Įkraunama...
Įkraunama...

Problemos su tėtukais užsieniečiais

spjauk, mergaite, į tą kvailį smile.gif

mano vaiko tėtis - t.p. užsienietis. tik situacija tokia - sužinojęs, kad laukiuosi, tepė slides.. ir ačiū dievui. db vaikas turi mano pavardę ir mano tėvai labai patrnkinti. o sau skirtą žmogų mes dar sutiksime smile.gif
Atsakyti
Aj merginos, argi cia problema, kad nera to tecio vaikui rolleyes.gif nera tai nera... siuskit juos velniop jei trenkti,kam reikia... as saviski seniai pasiunciau, bet is vaiko juk atimt negaliu tevo. Taip juokinga jis apsimeta, kad nori su vaiku bendraut, bet nesugeba net dovaneles pirmu Kaledu proga atsiust, juk pirmos vaiko sventes.... Nekalbu apie materealia parama rolleyes.gif kam jie tokie reikalingi... trintukai... va jau lanko sunu nuo gimimo lotuliukas.gif vis data atkelineja, negi tiek daug planu susigriautu jei savaitgaliui atskirstu vaika aplnakyt biggrin.gif aj, juokinga... brauksiu ji lauk is savo gyvenimo ir nebebendrausiu, atsibodo smile.gif uzaugs vaikas, kai jam parups tevas, tada susirasiu ir ziuresiu... o kol kas tik nervus gadina smile.gif jei atvirai tai tik dziaugciausi jei apskritai jo nebutu smile.gif butu kur kas ramiau gyvent nei dabar....
Papildyta:
QUOTE(astulkinas @ 2009 01 04, 20:22)
Patarimas - neduokit vaikams " donorų "  pavardžių , jei jiems tų vaikų nereikia.


Dabar negalima pavardes vaikui duoti jei esi nesusituokes su tuo zmogum, kitu atveju reikia notariskai patvirtinti, kad tevas jis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 06 sausio 2009 - 12:08
sveikos mamytes smile.gif kas naujo jusu fronte bekovojant su tetukais uzsenieciais?as noriu pasigirt ax.gif pirmoji kova laimeta-nepavyko tetusio planas, vargais negalais istempiau ,leliukui jau dvylika savaiciu yahoo.gif dabar belieka susitaikyt, nori jis to ar ne...turejau pirmaji scana, maciau savo grazuoliuka, maciau kaip maskatavo rankytem, kaip sirdele plake, ta akimirka uzsimirso visos baisybes, igavau tiek jegu ir stiprybes,vargas tam kas bandys nuskriaust mus gun_smilie.gif
Atsakyti
ziuriu temuke numirus visai unsure.gif mamytes kur visos dingot?nei viena cia nebeuzsukat....nebera su kuo paplepet, pasidalint skausmais ir vargais, patarimo paklaust.... verysad.gif manau yra ir daugiau merginu kuriom jusu patirtis ir patarimai labai pravercia ax.gif
Atsakyti
Mes irgi su dukryte esam vienos, o tetis ne Lietuvoje. Daug vargo apturejau, kol grizau i Lietuva nusisprendusi gimdyti mergaite cia. Buvo daug streso, o ypac 7 men. skristi per puse pasaulio blink.gif Tikras vargas buvo. Galvoju , kaip galeciau padeti ir kaip patarti jums. Tai gal kurios vaikelio tetis amerikietis? Aisku skirtingos valstijos, skirtingi istatymai, bet jei kuri turi reikalu su Kalifornija, tkrai pabandyciau patarti ir pasidalinti patirtimi. O is esmes, galiu pasakyti, jei kuri dar nera apsisprendusi, kaip sureguoti i jusu partnerio isdavyste, tiesio bukite jam dekinga, kad jis jums padovanojo maza dziaugsmeli, o pats nervus tampe trumpiau nei visa likusi pilnatves kupina gyvenima.
Atsakyti
Sveikos mamytės, žiuriu tema visai apmirus, tad labai abejoju ar man kas atsakys, bet vistiek paklausiu rolleyes.gif Tos mamytės, kurios nebuvot ar buvot įrašę tėvą i gimimo liudijimą, bet nutraukėt visus ryšius su juo, ar neatsitiko taip kad po kurio laiko tas tėvelis paėmė ir prisistatė pareiškęs norįs bendraut su vaiku arba padavė mamytę į teismą dėl tėvystės nustatymo?Man šiuo metu tai labai aktualu.Man pradėjo eit e-mail'ai iš vaiko tėvo kad eis į policiją, važiuos i LT ambasadą (jis anglijoj ir galvoja kad aš LT) darys viską kad išknist mane iš po žemių ir ramiai džiaugtis gyvenimu neleis.Kitaip tariant vaiku pasinaudos kaip įrankiu taip priversdamas mane bendraut su juo. Įdomu ar taip jau lengva tai padaryt?Ar tai panašiau į tėvo grasinimus, nes eilini karta atsisakiau grįšt pas jį?
Atsakyti
QUOTE(D@mena @ 2009 12 22, 17:44)
Sveikos mamytės, žiuriu tema visai apmirus, tad labai abejoju ar man kas atsakys, bet vistiek paklausiu rolleyes.gif Tos mamytės, kurios nebuvot ar buvot įrašę tėvą i gimimo liudijimą, bet nutraukėt visus ryšius su juo, ar neatsitiko taip kad po kurio laiko tas tėvelis paėmė ir prisistatė pareiškęs norįs bendraut su vaiku arba padavė mamytę į teismą dėl tėvystės nustatymo?Man šiuo metu tai labai aktualu.Man pradėjo eit e-mail'ai iš vaiko tėvo kad eis į policiją, važiuos i LT ambasadą (jis anglijoj ir galvoja kad aš LT) darys viską kad išknist mane iš po žemių ir ramiai džiaugtis gyvenimu neleis.Kitaip tariant vaiku pasinaudos kaip įrankiu taip priversdamas mane bendraut su juo. Įdomu ar taip jau lengva tai padaryt?Ar tai panašiau į tėvo grasinimus, nes eilini karta atsisakiau grįšt pas jį?


Sveika. Visų pirma, jis emailus gali panaudoti teisminio proceso eigoje. Todėl nežaisk spėliodama, o kreipkis konsultacijos į teisininkus.
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2009 12 22, 17:50)
Sveika. Visų pirma, jis emailus gali panaudoti teisminio proceso eigoje. Todėl nežaisk spėliodama, o kreipkis konsultacijos į teisininkus.


Sveika Agne Pagne, ačiū kad atsiliepei į mano klausimą. Žinau, kad gali panaudot, bet man kažkaip keista dėl tų e-mail'ų, juk bet kas gali užsiregistruoti mano vardu.Juk jei aš kažkam nuolatos siuntinesiu e-mail'us- atiduok mano pinigus, juk tai nebus įrodymas kad tas asmuo man ištiesu skolingas?Ištryniau aš tą savo e-mail'ą, susikūriau kitą.
Šiuo metu esu UK, jis to nežino, galvoka kad LT. Jei sugalvos eit per teismus, pirmiausia jam teks tėvystę nustatyt, nes nera įrašytas į vaiko gim.liudijimą. Matai, jis nesisiūlė tapt oficialiu tėvu ir kai vaikelis gime jo šalia nebuvo. O kaip dėl tos teisininkų konsultacijos?Kuo tiksliai reiktų pasidomėt?Perverčiau greitai visą tema, tai jei neklystu tu dirbai ar dirbi panašų darbą, gal galetum šiek tiek patart ko tiksliai reikėtų pasiklausinėt ir kur galima būtų tai padaryt.Būčiau labai dėkinga. Nesu susidūrus su tokiais reikalais tai esu visai žalia šioj srity. unsure.gif
Papildyta:
Ir dar norėjau paklaust, jei jau prieitume iki teismų, man palaunkiau būtų UK ar LT būt?
Atsakyti
keliu temą į viršų. negi visos problemos išsispręndė?
tai ar pavyko kuriai nors išsireikalaut materialinę pagalbą iš "šaunuolių" tėvelių? jei taip tai įdomi praktika, kas ir kaip ir nuo ko pradėt. man aktualu su ES piliečiu reikalų tvarkymas.
Atsakyti
Mano draugaitei po 2 metu pavyko prisiteist iš ispano alimentus dukros išlaikymui - tai kainavo tiek pinionzų ir nervų, kad jau gailisi prasidėjusi. Eina jie... verysad.gif toli toli.
Atsakyti
QUOTE(Gloris @ 2010 05 30, 22:20)
Mano draugaitei po 2 metu pavyko prisiteist iš ispano alimentus dukros išlaikymui - tai kainavo tiek pinionzų ir nervų, kad jau gailisi prasidėjusi. Eina jie... verysad.gif toli toli.



O dėl ko ji gailisi? Išlaidų ar kad kažkokias pretenzijas į vaiką ėmė reikšti ispaniūkštis? Sav vaikiui alimentų ir šiaip pinigų negavau per visus septynerius metus. Bet net pasiūlius pagalbą mano teisininkams, pas kuriuos dirbu, aš atsisakiau, nes man baisu su musulmonu katę-pelę žaisti.
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2010 05 30, 21:48)
O dėl ko ji gailisi? Išlaidų ar kad kažkokias pretenzijas į vaiką ėmė reikšti ispaniūkštis? Sav vaikiui alimentų ir šiaip pinigų negavau per visus septynerius metus. Bet net pasiūlius pagalbą mano teisininkams, pas kuriuos dirbu, aš atsisakiau, nes man baisu su musulmonu katę-pelę žaisti.


na su musulmonu aš tikriausiai nepradėčiau irgi g.gif , bijočiau unsure.gif . o su civilizuotu netolimu europiečiu, manau, kad gal reiktų g.gif , nors kuriam laikui buvai tai padėjus aukštai į "antresoles" cool.gif ir galvojau, kad nieko nedarysiu, tebunie, o vieną dieną apsigalvojau, manau reikia pajudint g.gif
Atsakyti