Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(likija @ 2015 07 31, 10:18)
Jus tik paziurekit ,kokios kainos bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Cia turbut neorginalai!
http://www.michaelkorsofficial.com

kinieciai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dulsi @ 2015 07 31, 10:22)
geros kainos zulily  thumbup.gif  pediped wub.gif

zulily reikia 1-2 uzsakymu ir perku,kad shipukas pasidalintu,junkites 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
BMW as pekeiciau emeile MK batu dydi,tikiuos suprasyt, nes man vistiek rodo kad viskas vienam meile doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, o kaip įeiti į zulilly? Vis meta langelį, prašo el. adreso. Suvedu, vistiek neįleidžia, meta tą patį langelį verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 07 31, 10:26)
Ačiū. Nes nežinau iš kur pirkti, matell, disney jos kažkokios skirtingos  g.gif


Labai skirtingos. As asmeniskai pirkciau tik disney lelytes, man jos nepalyginamai grazesnes. Pati perku, kai kaina buna 7-8 $ uz vnt. Tik Frozen linijai dar nebuvo nuolaidu lyg arba as nemaciau.
Atsakyti
QUOTE(dager @ 2015 07 31, 10:35)
Labas rytas,
BMW as pekeiciau emeile MK batu dydi,tikiuos suprasyt, nes man vistiek rodo kad viskas vienam meile  doh.gif

parasiau jums,atsiuskite 2 atskirus uzsakymus,supraskite,uzsakymu labai daug,nevisus iskart galiu sujungti,galimi atskiri pirkimai,pas mane tokia maisalyne gaunasi,kad per menesi neisiaiskinsiu kur kas ir kam pirkta doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(happy mammy @ 2015 07 31, 11:39)
Labai skirtingos. As asmeniskai pirkciau tik disney lelytes, man jos nepalyginamai grazesnes. Pati perku, kai kaina buna 7-8 $ uz vnt. Tik Frozen linijai dar nebuvo nuolaidu lyg arba as nemaciau.

Ačiū už atsakymą. Tada imsiu disney. Dabar kaip tik akcija, jei perki dvi lėles, abi po dešimt dolerių. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Loft'e final sale seniai buvo 70% ar 60% nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(1JULIANA6 @ 2015 07 31, 11:23)
Sveiki,
Loft'e final sale seniai buvo 70% ar 60% nuolaida?

ne tai ir seniai,mazdaug pries pora savaiciu buvo ir -60 ir-70% 4u.gif
Papildyta:
junkites prie http://www.shoes.com/finalsale 4u.gif
final sale perkant dvi vienodos kainos prekes,antra preke nemokamai(gaunasi -50%),jungiu uzsakymus su vienodom ar panasiom kainom.Jei siunciate nevienodu kainu skirtingas prekes,tai siuskite atskirais uzsakymais po viena preke,nes kitaip man maisosi uzsakymai ir negaliu sujungti

Papildyta:
Uzskant Jcrew ,parasykite ar sutinkate pirkti su shipu ir max su kokiu(max 5$),cia labai greitai prekes dingineja,kol perklausiu ar pirkti su shipu,daznai prekes dingsta.Jei nesutinkate su shipu,parasykite,kad tik su free 4u.gif
Atsakyti
Kas netingite tokį "gražų" orą ir žinote, būkite geros, atsakykite:-)

Taigi užsinorėjusi esu Daniel Wellington laikrodukų šeimynai.
Akropolyje be akcijos jokios apie 130€. Įtartina, nes oficialiame psl tai toks pat 175€.

O vat kaip su jomashop??? Kodėl čia prie aprašymo visur analog rašo? :-(

Gal žinote. AČIŪ.

http://www.jomashop....41-6BA5FE0FAACB
Atsakyti
QUOTE(B M W @ 2015 07 31, 12:41)
parasiau jums,atsiuskite 2 atskirus uzsakymus,supraskite,uzsakymu labai daug,nevisus iskart galiu sujungti,galimi atskiri pirkimai,pas mane tokia maisalyne gaunasi,kad per menesi neisiaiskinsiu kur kas ir kam pirkta doh.gif  4u.gif


oi nepavydziu Lauretai, kai reikes skirstyti tuos batus doh.gif nes jauciu pripirkta kalnai bus biggrin.gif
QUOTE(Liuksė @ 2015 07 31, 13:54)
Kas netingite tokį "gražų" orą ir žinote, būkite geros, atsakykite:-)

Taigi užsinorėjusi esu Daniel Wellington laikrodukų šeimynai.
Akropolyje be akcijos jokios apie 130€. Įtartina, nes oficialiame psl tai toks pat 175€.

O vat kaip su jomashop??? Kodėl čia prie aprašymo visur analog rašo? :-(

Gal žinote. AČIŪ.

http://www.jomashop....41-6BA5FE0FAACB

jei nemaisau, tai analog reiskia rodyklini mechanizma g.gif seniau buvo diskutuota apie tai, bet galiu ir nusisneketi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2015 07 31, 13:05)
jei nemaisau, tai analog reiskia rodyklini mechanizma g.gif

Taip taip drinks_cheers.gif Tai tikrai nereiškia, kad laikrodis yra analogas smile.gif

Papildyta:
Sierra su kodu XWH4293Z:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2015 07 31, 12:05)
jei nemaisau, tai analog reiskia rodyklini mechanizma g.gif seniau buvo diskutuota apie tai, bet galiu ir nusisneketi blush2.gif



AČIŪ. Paguodėt, bet dabar kainuos:-)
Bet kodėl jie Akropolyje mažiau kainuoja, jaučiu tikri analogai:-)
Atsakyti