jai nat galvos, o as eisiu i darba pailset lotuliukas.gif paskuj dar prie ezeru leksim, dar gal visai noreciau ir iki juros nusigaut kada, bet jauciu jau tik koki rudeni ax.gif

sugalvojau taupyt - per daug pinigu maistui isleidziam - tai susidariau savaites meniu, gal ir faina taip, ir nereikia sukt kasdien ka valgyt gamint biggrin.gif aisku reikia ir gert mest, mb sake nuo rudens alaus nebegers, o as vyno ta proga atsisakysiu, nes kitaip dar prasigersim doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klevo sula @ 2015 07 15, 10:03)
Gal žinot kur Panevėžy veria auskarus su pistoletu (ir iškart su auskariukais) Mano panelė lygtai jau nusiteikė vertis  ax.gif

kad man atrodo jau bet kuriam salone veria su pistoletu g.gif mes vėrėmės city bume esančiam salone (beje, nežinau ar jis tebėra tem, nes senokai buvo smile.gif

QUOTE(Matrisha @ 2015 07 20, 17:48)
tai susidariau savaites meniu

ėėė, kai susidarai savaitės meniu, kokį pirmadienį įmesk ir mums čia bigsmile.gif aš vis pagalvoju apie tai, bet nu tas meniu sudarymas doh.gif kažkada pasėdėjau, pagalvojau, neapsisprendžiau ir mečiau biggrin.gif

labas rytas smile.gif mes dirbam ir atostogos likę jau tik prisiminimuose cool.gif ale kai tokia vasara šiemet blink.gif tai man noras nekyla niekur paplanuot dar paatostogaut schmoll.gif nebent vienadienė išvyka nutaikius gerą orą biggrin.gif o daugiau viskas po senovei rolleyes.gif
Atsakyti
Labas.
Matrisha, gera idėja su meniu. Aš mėnesį tai dariau, lb lb pasiteisino. Bet kai pradėjau dirbt, tai minta šeima pusfabrikačiais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2015 07 21, 08:40)
ėėė, kai susidarai savaitės meniu, kokį pirmadienį įmesk ir mums čia bigsmile.gif aš vis pagalvoju apie tai, bet nu tas meniu sudarymas doh.gif kažkada pasėdėjau, pagalvojau, neapsisprendžiau ir mečiau biggrin.gif


nu matai aš tik pietus-vakarienę bandau planuot, nes tik tiek gaminu biggrin.gif o ten kokiems pusryčiams dažniausiai stengiuosi vakarykščius likučius sumaitint, į darbą nesinešam maisto, nes neturim kur pasišildyti ax.gif

šios sav.meniu:
1dienis - žuvis su ryžiais
2dienis - virtos bulvės su daržovių troškiniu;
3dienis - vištienos kepsniukai su grikiais;
4dienis - makaronai su suriu
5dienis - bulvių blynai ar koks kugelis
6dienis - šašlykai turbūt biggrin.gif
7dienis - lietiniai blynai su visokiais įdarais.

dar šnd gal kopustų sriubą virsiu, kitą dieną gal dar kokią ax.gif

ir iš tikro labiausiai planuoti noriu, nes užkniso kiekvieną dieną mėsą valgyt doh.gif tai bandysiu, kad liktų tik 1-2 kartai per savaitę, žuvis nors vieną kartą, o daugiau visokios daržovės ax.gif


Labas, aha šiemet vasaros nėra doh.gif nu gal rugpjūtis dar ką nors gero parodys, nes baseinas kieme prileistas, bet dar net neišbandytas doh.gif negi teks išleist g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fragillle @ 2015 07 21, 09:58)
Bet kai pradėjau dirbt, tai minta šeima pusfabrikačiais  doh.gif

lotuliukas.gif pajutai laiko trūkumą 4u.gif pas mus vasarą šiek tiek daugiau pusfabrikačių naudojasi, bet stengiuos rast laiko ir bent jau vaikams pagamint, nes gaila nuo tokių metų juos jau mamos maximos produktais maitint doh.gif

QUOTE(Matrisha @ 2015 07 21, 10:56)
o daugiau visokios daržovės  ax.gif

ir mano šeima badautų biggrin.gif aš jau net nekalbu apie MB (tarkim jis retai būna), bet ir dičkė pastoviai šliaužiotų aplink šaldytuvą dešros ar kumpio po daržovių kaip pagrindinio patiekalo, o mažės kiekvieną dieną prašytų makaronų su sūriu išvirt, nes po daržovių lėkštę tik pasiknaisiotų lotuliukas.gif vat kas mane nervina pas mus šeimoj, tai kad žuvį mėgstam tik aš ir viltė kol kas, MB dar lašišą valgo doh.gif ai, nežinau, išlepę tie mano vaikai ar šiaip koks bizas joms ruroj, bet su maistu sudėtinga doh.gif o jei nepavalgo normaliai, tai tada visokių užkandžių prisišudeliauja, kas mane dar labiau nervina cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince M: 21 liepos 2015 - 10:47
Labas, damos 4u.gif Gal susimatom, ka kada per pietus? Mes namuose sedim, ner kas veikti...

Mes irgi tokie mesedziai... Zuvies is viso nevalgo, nors as ir negaminu, nes pati nemegstu lotuliukas.gif Pas mus daugiausiai varsketukai, blynai, kotletai, zuikis koks, vistienos kepsniukai, R sriubas labai valgo, tai kai mociute ja priziuri, priverda. O siaip, pas mus labai susitaupo, kai vaikai darzeli lanko, tada tik vakare belieka kazka pagamint.

Vakar kaip tik rode laida Pypliukai, cia ziema turbut filmuota, ei, Fragillle, rode ir tave, kai tu G kose maitinai bigsmile.gif Tai mergytei Vaneloj auskariukus vere, man kosmetologe labai faina pasirode, vesciau savo dukryte pas ja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vetrunge* @ 2015 07 21, 13:14)

Vakar kaip tik rode laida Pypliukai, cia ziema turbut filmuota, ei, Fragillle, rode ir tave, kai tu G kose maitinai  bigsmile.gif Tai mergytei Vaneloj auskariukus vere, man kosmetologe labai faina pasirode, vesciau savo dukryte pas ja  ax.gif

Oj čia 2014 žiema, etatinė aš dalyvė tos laidos, mano draugės ji smile.gif

Atsakyti