Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

As irgi neprisimenu is kokio psl blush2.gif . kooperavomes nemazai cia musu rolleyes.gif
Atsakyti
Berods is patinka.lt

Papildyta:
Zinau, kad pigu.lt galima atsiimti paciam nemokamai? O tai skaiciuoja administravimo mokesti kazkoki? Pirkau per drauge, nemokejau nieko papildomai.
Papildyta:
Jau radau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 16 liepos 2015 - 12:39
QUOTE(Sense @ 2015 07 16, 13:36)
Berods is patinka.lt

Papildyta:
Zinau, kad pigu.lt galima atsiimti paciam nemokamai? O tai skaiciuoja administravimo mokesti kazkoki? Pirkau per drauge, nemokejau nieko papildomai.

administravimo mokesti skaiciuoja jeigu perki maziau negu 10 euru 4u.gif jei daugiau ne 4u.gif omniva pastomate irgi akcija nemokamai pristatymas 4u.gif imk 2 ir nereiks moket to mokescio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 16 liepos 2015 - 12:40
Gal gap kas kaune perka? Su 25 proc koduku? Labai noreciau jungtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2015 07 16, 13:38)
administravimo mokesti skaiciuoja jeigu perki maziau negu 10 euru  4u.gif jei daugiau ne  4u.gif omniva pastomate irgi akcija nemokamai pristatymas  4u.gif

Atsiėmimas Omniva paštomate
€ 1,45 / 5,01 Lt
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2015 07 16, 13:40)
Atsiėmimas Omniva paštomate
€ 1,45 / 5,01 Lt
g.gif

dvi idejai sukas g.gif pabandyk eit link mokejimo pamatysi 4u.gif
Dovanojame 3 eurų nuolaidos kodą: PiguDOVANA!
Iš Omnivos paštomato prekes atsiimkite NEMOKAMAI!
pirmam puslapyje pigu matosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 16 liepos 2015 - 12:44
Vienas, nes nelabai man reik 2.
na su tuo administravimo mokesciu tas pats gaunas. ar pirktum vienas su mokesciu ar dvejas su -3eur nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2015 07 16, 10:37)
gal kas pakomentuos šepečius, ar patogūs jie? kurie iš jų patogesni? reiktų dovanoms blush2.gif ačiū


Turiu toki violetini ir su dangteliu su aviuku shonu man minkstesnis violetinis,geriau patinka.o mamai atvirksciai tie su dangteliais patogus ir sukuoja geriai.tai kad kaip,kam.
Beje gal kam reikia,galiu savo su dangteliu perleist,tik pabandytas kelis kart.uz kokius 7eu atiduosiu
Atsakyti
O kur tas kodas suvedamas,dabar jau esu mokejimo vietoj, reik pasirinkt banka.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2015 07 16, 13:44)
Vienas, nes nelabai man reik 2.
na su tuo administravimo mokesciu tas pats gaunas. ar pirktum vienas su mokesciu ar dvejas su -3eur nuolaida.

o suma juk virs 10 eur gaunasi g.gif
Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia € 10,00 / 34,53 Lt , taikomas administravimo mokestis – € 1,45 / 5,01 Lt . Pridėk prekių ir nemokėk mokesčio!
cia pigu lt raso ax.gif
Papildyta:



QUOTE(Sense @ 2015 07 16, 13:46)
O kur tas kodas suvedamas,dabar jau esu mokejimo vietoj, reik pasirinkt banka.

http://pigu.lt/t/nuolaidos_kodas

Pasirinkite norimas prekes ir įsidėkite jas į krepšelį.
Jei esate neregistruotas pirkėjas - užsiregistruokite! Nuolaidos kodai paprastai galioja tik registruotiems klientams!
Pasirinkite norimą pristatymo būdą.
Pasirinkite norimą mokėjimo būdą.
5-ame žingsnyje įveskite nuolaidos kodą į langelį, kuris paveikslėlyje pažymėtas skaičiumi 1.
Spauskite mygtuką „Perskaičiuoti“, kuris pažymėtas skaičiumi 2. Jums bus suteikta Jums priklausanti nuolaida.
Spauskite mygtuką „Užsakyti“ Ir laukite savo užsakymo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 16 liepos 2015 - 12:50

Aciu uz pagalba, galva nuo poundu neveikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 16 liepos 2015 - 12:54
Tema prašviesėjo - Vertbaudet nėra lotuliukas.gif
Atsakyti