Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

QUOTE(Inevitable @ 2016 03 30, 11:48)
O kas buves katakombose kas ten per kvapas , tik zemes ar dar koks nors kitas yra nemalonus? Po tiek laiko jau ir neturetu bet ko tik neprisiskaiciau.  Ir jeigu noretusi iseiti laukan,  ten tik du isejimai?


Mes prie kotokombu nuejom apie 12 val. Laukeme eileje 1.5 val, bet kai iejom eile buvo tik kokios 1 val. Man niekas ten nesmirdejo. Apejom viska per 30 min. su audio 45 min uztruktum. Isejom i gatve , kur priesais parduotuve su skeletais, kaukuolemis ir t.t. ta gatvele ejom ( i desine nuo isejimo is kotokombu) link Alesia metro. Kai isejom i pagrindine gatve po desine buvo kavine su pagrindine gatve ir toje pacioje gatveje po desine nuejom i kavinuke 12.90 euro uz pietus. Likeris, sumustinis, salotos, didele pica, vanduo. Prisivalgem tiek,kad vakarienei uzteko jogurto,o ir kavineje daug maisto palikom. Katakombose nera kazko ispudingo,bet as niekada nebus tokioje vietoje, todel ir ejau. Manau Romoje ar Berlyne i katakombas neiciau, Bet viena karta pamatyti verta.
Bendrai paemus Paryziuje zmones keliauja ir po viena. Ne mano iniciatyva pabendravau su Australe, Japone Ir Angle. Ten tikrai visi geranoriskai nusiteike. Net ir prie Eifelio jei nenori pirkti suvenyru ar geliu, tikrai niekas nesikabines prie jusu. Viskas labai patiko, tik kita karta skrendant 4 d dazniau naudociausi metro, nes tikrai pavargsti. I Luvra ejau tik del vyro, nes jis norejo, bet labai patiko. Net labiau nei Ermitazas.
Atsakyti
Gal žinote nuo kada pradeda veikti fontanai Versalyje ?
Atsakyti
QUOTE(vigai @ 2016 04 01, 10:35)
Gal žinote nuo kada pradeda veikti fontanai Versalyje ?


Skaitau jų oficialų puslapį, tai visur rašoma, kad prasideda vasaros sezonas nuo balandžio pirmos dienos, bet ar viskas ten iš karto jau veiks tai nežinau. Kai mes buvo kovo 12 dieną, dar viskas tik budo po žiemos miego, nors jau šilta ir gražu ir šiaip buvo, bet gėlynai dar net nepradėti sodinti.
Atsakyti
Sako centras saugu gyventi, per dvi gatves nuo mano išsinuomotos vietos nuaidėjo doh.gif
sprogimas

Gal kas buvo Paryžiuj gegužės pradžioje? kaži kokie orai ten pas juos būna? pas mus dar kažkaip šaltoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2016 04 01, 16:24)
Sako centras saugu gyventi, per dvi gatves nuo mano išsinuomotos vietos nuaidėjo  doh.gif
sprogimas

Gal kas buvo Paryžiuj gegužės pradžioje? kaži kokie orai ten pas juos būna? pas mus dar kažkaip šaltoka  g.gif

Aš galvoju, kad oras labiausiai nenuspėjamas dalykas. Pas mus gegužės 1 d yra buvę ir 30 šilumos ir sniego...
Papildyta:
QUOTE(Renna @ 2016 04 01, 16:24)
Sako centras saugu gyventi, per dvi gatves nuo mano išsinuomotos vietos nuaidėjo  doh.gif
sprogimas

Gal kas buvo Paryžiuj gegužės pradžioje? kaži kokie orai ten pas juos būna? pas mus dar kažkaip šaltoka  g.gif

Su balandžio 1 4u.gif
Atsakyti