Įkraunama...
Įkraunama...

~~~ Mūsų katytės ir katinėliai ~~~

Sveikutės 4u.gif Sūnų vakar išrašė iš ligoninės. Parvežiau namo ir pati darban išlėkiau. Vakare radau liūdną, stipriai skauda, sako. Pasirodo, namie vaikinas paleido vadžias ir pasiblaškė iš vieno aukšto į kitą laiptais, vaikštinėjo namuose ratais kvadratais, na ir šiaip neapskaičiavo savo jėgų, tai matyt organizmas nusprendė skausmu įspėti vaikį. Gydytojas kol kas leidžia tik iki wc nueit, dar siūlai neišimti. Tai bariau, sakiau, kad ryte išeidama darban prie lovos parišiu, jei elgsis kvailai. Šiandien jau ramiau, guli lovoje kaip koldūnas ir skauda lyg mažiau. Dabar laukia kas antra dena perrišimai santaruose, kitą savaitę išims siūlus.
Iš praeitos temutės-
Kivis didelės raiškos wub.gif
Diinka anksčiau mes turėjom subaru foresterį, vaje kokia man faina mašina jinai buvo. Paprasta, stipri, nuspėjama, be jokių nereikalingų pričindalų, na labai aš ją mylėjau. drinks_cheers.gif
Grįžtant prie mašinų biggrin.gif , šiandien buvau pas Erendirą darbe- pabandžiau Renault Captur (kaži kaip tas Captur tariasi? g.gif Ar kaip angliškas žodis "capture"- keptče, ar kaip prancūziškas "bonjour" ax.gif ). Nagi smagi ji man- važiuoja labai maloniai, limpa. Dabar mano šeimoje įnešta intriga- vienas sūnus griežtai prieš Renault, kitas- už, vyras dar renka info. tongue.gif
Nikuna, o kada planuotumei pas Diinką palėkt? Aš kitą savaitę atostogauju, bet kadangi lieku slaugymo darbams namie su Ignu ir Ainu, o vyrą su jaunėliu iškomandiruoju į Latvijos pajūrį su Čija ir draugais, tai gal netgi galėčiau prisijungti ir atlėkti iki Diinkos, jeigu jinai sutiktų priimti. blush2.gif
Busy Tutė plėšrūnė nuostabi, tiesiog be žodžių wub.gif wub.gif Kiara nusisportavusi wub.gif wub.gif
Grikis su Kruopce saldieji mano meiliūzai wub.gif wub.gif
Šponkiuko naujas žaliojo kilimo gyventojas tuoj ras naujus namus, labai išraiškingas wub.gif
Nikita ant padėkliuko ir pusryčiams į lovą patiekta- mano svajonių pusryčiai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aist @ 2015 07 30, 18:36)
Nikuna, o kada planuotumei pas Diinką palėkt? Aš kitą savaitę atostogauju, bet kadangi lieku slaugymo darbams namie su Ignu ir Ainu, o vyrą su jaunėliu iškomandiruoju į Latvijos pajūrį su Čija ir draugais, tai gal netgi galėčiau prisijungti ir atlėkti iki Diinkos, jeigu jinai sutiktų priimti.  blush2.gif

jeigu savaitės viduryje ar antroje pusėje tai ir aš prisijugčiau ax.gif Pirmadienį vakare būsiu Klaipėdoje, antradienį turėčiau pagrįžti Vilniun smile.gif
Papildyta:
Šponkiuk - vaje koks grožis wub.gif papasakok plačiau 4u.gif
Erendira - laikom uodegas sumegztas už Pedriuką 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Miegantis aukselis wub.gif tik lovytė biškį mažoka Nikitai biggrin.gif
Azu - atvargai tu šitam darbe pakankamai, labai linkiu gauti darbą ne tokį varginantį ir kad nereiktų naktim gyventi o dienom miegoti 4u.gif
Atsakyti
Magnuna, kaip būtų smagu kartu važiuot drinks_cheers.gif Lauksim Diinkos ir Nikunos atsiliepiant 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aist @ 2015 07 30, 19:36)
Gydytojas kol kas leidžia tik iki wc nueit

Šponkiuko naujas žaliojo kilimo gyventojas tuoj ras naujus namus, labai išraiškingas  wub.gif

Sunku tokio amžiaus vartytis lovoje kaip koldūnui ir dargi ne vartytis, o gulėt tam tikroj pozoj...na bet dienos lekia, turėtų eiti vis geryn 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Čia tikrai Šponkiuko naujas vaikas wub.gif meškinukas ir dar vaikiško amžiaus tikrai nebus globotinis schmoll.gif

Azu manau kad viskas į gerą...pati neprisiruoši išeiti, o kai išvaro tai bus proga susirast geresnį, nes visą laiką dirbti naktimis tikrai labai sunku.

Kad Pedriukui greičiau pagerėtų 4u.gif su tuo maitinimu per prievarta, tai ką aš žinau g.gif dabar tokia mada užėjo...anksčiau būdavo svarbu vandenį laka , o ėsdavo kai patys jau norėdavo. Nes kai mes būnam apsinuodijusios tai apie maistą negali nei pagalvoti. Man atrodo kaip tik organizmas turi išsivalyti. Porą dienų katinui pabadauti tikrai nieko blogo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidam: 30 liepos 2015 - 19:08
Vidam, kad ir nelaka jis... Pet tuos vėmimus gleivinės nusibrozdino, o dar tuščias skrandis save ėda... tai trinu kaip kūdikiui intestinal konservus per sietuką, skiedžiu vandeniu ir švirkštu šeriu.

Ir aš pas Diinkà noriu blush2.gif bet galiu tik savaitgaliais unsure.gif

A, tiesa, Captur francūziškai tariamas Kaptiūr rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 30 liepos 2015 - 19:21
Erendira, viskas susitvarkys Pedriukui, tu darai viską, ką gali ir dar daugiau 4u.gif tu šaunuolė, labai rūpstinga ir Pedras tikrai išsveiks, pamatysi 4u.gif
Atsakyti
Iš savo patirties galiu pasakyti, kai gyvis nusibloguoja ir nusividuriuoja girdau ringeriu.Tiesio pilu į nasrus su švirkštu tam tikrais intervalais.Tai esu nuo enterito išsukus Molį.Dar pirmąjį taksą esu atgriebus.Geriau aišku lašalinė, bet kur pas mus kaime gauti?

Laikykis Azu, tikrai gausi geresnį darbą :4u

Čia tikrai Šponkiuko dovana ax.gif

Malonu žinoti, kad Aist berniukui jau geriau.Iki mokyklos pasveiks 4u.gif Jau Ainu wub.gif.

Nikita, kur atsigulė, šita išdykelė lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
ligoniukams sveikatos 4u.gif

registruojamės
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aist @ 2015 07 30, 19:55)

Ainu ŽINO, kas nutiko JFK lotuliukas.gif

Smagu skaityti, kad sūnui jau geriau thumbup.gif

O mūsų vieniša globotinukė liūdi narve, kad ir kiek eičiau jos glostyti, matyt toks charakteris, kad ant rankų būti ji nenori, nors glostoma ir murkia jau.
Atsakyti
Aciu merginos uz palaikyma 4u.gif tiek, kad man su kalba prastokai, bet gi nuo rudens manau i koledza eisiu...
Ainu kokia atsipalaidavus wub.gif
Meduolis irgi , beje Renatelexx kaip tu?
Grikis kaip visada Grikis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aist ir Erendirai ir Azu po 4u.gif

Taip taip tai naujas šeimos narys. Oficialiai 3-čias namų katinas, teisingiau 5 mėn katė smile.gif Tikrasis vardas Chanel, bet jis mums nelabai, o naujas dar neprilipo. Atsiradimas labai paprastas- kadangi jau esam šeima, tai MB namo parnešė vaiką biggrin.gif Čia jo vaikas smile.gif
Kaškė labai įsižeidusi buvo, urzgė, šnypštė ir ant mūsų. Dabar jau po biški atsileidžia, netyčia su ja pažaidžia, po to apšnypščia ir vėl medžioja viena kitą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 30 liepos 2015 - 20:32
Nu pagaliau pasirodei Šponkiuk thumbup.gif

Azu, kalbėk su SB angliškai, greičiau pavyks išmokti 4u.gif

balionėlis visoms, kurios dėl įvairių priežasčių "kenčia" 4u.gif
Atsakyti