Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau tėvų

Sveiki aš su Lukas gyvenu vaikų globos namuose man 13 metų neturiu tevu tad parašiau če gal kas galėtu mane isivakinti.
Atsakyti
QUOTE(lukaslt99 @ 2015 07 21, 11:27)
Sveiki aš su Lukas gyvenu vaikų globos namuose man 13 metų neturiu tevu tad parašiau če gal kas galėtu mane isivakinti.

Labas, parašyk, kaip radai šį forumą, kokių tėvų tikiesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2015 07 21, 12:44)
Labas, parašyk, kaip radai šį forumą, kokių tėvų tikiesi smile.gif


Internete naršiau ir netikėtai radau ši forumą.
Sunkus klausimas , nenorėčiau , kad butu kaip mano geriantis , kad nebutu konfliktu šeimoj tesiog svajoju apie normalia šeimą. Kadangi viena is mano sesiu isivaikino pries pora metu tai nuo to laiko ir as svajoju 4u.gif
Galvoju pameginsiu pats susirasti o ne kad mane rastu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lukaslt99: 21 liepos 2015 - 12:01
QUOTE(lukaslt99 @ 2015 07 21, 11:59)
Internete naršiau ir netikėtai radau ši forumą.
Sunkus klausimas , nenorėčiau , kad butu kaip mano geriantis , kad nebutu konfliktu šeimoj tesiog svajoju  apie normalia šeimą. Kadangi viena is mano sesiu isivaikino pries pora metu tai nuo to laiko ir as svajoju 4u.gif
Galvoju pameginsiu pats susirasti o ne kad mane rastu  smile.gif

Tikėtina, kad čia išsidirbinėjimas - tam tikros rūšies "socialinis tyrimas", bet dėl tos mažutės dalelės tikimybės, kad čia rašo vaikas, prašau, parašyk į AŽ globos namus, kuriuose esi, mylimiausios Tavo darbuotoos vardą ir pavardę, savo vardą. Paieškosim tėvų smile.gif
Atsakyti
Papasakok Lukai apie save, kaip gyveni, ka megsti veikti, kokiu nori atostogu, ka veiki laisvalaikiu. Taip pat kiek turi broliu ir seseru...Linkiu Tau labai dideles sekmes!!!
Atsakyti
QUOTE(Gabidok @ 2015 07 23, 22:28)
Papasakok Lukai apie save, kaip gyveni, ka megsti veikti, kokiu nori atostogu, ka veiki laisvalaikiu. Taip pat kiek turi broliu ir seseru...Linkiu Tau labai dideles sekmes!!!


Esu 13 metu mokysiuosi jau 7 klasejė,laisvalaikiu bunu lauke su draugais, bet ir nemažai sedžiu prie kompiuterio nes užauges dirbsiu su kompiuteriais,patinka gaminti valgyti. Turiu tik 2 seses.Kokiu noriu atostogu? na noreciau havajuose kur nors arba Italijoj, ne ne juokauju lotuliukas.gif Istikruju nežinau kokiu norečiau. Ačiu 4u.gif
Atsakyti
Sunute, parašė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lukaslt99 @ 2015 07 24, 09:17)
Esu 13 metu mokysiuosi jau 7 klasejė,laisvalaikiu bunu lauke su draugais, bet ir nemažai sedžiu prie kompiuterio nes užauges dirbsiu su kompiuteriais,patinka gaminti valgyti. Turiu tik 2 seses.Kokiu noriu atostogu? na noreciau havajuose kur nors arba Italijoj, ne ne juokauju  lotuliukas.gif Istikruju nežinau kokiu  norečiau.  Ačiu  4u.gif

neištveriau neparašius,esi 13metu ir vaika jau turi?briedas kazkoks nono.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2016 05 15, 18:53)
neištveriau neparašius,esi 13metu ir vaika jau turi?briedas kazkoks nono.gif


O kur jis rašė, kad vaiką turi? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2016 05 15, 19:24)
O kur jis rašė, kad vaiką turi?  blink.gif

Anketoj ar kaip kitaip vadinas ji, daug kas rašo pirmas vaikas antras vaikas lotuliukas.gif matosi kad meluoja, kaip ir daugelis sm
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2016 05 15, 20:27)
Anketoj ar kaip kitaip vadinas ji, daug kas rašo pirmas vaikas antras vaikas  lotuliukas.gif matosi kad meluoja, kaip ir daugelis sm


A nu man per tel neraso to smile.gif

Dabar paziurejau jo profili tai man atrodo cia jo gimimo data. Gi rase, kad jam 13...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 15 gegužės 2016 - 22:13
QUOTE(*mable* @ 2016 05 15, 18:53)
neištveriau neparašius,esi 13metu ir vaika jau turi?briedas kazkoks nono.gif
Savo gimimo datą parašė smile.gif
Atsakyti