Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

šiandien maniškis irgi kažko neramus, irgi kabėtų ištisai.
Atsakyti
QUOTE(Isia @ 2015 08 13, 22:13)
as nesuprantu,kaip kitos turi tiel laiko rasyt, diskutuot  doh.gif  antram vaikuciui atsiradus, is vis maziau prie kompo noris sedet  ax.gif

Nu pas mane ir sm ir fb yra telefone tai vat nakti sedziu maitinu o ka veikt? biggrin.gif tai lendu i interneto platybes smile.gif o kas liecia kompa tai tyngiu as ji visai jungti.

QUOTE(tuatra @ 2015 08 14, 09:46)
Maniškis miega kokias 20 val. per parą, tai aš iš neturėjimo ką veikti prie kompo sėdžiu  biggrin.gif

Vakar pasisvėrėm abu su mažium ir tada aš viena, tai be pampio jis svėrė 4,8 kg, o gimė 3,4, iš ligoninės išėjom 3,286. Už 3 d. bus mėnesiukas, įdomu ką skaičiukai rodys, nes namų salygomis jo prieaugis 1,5!!! nu kosmosas kažkoks... valgo tik mp


Vajee nesierzink su miegojimu biggrin.gif

Tyngiu ieskot fb nes turbut prisidavei po ta . Nu tai ar pasitvirtino buitiskas sverimas? Koks prieaugis istikro buvo?
QUOTE(Gutjera @ 2015 08 24, 10:38)
Na kaip jus merginos laikotes (tos kurios cia dar likusios)?  doh.gif  As galiu pasiguosti, kad pries pora savaiciu ranka susilauziau, tai ta diena kai operavo, maziuka misineliais maitino, tai naktis buvo baisi, maza to, kad as vos gyva, vaikas rekia, nes greiciausiai pilva maude, zodziu kosmaras. Nakti pradejau vel maitinti MP ir vel siaip ne taip ivaziavom i savo vezes.
Siaip is tiesu nemaniau, kad atsistatysiu ir vel galesiu pati maitinti, bet aciu Dievui viskas baigesi gerai.  thumbup.gif

Omg.. o tai kaip tvarkaisi su sulauzyta ranka blink.gif su gipsu... ir mazu vaiku blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZmoNa_: 26 rugpjūčio 2015 - 04:08
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 08 26, 05:07)
Omg.. o tai kaip tvarkaisi su sulauzyta ranka  blink.gif  su gipsu... ir mazu vaiku  blink.gif

Na is tikruju yra sunku, nes negaliu padaryti nieko, vaika prinesa prie kruties vyras, o kai jo nera dukra tvarkosi. Taip pat ir prausia ir pampersa keicia. Labai liudna, kad si laikotarpi neagaliu nei pakelti maziuko nei pamiluoti ant ranku cray.gif Gydytojas - chirurgas sake nerizikuoti ir net nebandyti, nes gali pradeti "klibeti sarnyrai" ir visa operacija nueis suniui po uodega. Tai tik po kokio menesio pradesiu treniruoti ranka ir svorius kilnoti nuo lengviausio. doh.gif Blogiausia tai, kad krintant dar ir uodegikauli susimusiau, tai ir sedeti normaliai negaliu. Zodziu kaip nors reiks pralaukti koki menesiuka, tikekimes viskas eisis tik i gera. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos 4u.gif labai seniai jau besireiškiau čia, o fb iš viso esu tylioji skaitytoja. Nespėju aš ten sekt reikalų ax.gif čia kažkaip paprasčiau, bet kad tyluma ramuma biggrin.gif
Kad pagyvint temą, prisiduosiu, kad antradienį buvom mėnesio proga TA, tai mano mergina priaugo 1.2 kg ir ūgtelėjo 5 cm bigsmile.gif tai dabar jau sveria 4.5 kg ir siekia 57cm ūgio bigsmile.gif
Jau gera savaitė kaip visai nemiega dienomis doh.gif kol maitinu, laikau ant rankų- ok, miega, tik padedu į vežimą ar lovą ir akys stačios doh.gif kai pirmagimis buvo prie miegančiųjų, tai šį kartą man kažkoks kosmosas doh.gif ir su valgymu kažkoks nesusipratimas, bet turiu vilties, kad nu gal kaip nors susireguliuos ji tą valgymą doh.gif
QUOTE(Aga @ 2015 08 24, 10:22)
Išsibarsčiusios visos, man čia irgi labiau patinka nei FB.

Man irgi čia kažkaip smagiau. Paprasčiau susekt pokalbius ir tema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2015 08 27, 09:30)
doh.gif ir su valgymu kažkoks nesusipratimas, bet turiu vilties, kad nu gal kaip nors susireguliuos ji tą valgymą doh.gif

Pas mane su valgymu taip pat nelabai aisq, valgo ir valgo nesuprasi nei laiko nei kiek kartu per para doh.gif O dabar taip pat labiau diena budrauja, tai nezinau kada is cia nori valgyti, o kada tik bendrauti?... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2015 08 27, 11:08)
Pas mane su valgymu taip pat nelabai aisq, valgo ir valgo nesuprasi nei laiko nei kiek kartu per para  doh.gif  O dabar taip pat labiau diena budrauja, tai nezinau kada is cia nori valgyti, o kada tik bendrauti?...  doh.gif

Va va ir su maniške tas pats. Pirmagimis tai būdavo pavalgo ir miega arba būdrauja, o su šita žaidimas grynas. Nei išeit, nei išvažiuot kur toliau. Savaitgalį iš Molėtų važiavom, tai nuo pusisukėlės kad įsiverkė valgyt doh.gif nors prieš išvažiuojant pavalgydinau.
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2015 08 27, 10:13)
Va va ir su maniške tas pats. Pirmagimis tai būdavo pavalgo ir miega arba būdrauja, o su šita žaidimas grynas. Nei išeit, nei išvažiuot kur toliau. Savaitgalį iš Molėtų važiavom, tai nuo pusisukėlės kad įsiverkė valgyt  doh.gif nors prieš išvažiuojant pavalgydinau.

Pas mus pan irgi buvo,is tevu isvaziavom su pamaitintu ir mieganciu,tai vidury magistralea gal kokia 1,5val stovejom.kol valge ir prikakojo net 2pampius.

O del burdavimo maniski normaliai bendrauja tik pirmojr dienos puseje,o antroje arba valgo arba valgo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(progse @ 2015 08 27, 13:00)
Pas mus pan irgi buvo,is tevu isvaziavom su pamaitintu ir mieganciu,tai vidury magistralea gal kokia 1,5val stovejom.kol valge ir prikakojo net 2pampius.

O del burdavimo maniski normaliai bendrauja tik pirmojr dienos puseje,o antroje arba valgo arba valgo  doh.gif

Maniau, kad tik man čia taip nesiseka ax.gif pasirodo, yra ir daugiau tokių...
Maniškė irgi vakarop nori tik kabėt ( . ) ( . ) doh.gif porą kartų kieme kaimynai organizavo bbq vakarėlius tai net negalėjau prisijungt pavakarot, nes savo mažąją beždžionėlę pasikabinus sėdėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2015 08 24, 10:38)
Na kaip jus merginos laikotes (tos kurios cia dar likusios)?  doh.gif  As galiu pasiguosti, kad pries pora savaiciu ranka susilauziau, tai ta diena kai operavo, maziuka misineliais maitino, tai naktis buvo baisi, maza to, kad as vos gyva, vaikas rekia, nes greiciausiai pilva maude, zodziu kosmaras. Nakti pradejau vel maitinti MP ir vel siaip ne taip ivaziavom i savo vezes.
Siaip is tiesu nemaniau, kad atsistatysiu ir vel galesiu pati maitinti, bet aciu Dievui viskas baigesi gerai.  thumbup.gif



Laikykis Gutjera, sekmes gydant rankyte 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2015 08 24, 10:22)
Išsibarsčiusios visos, man čia irgi labiau patinka nei FB.

Sveikutes mielosios mamytes! Ziauriai pasiilgau Jusu blush2.gif Visoms po 4u.gif

Taip senai bebuvau, maziukui augimo suolis, tai neramus... tai pas daktariuku truputi vaikstinejom...Nebuvo laiko nei prisest.

Aga man cia taip malonu vis uzeiti paskaityti, FB nespeju gaudyti merginu pasnekesiu...
Kaip Jus visos, kaip Jusu atzalos auga? Kada pajutote kad pradejo svoris kristi? Pas mane dar liko +8 kg, praejo 6 savaites po gimdymo o jau nekantrauju pradeti sportuoti. Kasdien minimum nuo 2 iki 4 val vaikstau su maziuku lauke. Bet pilvas ir slaunys, tai doh.gif Neskaitant kad ant slaunu po gimdymo atsirado strijos, bliamba kaip jas apmazinti bent g.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 08 27, 21:33)
Kada pajutote kad pradejo svoris kristi? Pas mane dar liko +8 kg, praejo 6 savaites po gimdymo o jau nekantrauju pradeti sportuoti. Kasdien minimum nuo 2 iki 4 val vaikstau su maziuku lauke. Bet pilvas ir slaunys, tai  doh.gif Neskaitant kad ant slaunu po gimdymo atsirado strijos, bliamba kaip jas apmazinti bent  g.gif

Aš jau turiu -2 kg nuo priešnėštuminio svorio thumbup.gif kadangi esu po cp tai neskubu labai su sportu blush2.gif bet reiks prisivesrt padirbėt su pilvu ir užpakaliu biggrin.gif bet toks nerealus jausmas, kai telpi į senus džinsus ir dar vietos lieka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2015 08 28, 11:48)
Aš jau turiu -2 kg nuo priešnėštuminio svorio thumbup.gif kadangi esu po cp tai neskubu labai su sportu blush2.gif bet reiks prisivesrt padirbėt su pilvu ir užpakaliu biggrin.gif bet toks nerealus jausmas, kai telpi į senus džinsus ir dar vietos lieka biggrin.gif

Va va ir pasigyrei thumbup.gif Nu siaubas kaip pavydziu, as po naturalus gimdymo, neilendu per blauzdas i jokias kelnes doh.gif Valgau nedaug, po truputi, sportuot dar neleidzia del mano plysimo gimdymo metu. Kur tie stebuklingi patarimai kai atgauti formas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2015 08 28, 11:48)
Aš jau turiu -2 kg nuo priešnėštuminio svorio thumbup.gif kadangi esu po cp tai neskubu labai su sportu blush2.gif bet reiks prisivesrt padirbėt su pilvu ir užpakaliu biggrin.gif bet toks nerealus jausmas, kai telpi į senus džinsus ir dar vietos lieka biggrin.gif

Gaivinu temą smile.gif
man ir svoris sugrįžo į priešnėštuminį labai greit, dabar net 500-600 g mažiau nei buvo, bet tik šį savaiitgalį pamačiau kad galiu rengtis priešnėštuminius džinsus thumbup.gif
Su pilvu ir pas mane bėda, kabo lašiakas doh.gif bet gal kaip nors sumažinsiu ... labai neprisiverčiu bent truputį pasportuot
Atsakyti