Įkraunama...
Įkraunama...

Burmos - meiliausios katės pasaulyje, VII namučiai

QUOTE(Vladuke @ 2015 12 22, 16:24)
Su artejanciomis Sv. Kaledomis visus burmetojus newyear.gif
Na, o mes sulaukeme kaledines dovaneles - Della atsivede viena burmiuka berniuka wub.gif Viena, bet , kaip trys - net 120 g!

Sveikinimai. Lauksiu galimybės po kurio laiko užlėkt pasisveikint su nauju šeimos nariu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BurmeSS @ 2015 12 30, 14:00)
mėgsta pro langą pažiopsoti?  smile.gif Mūsiškis tai nelabai.


Bella irgi labai mėgsta pro langą pažiūrėt, pasigrožėti smile.gif o ypatingai tupi ant palangės, kai su šuniu į lauką išeinam ax.gif
Atsakyti
Mano Airis pasigrožejo pro langa, o poto pradejo aprasojusius langus laižyti biggrin.gif ir taip aplinkui laiže atseit baisiausiai ištroškes biggrin.gif
Atsakyti
Su praejusiomis ir artejanciomis sventemis visus ir visas!
Turejom sveciu su mazu vaikuciu.Leila kaip visad,stebejo is sono viska arba snaude kur kamputyje pasikavojos,na o Arcis bujojo biggrin.gif tiek rodesi,tiek meilinosi visiems.Teko ir su mazuoju susiremti,teveliai liko nustebe kad katinas nenaudojo nagu.Svelniai apkepsiotas mazasis buvo.Arciui buvo didelis nustebimas,kad mazdaug jo dydzio zmogeliukas keturiom po namus varineja biggrin.gif teveliai pasakojo,kad rytais su vaikuciu graziai zaizdavo.Ir buciavo vienas kita ir meilinosi abu vienas kitam biggrin.gif Leilukas pasirodydavo kai vaikai sumigdavo ir vis salia kurio nors svecio isitaisydavo.Nemegsta ji triuksmo ir erzelio.Geriau jai pramiegoti viska biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Su Naujaisiais!!!
Atsakyti
user posted image

produktai iškrauti, metas pasėdėti jam biggrin.gif
Atsakyti
Viusus burmetojus sveikinu su Naujaisiais metais 4u.gif

RoYa,
Mes dar siek teik ugtelsim ir kviesimes i svecius 4u.gif

Cia musu Cat Basiliukui savaite

user posted image
Atsakyti
Dievuliau koks fainuolis wub.gif burbuliu kas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vladuke @ 2016 01 03, 22:47)
Viusus burmetojus sveikinu su Naujaisiais metais 4u.gif

RoYa,
Mes dar siek teik ugtelsim ir kviesimes i svecius 4u.gif

Cia musu Cat Basiliukui  savaite

user posted image


Dickis Basiliukas,senelio garbei varda uzdejot! Man jis toks visas menesinis jau atrodo.
Mes skaiciuojam paskutines dieneles.
Atsakyti
Wingele,
Tikrai taip, katineli senelio garbei pavadinom Basiliuku, tikiuosi bus toks pats meilus, jau dabar nerealus murkaliukas, vos pirstu prilieti uzsiveda burgzti wub.gif
Laukiam Yvos maziuku i burmiuku darzelinuku grupe 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vladuke: 04 sausio 2016 - 22:39
Lengvų Yvai paskutinių nestuke.gif dienų ir geriausių šeimininkų visiems mazgiams burmiukams smile.gif
Aš kasdien džiaugiuosi, kad atradau burmas, nerealios katės smile.gif
Atsakyti
"Aš nieko nedariau, tik pasitikrinau pašta"
user posted image
Atsakyti