Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas ir puodukas

Sveikos mamytes. Turiu nemažą rūpestį mano sūnus, jau 3 metų iki šiol pats neprašo ant puoduko. Jau daugiau nei metus laiko mes jam leidžiame lakstyti be sauskelnių. Jam šlapios ar pilnos kelnės nė motais. Kas yra puodukas ir kam jis skirtas sūnelis puikiai supranta bet prabėga šaukti kai jau yra per vėlu. Jeigu pasodiname tai padaro bet jei ne jau bala arba kelnėse lauktuvių. Pasišalina ne tik ant grindų bet sėdint ant sofos ant kurios skaito žaidžia. Jeigu išeiname į svečius ar į lauką tai iškeičia visą tą laiką be problemų. Avarijos įvyksta visada tik namuose ir dažnai. Man ir vyrui nuo drabužių plovimo jau blogai kartais apima neviltis kad niekados nesiprašys ant puoduko. Man atrodo kad esame išbandę visus metodus bet iki šiol niekas nepadeda net tai kad ir sesę pradėjome sodinti net liepemė išsiskalbti drabužius nieko. Berniukas viską supranta ir visko moka paprašyti. Žodžius ištaria gerai bet visą laiką per vėlai arba nieko nesako. Patarkite ką mums daryti? Kartais galvoju kad vėl uždėti sauskelnės ir laukti kol užaugs ir pats susivoks.
Atsakyti
Tokia tema jau yra http://www.supermama...howtopic=715382
Atsakyti