Įkraunama...
Įkraunama...

Ponia Dila, I tema, Dila Hanim

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 10 07, 16:19)
Kazkaip man sitam seriale labiausiai gaila Haidaro verysad.gif



Man irgi, kazkaip zmogus visa gyvenima aukojosi ir nuosirdziai mylejo, matyt tikedamsis, kad viena diena meile issipildys..
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 10 07, 17:19)
Kazkaip man sitam seriale labiausiai gaila Haidaro verysad.gif

Haidaras toks mielas ir atsidaves seimai,o liko ismestas,labai gaila jo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Reciuka @ 2015 10 07, 16:04)
Man irgi, kazkaip zmogus visa gyvenima aukojosi ir nuosirdziai mylejo, matyt tikedamsis, kad viena diena meile issipildys..

Tikrai, labiausiai kolkas man irgi Haidaro gaila. Įdomu ar vėliau nepasikeis Rizos ir Fatmos nuomonė apie jį? Gal vistik jie leis susitikinėt Melikei su Haidaru g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga Jam @ 2015 10 08, 10:50)
Tikrai, labiausiai kolkas man irgi Haidaro gaila.  Įdomu ar vėliau nepasikeis Rizos ir Fatmos nuomonė apie jį? Gal vistik jie leis susitikinėt Melikei su Haidaru  g.gif



Vaikai elgiasi egoistiskai, pasirenka myleti patys, zmones, kurie netinka ju mamai, cia kiekvieno suaugusio pasirinkimas, o mamai neleidzia myleti, netgi tokio atsidavusio ju seimai vyro..
Atsakyti
koks juokingas tas Ezeris:D tie jo pasisakymai, pamąstymai biggrin.gif
Atsakyti
Smulkmena: lipa laiptais Melike tamsia suknia, o uzlipa jau sviesia lotuliukas.gif Kaip taip nesuziuri tokiu dalyku ax.gif

Tame filme kazkaip pievas jau rodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 10 08, 15:47)


Tame filme kazkaip pievas jau rodo  unsure.gif

Kazkaip man irgi pasidare serijos" apie nieka". Nemaciau cia kazkuriu 3 seriju. Isijungiau vakar - nieko naujo. Net Azerio jau 'bairiai" nebejuokingi. Is tarnu dar karts nuo karto pasijuokiu.Ta gelininke isvis ikista tik laiko pratempimui. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 10 08, 18:22)
Kazkaip man irgi pasidare serijos" apie nieka". Nemaciau cia kazkuriu 3 seriju. Isijungiau vakar - nieko naujo. Net Azerio jau 'bairiai" nebejuokingi. Is tarnu dar karts nuo karto pasijuokiu.Ta gelininke isvis ikista tik laiko pratempimui. ax.gif

Taigi gal jau tik 10 seriju liko tai ir tempia dabar smile.gif ale naujo nieko kolkas nereklamuoja ar as nemaciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2015 10 09, 08:01)
Taigi gal jau tik 10 seriju liko tai ir tempia dabar smile.gif ale naujo nieko kolkas nereklamuoja ar as nemaciau smile.gif

Bent as, tai jokios reklamos nemaciau. Siaip visad reklamuodavo 15-20 seriju likus iki pabaigos. Gal neberodys turku, gal sumazejo ziurinciu. Zmonem gal nusibodo turkiskos aistros smile.gif Gal kokia laida ikis i toki laika, arba koki indiska ar ispaniska seriala smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 10 09, 11:17)
Bent as, tai jokios reklamos nemaciau. Siaip visad reklamuodavo 15-20 seriju likus iki pabaigos. Gal neberodys turku, gal sumazejo ziurinciu. Zmonem gal nusibodo turkiskos aistros smile.gif Gal kokia laida ikis i toki laika, arba koki indiska ar ispaniska seriala smile.gif


Nu laikas tai tikrai ne koks dirbanciam zmogui smile.gif galetu rodyt nuo kokiu 17h kai jau namo gryzti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 10 08, 15:47)
Smulkmena: lipa laiptais Melike tamsia suknia, o uzlipa jau sviesia  lotuliukas.gif Kaip taip nesuziuri tokiu dalyku  ax.gif

Tame filme kazkaip pievas jau rodo  unsure.gif


Namas didelis, turi persirengimo kambarį vidury laiptų
Atsakyti
koks molis tas Azeris, truksta zodziu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti