Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pajutote, kad norite antro vaiko?

QUOTE(Burka @ 2007 01 02, 21:31)
Rita,niu fantastiska istorija thumbup.gif  thumbup.gif

ech, toks tas gyvenimas. Niekam neidomu ko norim mes - viskas suplanuota zymiai anksciau, o mes cia esame, kad vykdytume ta plana rolleyes.gif 4u.gif

QUOTE(Amunette @ 2007 01 03, 10:17)
Tikrai, Rita, neįtikėtina istorija. Iš tikrųjų pati didžiausia žmogaus laimė ir vertybė yra šeima. Už šeimą nieko nėra brangiau, už artimus ir mylimus žmones  tongue.gif

O aš sukūriau antrą šeimą, ir dėl antro pasiryžau šiaip ne taip, nors irgi buvau tvirtai nusprendusi daugiau jokių vaikų. Mano vyresnėliui bus 9 metai, gana didelis tarpas bus tarp sesutės (broliuko) bet vis geriau nei būti visai vienam. Nenoriu, kad užaugtų viskuo aprūpintas egoistas, reikia išmokti ir jam dalintis su sese (broliu)  g.gif
Vaikelio labai laukia vyras, jo tėvai išvis sakė jį iš mūsų pavogs  lotuliukas.gif  O aš pati dar nesusigaudau kas ir kaip  biggrin.gif

Tikra teisybe. As dabar kartais kai pagalvoju, kaip bijodavau keliu priaugtu gramu (ne kilogramu!!!), kaip megau nesiotis po rubu parduotuves, kiaura diena sedet Uzupio terasoj su cigarete ir kavos puodu, trankyt tevu dovanota masina, tycia pramiegot i darba... Ir jei galeciau su "ana Rita" pakalbeti - ji tikrai man pasakytu "kaaaa???? Kokia dar seima??? Vaikai, pampersai, tyreles, darzeliai... Jus gal juokaujat!"
Bet kada visa tai apsiverte aukstyn kojom - pamenu tik fragmenta - save verkiancia ir mintyse kalbancia su nezinia kuo fool.gif (nors dabar as zinau su kuo kalbejau wub.gif ) ir taip ir nepadovanotus marskinelius bei kojinytes. Et, nu kvaila gi as - gi tuo metu nei viena drauge ne nesiruose lauktis doh.gif Maza to, kai pastojau visos jos ir isgaravo doh.gif

Amunette, saunuole, kad pasiryzai!!! Vaikiukai turi tureti broliukus ir sesutes. Pati uzaugau viena - zinau, kaip nesaldu. Tad lengvo tau nesiojimo ir dar lengvesnio gimdymo!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 01 03, 12:04)
ech, toks tas gyvenimas. Niekam neidomu ko norim mes - viskas suplanuota zymiai anksciau, o mes cia esame, kad vykdytume ta plana rolleyes.gif  4u.gif
Tikra teisybe. As dabar kartais kai pagalvoju, kaip bijodavau keliu priaugtu gramu (ne kilogramu!!!), kaip megau nesiotis po rubu parduotuves, kiaura diena sedet Uzupio terasoj su cigarete ir kavos puodu, trankyt tevu dovanota masina, tycia pramiegot i darba... Ir jei galeciau su "ana Rita" pakalbeti - ji tikrai man pasakytu "kaaaa???? Kokia dar seima??? Vaikai, pampersai, tyreles, darzeliai... Jus gal juokaujat!"
Bet kada visa tai apsiverte aukstyn kojom - pamenu tik fragmenta - save verkiancia ir mintyse kalbancia su nezinia kuo fool.gif (nors dabar as zinau su kuo kalbejau wub.gif ) ir taip ir nepadovanotus marskinelius bei kojinytes. Et, nu kvaila gi as - gi tuo metu nei viena drauge ne nesiruose lauktis doh.gif Maza to, kai pastojau visos jos ir isgaravo doh.gif

Amunette, saunuole, kad pasiryzai!!! Vaikiukai turi tureti broliukus ir sesutes. Pati uzaugau viena - zinau, kaip nesaldu. Tad lengvo tau nesiojimo ir dar lengvesnio gimdymo!!! 4u.gif


Aičū labai nuoširdžiai 4u.gif
Atsakyti
na ir mes jau laukiamės antro wub.gif Kažkaip pajutau, kad jau laikas (mano pupai- dveji), -pasiilgau to begalinio artumo, maitinant krūtim, pasiilgau pasivaikščiojimų po parką su vežimėliu, pasiilgau to ypatingo jausmo, gimus kūdikiui, pasiilgau laukimo wub.gif Greit bus metai, kai dirbu, tai, manau, pats laikas...Jau po nepilno mėnesio "bandymų", rankose laikėm testą su dviem ryškiom juostelėm wub.gif Kažkaip , regis, ir žinojau, kad pavyks prisiskviesti leliuką ir tuo pačiu, negalėjau patikėti, nes turėjau tokią mintį, jog ne mes pasirenkam, kada naujai gyvybei ateiti, maniau, kad tai priklauso ne tik nuo mūsų...Dabar tikiu, kad jau buvo laikas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2007 01 15, 18:48)
na ir mes jau laukiamės antro wub.gif Kažkaip pajutau, kad jau laikas (mano pupai- dveji), -pasiilgau to begalinio artumo, maitinant krūtim, pasiilgau pasivaikščiojimų po parką su vežimėliu, pasiilgau to ypatingo jausmo, gimus kūdikiui, pasiilgau laukimo wub.gif Greit bus metai, kai dirbu, tai, manau, pats laikas...Jau po nepilno mėnesio "bandymų", rankose laikėm testą su dviem ryškiom juostelėm wub.gif Kažkaip , regis, ir žinojau, kad pavyks prisiskviesti leliuką ir tuo pačiu, negalėjau patikėti, nes turėjau tokią mintį, jog ne mes pasirenkam, kada naujai gyvybei ateiti, maniau, kad tai priklauso ne tik nuo mūsų...Dabar tikiu, kad jau buvo laikas blush2.gif



wub.gif
kažin kada man tas jausmas sugrįš... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(viTiute @ 2007 01 17, 13:14)
wub.gif
kažin kada man tas jausmas sugrįš... wub.gif


kai Tavo mažiukas šiek tiek paūgės, kai pasiilgsi tokio mažo mažo leliuko wub.gif wub.gif
Atsakyti
Su pavydu žiūriu į vežimėlį stumiančias mamas. Atrodo ir mano "saulytė" ką tik toks buvo, o jam jau 8 metukai. Labai norėčiau antro leliuko bet vis - dar ne laikas. Tai paskolos neišmokėtos, tai baldų nėra, tai darbas per tris darbovietes. Kiekvieną kartą, kai sūnus sako, kad norėtų sesės ar brolio - tas pats atsakymas - gal kitais metais.
Atsakyti
Kaip čia gražu viskas, kaip idealistiška.....
Atsakyti
mes vakar su vyru apie antrą stebuklą kalbėjom... blush2.gif
Jaučiu, kad artėja, sakau, ar norėtum?.. Sako, aš ir taip nesuprantu ko laukt bigsmile.gif Dabar likau sprendėja... unsure.gif

Jaučiu, kad jau laukia už durų, o iš kitos durų pusės sūnelis laukia draugo friends.gif ...
Atsakyti
labai norėjom vaikučio, visi draugų vaikai buvo MŪSŲ vaikai, vis aplinkiniai klausinėjo, kodėl neturit savų ir tik neaugelis žinojo, kad jau seniai laukiam ir nesulaukiam verysad.gif , kai testas pagaliau parodė II verkėm abu su vyru ir visi mums artimi žmogučiai, kuriuos pažadinom pusę penkių ryto... wub.gif ...kad norim antro vaiko pajutom iškart kai gimė dukrytė, tik fiziškai tai nelabai įmanoma, bigsmile.gif ... nebuvo ir nėra sunkūs tas dantukų dygimas, pilvuko skaudėjimas niurzgėjimas, neišsimiegojimas, nes mama pelėda, o dukrytė į tėtį - vyturiukas, tai tik savaitgaliais galiu pamiegot ilgiau. Kai dar laukiaus atrodė sueis metukai atiduosim į lopšelį, o mamytė į darbą, o dabar... aš tyliai mąsčiau, o tėtis garsiai pasakė, kad leisim į darželį nuo trejų ir... gal jau reikėtų antro stebukliuko wub.gif ...reikia wub.gif labai laukiam tikimės, kad greit ateis blush2.gif
Atsakyti
o as iki siol neapsisprendziu,kai gime sunus tai sakiau gyvenime nebegimdysiu ,nes nemokeciau abieju vaiku vienodai mylet,jau sunui6m bet vis dazniau pagalvoju apie vaika,noriu labai mergytes,bet vis mastau o jei vel berniukas,pasiseke toms kurios turedamos berniuka antra pagimdo mergyte,aisku svrbiausiai kad sveikas vaikas gimtu,bet .beto nera pajamu normaliu,su vyru santykiai ne kokie ir tt...prasideda visi minusai ir pliusai eilini karta minusai nugali,tai mastau gal man dar nelaikas,bet matau kad kuo vaikui daugiau metu tuo mazesnis noras turet antra
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 01 22, 21:59)
o as iki siol  neapsisprendziu,kai gime sunus tai sakiau gyvenime nebegimdysiu  ,nes nemokeciau abieju vaiku vienodai mylet,jau sunui6m bet vis dazniau pagalvoju apie vaika,noriu labai mergytes,bet vis mastau o jei vel berniukas,pasiseke toms kurios turedamos berniuka antra pagimdo mergyte,aisku svrbiausiai kad sveikas vaikas gimtu,bet .beto nera pajamu normaliu,su vyru santykiai ne kokie ir tt...prasideda visi minusai ir pliusai eilini karta minusai nugali,tai mastau gal man dar nelaikas,bet matau kad kuo vaikui daugiau metu tuo mazesnis noras turet antra


Lygiai taip pat ir aš jaučiausi, kol...nesutikau nuostabaus žmogaus, antrojo savo vyro blush2.gif
Pirmajam nė už ką nebūčiau gimdžius daugiau unsure.gif
Atsakyti
nu tai va as ir sakau butu vyras kitokio mastymo arba tureciau kita vyra gal,bet dabar sutokiais santykiais schmoll.gif doh.gif
Atsakyti