Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 93 laida

QUOTE(SOFIJA5 @ 2016 01 12, 21:59)
Darom išvadą. Bent jau mums keturioms tinka kitas pirmadienis  4u.gif
Kas dar jungiasi? Saintlina?  Pajauta? Zis?  4u.gif


kitas - tai kuris? Sausio 18? Tinka, jei mašina užsives, abo vėl šalčius žada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2016 01 12, 18:53)
Kelia turiu, noreciau sienos..  ax.gif


man regis turiu 4u.gif

man ji sunkiai "virškinosi"

QUOTE(klopedija @ 2016 01 12, 20:26)
Olafur Gunnarsson, Kirvis ir žemė.

Bloga yra neteisingai nusiteikti ir neteisingai skaityti...  unsure.gif 
Kažkaip tikėjausi lengvos nuotykinės lektūros apie "malkas" ir "varškę". Anaiptol...

**Jei ne Brūkšniukas, "varškės" nebūčiau nė pastebėjus, tik sudegintas malkų atsargas.


Tskant, ne nuotykinis skaitinys.


įveikei bigsmile.gif

O aš ir nesakiau - sakiau, kad sunervino nerealiai - ir supainiotas siužetas, ir kultūrinis kitoniškumas.

Beje, mūsų pačių istorija yra ne mažiau supainiota, dar klausimas ar islandai nesispjaudytų skaitydami biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brūkšniukas: 13 sausio 2016 - 11:15
QUOTE(langana @ 2016 01 11, 23:57)
Metu postapokalipse Jana Vagner  Вонгозеро ir Живые люди


skaičiau ir aš šitas dvi. Skaitant įtraukė. Santykiai tarp žmonių labai tikroviški, bet va pati situacija man kažkaip nelabai reali pasirodė, neįtikino.
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2016 01 12, 22:59)
Darom išvadą. Bent jau mums keturioms tinka kitas pirmadienis  4u.gif
Kas dar jungiasi? Saintlina?  Pajauta? Zis?  4u.gif



Jei tik dėl manęs, tai tikitės, kada patogu visoms. Sausio 18 nebūsiu Vilniuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akmenskeltė: 13 sausio 2016 - 12:26
QUOTE(Brūkšniukas @ 2016 01 13, 12:11)
man regis turiu 4u.gif

man ji sunkiai "virškinosi"
įveikei bigsmile.gif




jau parsisiunciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 01 13, 12:00)
skaičiau ir aš šitas dvi. Skaitant įtraukė. Santykiai tarp žmonių labai tikroviški, bet va pati situacija man kažkaip nelabai reali pasirodė, neįtikino.

Mane labiausiai ir domino zmoniu santykiai, kaip ir beveik kiekvienoje knygoje. Sita dilogija man buvo ypatinga moteriskos pozicijos atskleidimu, jos gebejimu isgyventi, istverti, atsigauti, kas bebutu. Ypac tai atsiskleidzia antroje dalyje. Nenoriu spoilinti, nes kiek suprantu, daug kas neskaite, bet labai rekomenduoju
As gana patiklus zmogus, tai mane itikino cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo langana: 13 sausio 2016 - 13:29
QUOTE(langana @ 2016 01 13, 12:59)
Mane labiausiai ir domino zmoniu santykiai, kaip ir beveik kiekvienoje knygoje. Sita dilogija man buvo ypatinga moteriskos pozicijos atskleidimu, jos gebejimu isgyventi, istverti, atsigauti, kas bebutu. Ypac tai atsiskleidzia antroje dalyje. Nenoriu spoilinti, nes kiek suprantu, daug kas neskaite, bet labai rekomenduoju


taip, dėl santykių tau pritariu smile.gif o kas neįtikino - tai.. ai, išties baisu ką rašyt, kad neprispoilinti per daug smile.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif
Aciu uz sveikinimus 4u.gif
QUOTE(SOFIJA5 @ 2016 01 12, 23:59)
Darom išvadą. Bent jau mums keturioms tinka kitas pirmadienis  4u.gif
Kas dar jungiasi? Saintlina?  Pajauta? Zis?  4u.gif

As galeciau, jei susitikimas vyktu jeruzales ciliake biggrin.gif nelabai dar ilga nuo namu nutolti galiu, o mazas dar per mazas kelionems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2016 01 13, 11:11)
įveikei bigsmile.gif
***
O aš ir nesakiau - sakiau, kad sunervino nerealiai - ir supainiotas siužetas, ir kultūrinis kitoniškumas.
***
Beje, mūsų pačių istorija yra ne mažiau supainiota, dar klausimas ar islandai nesispjaudytų skaitydami biggrin.gif
Be didelio vargo, kai ką praleisdama pro akis. Bet, baiginėdama, supratau, jog reikėjo atidžiau tuos "gulėjimus" fiksuoti.
***
Šito neprisiminiau, tik "varškę". lotuliukas.gif
***
Tai kad istorikų, analizuojančių ir rašančių grožinę literatūrą, negausu. Gal Kristina Sabaliauskaitė kada ateity "pavarys"? biggrin.gif
O senieji rašytojai buvo kas? Kunigai ir dievobaimingi, rusų, lenkų, vokiečių spaudžiami mokytojai. Ką jie galėjo parašyti? Dar šviesuoliai gydytojai. Bet kas eis pas "amoralų" daktarą? Juo labiau, kad tie šviesuoliai dažniausiai buvo rusai, lenkai, vokiečiai. Tai objektyvesnių šaltinių apie mūsų kitoniškumą ir neišliko. cool.gif

Ir kam įdomi ta lietuvių kultūra ir kitoniškumas, jei net sutartinės nevertinamos?

Neplanuotai pradėjau skaityti "Kleopatrą". Domina tai, kad autorius ieško realaus istorinio/kultūrinio pagrindo Kleopatros portretui ir charakteriui.
Juk apie Kleopatrą taip pat nėra patikimų duomenų, išskyrus tuo metu kaldintas monetas. cool.gif
http://www.technolog...5893/2-1-11.jpg
Įspūdinga išraiška... biggrin.gif
Atsakyti
Man Vongo ezere kaip tik charakteriai ir jausmai nepatiko. Netikri kazkokie, nepilni, neisbaigti. Nejauciau tos rusiskos dvasios. Nebet tik Seriozos tevukas toks tikras rusas pasirode.
Kazkada senei senei tik nepamenu jau autoriaus irgi skaiciau Kleopatra ir nuo jos prasidejo mano meile istorinem knygom veliau ir biografijom. Sita irgi visai noreciau suvalgyti. blush2.gif tik kazin ar jos el versija yra ir ar pasirodys kada.
Atsakyti
QUOTE(Lina1985 @ 2016 01 13, 18:20)
kazin ar jos el versija yra ir ar pasirodys kada.
Yra. Skaitau pdf. biggrin.gif
Atsakyti
pirkai? ar taip kur yra parsisiusti?
Atsakyti