Įkraunama...
Įkraunama...

~~~ Mūsų katytės ir katinėliai ~~~

Tiesa, o kaip Vosylkai su sveikata dabar?
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2015 08 16, 13:41)
Vėtra, ką padarysi, pažinsi Tutę su Kiara. Kadanors juk užsuksi į svečius 4u.gif

Man irgi Stasiukas su Vaiku nepanašūs. Tik kailio raštu ir spalva biggrin.gif


Butinai, ir labai tikesiuos, kad Tu uzsuksi pas mus ir pasiziuresi gyvai Staseli ir Vasiuka. Juk retkarciais uzsuki i Siaulius, zinau mirksiukas.gif bigsmile.gif

Pratryniau savo mintis apie Bosiuka, bijojau Tave iskaudinti prisiminimais, bet vistiek spejai perskaityt bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(busycat @ 2015 08 16, 14:17)
Tiesa, o kaip Vosylkai su sveikata dabar?


Stipriai geriau. Jau ir zaisti pradejo. Ir nuo Staselio nebekrupcioja. Siandien net zaide su sniureliu prie jo. Manau, kad pilnai nera isgijes, bet kad stipriai geriau, tai jau faktas.
Mane neramina jo kraujo tyrimai. Kraujas buvo toks tirstas, kad paimt negalejo. Eme krauja is triju vietu. Jis tiesiog netekejo. O dabar, kad padaryt tyrima, reiktu vezt pas veterinoriu. O patys veterinoriai sake, kad jis labai strsavo pas juos. Ir didesne zala butu ji vel vezt i veterinarine. Tai kadangi Vasiukas atrodo daug linksmesnis, truputeli pakudo, tai nerizikuoju vezt pas gydytojus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėtra.l: 16 rugpjūčio 2015 - 12:20
Aš nebesiskaudinu, tiesiog pasiilgstu. Pažiūriu filmuota medžiagą taip šilta dūšioj pasidaro. Tutė kažkaip sugebėjo perimti Bosiuko madą, pamačius mane puola drąskyti stulpą ir atvertusi galvą žiūrėti, matau aš ar ne... matau ar ne, kokia ji šaunuolė biggrin.gif Bosiukas taip darydavo
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2015 08 16, 14:24)
Aš nebesiskaudinu, tiesiog pasiilgstu. Pažiūriu filmuota medžiagą taip šilta dūšioj pasidaro. Tutė kažkaip sugebėjo perimti Bosiuko madą, pamačius mane puola drąskyti stulpą ir atvertusi galvą žiūrėti, matau aš ar ne... matau ar ne, kokia ji šaunuolė  biggrin.gif Bosiukas taip darydavo


wub.gif wub.gif wub.gif Mano Vasiukas taip daro, ir Staselis mokosi is vyresnelio thumbup.gif Kai drasko stulpa atvercia galvyte ir laukia, ziuri i akis. Na o tada visa seima, kas matom, puolam girti, glostyti biggrin.gif
Atsakyti
aha biggrin.gif ir mes giriam ir glostom
Atsakyti
Mano padraikos irgi, fotelį draskydami, atvertę galvas žiūri ar aš matau. O man nuo fotelio atsistojus, neša kudašių, nes žino, kad pagyrų nesulauks biggrin.gif
Atsakyti
Negražu juoktis, nu bet... nesusilaikiau laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Mane šiandien prausėėėėėėė

user posted image

ir dar norėjo tokiąąąą šlapią nufotografuoti.. begėėėdžiai tie dvikojai...

user posted image
Atsakyti
O kokia proga maudynės?
Atsakyti
QUOTE(*Smilga* @ 2015 08 16, 17:02)
O kokia proga maudynės?



Išėjo į lauką su mergiotėm, rado sauso purvo duobę, ir kol kitas pavadėlio galas plepėjo su draugėmis- išsivolioko- partįsė namo pilką su juodom dėmėm katę- maudėm, kad įsitikinti- ar ta katė.
Atsakyti
Ir..? Ta? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Smilga* @ 2015 08 16, 17:36)
Ir..? Ta?  biggrin.gif


Ta. cool.gif
Atsakyti