Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pajutote, kad norite antro vaiko?

As tai visa laika galvojau kad teturesiu viena vaikeli, bet taip jau isejo, nei antras nei trecias neplanuoti, kazkaip nesinorejo krapstyti lauk, pabijojau, o dabar dziaugiuosi. smile.gif
Atsakyti
As neseniai pajutau, kad jau noreciau ir antro wub.gif Vyras irgi ne pries. Pirmagimei dabar 2.5 metu, pagaliau viska suspeju, randu sau laiko, nepervargstu, o sirdyje pradejo daugeti vietos ir dar vienam zmoguciui wub.gif
Nors su vyru buvom suplanave, kad antras bus tik tada kai nama pasistatysim, gal kokiu 7 metu skirtumu. ax.gif
Atsakyti
Kai gimė pirmas sūnelis,sakiau daugiau vaikų niekada,verkdavo dieną, naktį,bet išaugo viskas pasimiršo. smile.gif O po trečiojo gimtadienio pradėjome galvoti apie antrą,taip vyresnysis likus dviem savaitėm iki savo ketvirtojo gimtadienio dovanų gavo broliuką. biggrin.gif Labai džiaugiuosi,kad to neatidėliojau tolimai ateičiai.Kartais aplanko mintys apie trečia,bet... schmoll.gif nors žmogus planuoja,o gyvenimas juokiasi. lotuliukas.gif
Atsakyti
pajutau kad noriu , organizmas pradejo reikalaut smile.gif
Atsakyti
Pamaciau kad mano vyras vis dazniau pradejo ziureti i maziukus vaikucius biggrin.gif tuomet sedejome kavineje o jis ir klausia manes gal ir as tokio leliuko noreciau blush2.gif nors dukrytei tuoj bus 5 metukai ax.gif ir nuo tada vis dazniau gyvename su ta mintimi kad sias kaledas jau noretumeme sutikti keturiese 4u.gif
Atsakyti
matomai atejo laikas kai norisi vel kazkuo rupintis, jau noriu antro vaikucio
Atsakyti
o aš pajutau, kad nebegaliu ramiai praeit pro leliukiškus dalykėlius - rūbelius, vežimėlius, žaislus... Vyresnioji duktė jau tuo ir mokyklą baigs, sūnus jau irgi prisiglaust nelabai nori, o man pradėjo mažytė mergytė garbanė sapnuotis laikas nuo laiko. Atrodo, naktį pabusdavau nuo mažų kojyčių trepsėjimo g.gif . Kai vyrui papasakojau, tai tik palingavo galva - atseit - vistiek bus kaip nori... o kai po poros mėnesių po to sapno nesusirgau- nei testo nereikėjo, viskas ir taip aišku buvo. blush2.gif O mergytė mano mažoji lygisi tokia, kokią sapnuodavau...
Atsakyti
man tai jau galvoj pradejo suktis antras vaikelis,kai pirmam 6men tebuvo, bet kazkaip pasiryzti vis negalejau,bet tuoj po pirmojo gimtadienio suzinojau kad vel nescia esu thumbup.gif tikriausiai taip geriausia,kai neplanuoji tai gandras pats atskrenda mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos;)
mes stai apie antra pradejom su vyru kalbeti;)
blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2007 09 08, 10:03)
paskaiciau jusu visu komentarus ir galvoju  g.gif  g.gif  g.gif
kaip man apsispresti: ir noriu, ir bijau  verysad.gif
seniai jau laikas butu antram  unsure.gif


Visai kaip as.... noriu bet labai bijau.... bijau, kad nebus is ko auginti ir duoti viska kas geriausia.... bijau, kad sveikas butu ir t..t. kaip apsispresti verysad.gif
Atsakyti
Visai kaip as.... noriu bet labai bijau.... bijau, kad nebus is ko auginti ir duoti viska kas geriausia.... bijau, kad sveikas butu ir t..t. kaip apsispresti ----

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nebijok - juk bent vieną kartą jau tai darei lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(niekad @ 2009 02 18, 10:47)
Visai kaip as.... noriu bet labai bijau.... bijau, kad nebus is ko auginti ir duoti viska kas geriausia.... bijau, kad sveikas butu ir t..t. kaip apsispresti ----

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nebijok - juk bent vieną kartą jau tai darei lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Na viena tai labai norejau:) ir galvojau kaip nors:) o daugiau tai ..... gal tiesiog per daug mastau, nes kai kazkas sake kad siandien atorodo kas viska turi ir gali dar 5 vaikus auginti, o kai jie atsiranda tai nera jau uz ka nes viskas pasikeites.. arba atvirksciai - dabar nieko neturi, o veliau viskas ciki bigsmile.gif g.gif
Atsakyti