Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Sveiki smile.gif gal kas pastaruoju metu bovote pas Tatjana? Verta eiti ar ne? g.gif
Atsakyti

Labai patiko Gerda red, tikrai pildosi😊 nors ir netikejau isejusi is jos. Ar yra dar kurioms pildosi jos pranasystes? 

Atsakyti

Sveiki gal turit Svetlanos kontaktus?  Labai aciu

Atsakyti

Sveiki gal turit Svetlanos kontaktus? Aciu

Atsakyti

Sveiki gal turit Svetlanos kontaktus? Aciu

Atsakyti
Kažkada , prekybos , poilsio centre " PRIE MOLĖTŲ" dirbo tokia aiškiaregė Alma. Gal žinote jos kontaktus? Tada tiek tiesos pasakė , kad dar kartą noriu nueiti.
Atsakyti

Esu buvusi pas Gerdą, Zoją. O dabar teko nueiti pas Kristiną, nes teko išgirsti iš žmonių apie ją gerų atsiliepimų. Mergina paženklinta nuo gimimo, nėra net ką lyginti iš išvardintų būrėjų. Atrodo lyg jos pašaukimas gydyti žmones, man labai padėjo su ligomis. Kaip supratau ji turi dar biomedicinos diplomą. Mergina jauna, bet turi galių. Buvau apie dvi valandas, bet naudos tikrai buvo, daug ką pagelbėjo, daug ką pasakė. Rekomenduoju labai ją. Ji gyvena Vilniuje. Pilaites raj. Tel: +37063517732 

Atsakyti
QUOTE(Monija @ 2018 10 23, 14:09)
<p>Esu buvusi pas Gerdą, Zoją. O dabar teko nueiti pas Kristiną, nes teko išgirsti iš žmonių apie ją gerų atsiliepimų. Mergina paženklinta nuo gimimo, nėra net ką lyginti iš išvardintų būrėjų. Atrodo lyg jos pašaukimas gydyti žmones, man labai padėjo su ligomis. Kaip supratau ji turi dar biomedicinos diplomą. Mergina jauna, bet turi galių. Buvau apie dvi valandas, bet naudos tikrai buvo, daug ką pagelbėjo, daug ką pasakė. Rekomenduoju labai ją. Ji gyvena Vilniuje. Pilaites raj. <span>Tel: +37063517732 </span>
</p>

Tai ji gydo ar buria? Ir kiek mokejote?
Atsakyti

Sveikos mergaitės,kaip ta būrėja iš Varniu.ar verta?  Gal kas esate buve-kiek ima?

Atsakyti

Kokios nuomonės apie Reginą iš antakalnio?

Atsakyti