Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pajutote, kad norite antro vaiko?

Va mano dukrai dar tik du menesiai, o as jau antro noriu. Didziausias argumentas - tai kad mano dukrai butu linksmiau augti. Bet yra stabdis- bijau kad jeigu vel pastociau tai mano darbo vietos neliktu.... o ten gaunu nebloga atlyginima... Taigi ir vel tas darbas...
Atsakyti
QUOTE (gabi @ 2004 09 29, 18:31)
Va mano dukrai dar tik du menesiai, o as jau antro noriu. Didziausias argumentas - tai kad mano dukrai butu linksmiau augti. Bet yra stabdis- bijau kad jeigu vel pastociau tai mano darbo vietos neliktu.... o ten gaunu nebloga atlyginima... Taigi ir vel tas darbas...

Aš taip pat jau noriu smile.gif . Argumentai tie patys - smagiau būtų patiems vaikučiams. O ir stabdžio jokio nerandu, kodėl reiktų atidėlioti rolleyes.gif ...
Atsakyti
Aš irgi jau noriu antro, o mokslai yra viena iš pagr, priežąsčių, kad dabar tai būtų gerai jį turėti. Nes kitais metais stosiu į magistratūrą ir man reikia pertraukos po darbo, todėl dabar arba niekada rolleyes.gif
Atsakyti
nenorejom didelio skirtumo, o ir dukra labai prase dar brolio(o gavosi sese laugh.gif )
Atsakyti
ir as labai labai noriu mergytes smile.gif tik kad tie pinigiukai nelabai leidzia g.gif norisi bent jau kazkoki savo butuka tureti, kafd galetume visi gyventi. dabar ruosiames nuomotis 1kambario buta, o pirkti nera uz ka g.gif tai kolkas dar neturesim, bet jau labai noreciau wink.gif
Atsakyti
Kuo daugiau vienturčių gyvenime sutinki, tuo greičiau antro vaiko užsimanai. biggrin.gif
Atsakyti
Ash antro greitai nenorejau tik per saremius su pirmaja wink.gif Ir nors privargino mane mergichka per pirmus meneselius su miegu (t.y. miego nebuvimu), jau norejau... O kai jai buvo 18 men, drauge pasigimde antra, supratau, kad ir ash jau galechiau supuoti savaji rankytese. Butumem kaip ir kibe i darba, bet darbine situacija sumaishe. Taigi, gavosi pusmetuku veliau smile.gif
Atsakyti
Jau noriu antro, tik galvo0ju palaukt kol pirmąjam sueis metukai, o tada ir bandysim antrą 2.gif padaryt clap.gif clap.gif clap.gif Kol kas nerandu priežasčių kodėl reiktų laukt. O ir į darbą labai jau nesiveržiu, be to dar studijuoju smartass.gif
Atsakyti
QUOTE (daivada @ 2004 11 20, 18:15)
ir as labai labai noriu mergytes smile.gif tik kad tie pinigiukai nelabai leidzia g.gif norisi bent jau kazkoki savo butuka tureti, kafd galetume visi gyventi. dabar ruosiames nuomotis 1kambario buta, o pirkti nera uz ka g.gif tai kolkas dar neturesim, bet jau labai noreciau wink.gif

O gal paskolą imkit? Išsispręs problema dėl būsto.
Atsakyti
Nuo antro sulaiko savo namų neturėjimas ir siaubingas pervargimas, nors mažiui jau 3 metai, bet mokslai daro savo. O ir pati ne perseniausiai susiradau geriau apmokamą darbą. Todėl norisi šiek tiek padirbėti, pasiimti paskolą ir tada...pirmyn. Nors vyras labai nori, bet noras turėti savo kampą vis dar didesnis. Bet tikiuosi, kad per 5 -ąsiais vestuvių metines jau turėsim du vaikučius.

O mokytis g.gif priklauso kokia šeimos padėtis. Aš bakaurą gyniausi su 5 mėnesių mažiuku. Tada metus pailsėjau, nes buvau pervargus. Kai mažiui buvo 1,8 mėn. vėl toliau mokiausi magistrantūroje. Mano situaciojoje tikrai sunku: vyras gyvena ir dirba kitam mieste, paskaitos vakare, du darbai. Auklės samdyti nelabai išeina. Tai velniškai sunku. Bet jau viskas eina į pabaigą: liko tik magistro parašymas ir sausio viduryje gynimas.
Kartais pamąstau iš kur tiek turiu jėgų, bet kai reikia, tai atsiranda.
Sėkmės.
Atsakyti
Man tai labai sunku buvo antram psirizti g.gif . Pirmas buvo jau paauges, didieji vargai pasibaige, bet laaabai jau mergates norejosi ir su vyru visada zinojom, kad turesim tikrai ne viena vaika. O kai pagalvojom, tai tikrai buvo pats laikas: geras amziaus skirtumas tarp vaiku (gavosi 3.9metu), namas sutvarkytas, darba turiu.
Dabar taip dziaugiuosi,kad turiu du. Planas jau ivykdytas clap_1.gif .
Atsakyti
deva,mano situacija panasi i tavaja wink_3.gif Pirmasis buvo taip uzauges,kad labai sunku buvo ryztis vel pradet viska is pradziu.Taciau begalinis noras tureti mergyte nugalejo visa baimes.Dabar esame visi be proto laimingi! biggrin.gif O sunaus reakcija,tokia thumbup.gif ,jog sunku nupasakoti zodziais rolleyes.gif
Atsakyti