Įkraunama...
Įkraunama...

Vokiečių aviganiai

Naudojam ir mes. Pas mus visi šunys (ir ne vokiečių aviganis) būna narvuose, kai išeinam iš namų.
Atsakyti
QUOTE(knoti @ 2017 01 30, 07:15)
Ahh  ax.gif  ir aš taip norėčiau kad mergaitės puikiai sutartu  rolleyes.gif
O kaip paliekate namuose vienus? Manau narvu nenaudojate? Beje, ka manote apie juos?
Greičiausiai, tiesiog, atskiruose kambariuose?  4u.gif


Mes kieme turim voljerą - kai nesam namie jie būna ten. Kai gyvenome bute - turėjome narvą. Nereik jo bijoti, nes šuniui jis tampa kaip namas (juk būda jiems dėl jaukumo net voljere yra), aišku pratinam po truputį ir jokiu būdu tai neturi būti bausmė. Name turime ne narvą, bet koridoriaus gale atskirtą dalį varteliais, nes jei pvz. šalta ir šunys namie, o atvažiuoja svečių, tiesiog pabūna ten. Su katėmis be priežiūros nepaliekam, nes šuo yra šuo ir pasak mūsų dresuotojo nežinai kada instinktas suveiks.
Atsakyti
Kas visuomet yra narve ir ką paliekat prieš išeinant iš namu t.y. užrakinant jame? smile.gif
Irrrrr kaip pripratinot, kad tai jo namas? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knoti: 04 vasario 2017 - 09:12
Kai parsivežėm šunį narvas jau laukė namie ir jame buvom palikę skaniukų. Kai pažindinosi su namais, aišku rado ir narvą ir skanėstų jame. Kurį laiką laikėm narvą atidarytą ir kas kart grįžus iš lauko, rasdavo skanėstų jame. Taip net pratint ilgai nereikėjo, greit pati suprato, kad ta vieta visai geras reikalas, būdavo net ką nors "pavogus" strimgalviais lėkdavo su grobiu pasislėpt narve biggrin.gif Šiek tiek daugiau kantrybės reikėjo bandant uždayt ją, bet vėl gi, per geras emocijas gan greit įprato. Dabar gal nėra ta vieta, kur pati eitų pagulėt, bet gavus komandą, ramiai sau eina į narvą. O jei Jūsų šuo jau nemažas, aš gal bandyčiau pradžiai šert narve, kad ta vieta su gerais dalykais susisietų smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsibudau šiąnakt 3 val. su murkiančia kate ant pilvo ir pradėjo lįst įvairios mintys ir be abejo klausimai blink.gif

Jei narve būna tik guolis, tai vandens nepaliekat?
Kur ir kiek paliekat vandens? Ar ribojat vandenį namie?
Jei maistą sušeriat pasivaikščiojimo/ treniruočių metu [šis patarimas nerealus 4u.gif bigsmile.gif ], ar nešatės vandenuko? Jei maistelis būna sausas ar nesinori šuniui gert?
O kaip su katės bliūdais? blink.gif dabar pas ją visada būna sausučiu. Bijau, kad šunytė norės ju paragaut, atsigert iš katės indukų. Kas turit šuniuką + katę, gal galite pasidalinti kaip vyksta maitinimosi procesas pas jus? rolleyes.gif ax.gif
Jei veislyne VA šeriamas Araton sausu maistu, ar ir toliau, parsivežus namo maitinti tokiu pat maisteliu, net jei man neatrodo pakankamai geras? Jei galiu pakeisti, kada būtų tinkamiausias metas?
Kokie patys pačiausi kramtalai dygstantiems dantukams?
Ar duodate žuvų taukų?
Pavadėlis. Tie flexi pavadėliai visai netinkami, įtariu? blink.gif Kikoj rekomendavo tokį, parsinešiau namo, bet dabar itin suabejojau unsure.gif

Čia kiek sugebėjau prisiminti po užsnūdimo unsure.gif biggrin.gif
Ai dar vienas. Žinau, kad netoliese esančiame parkelyje žmogai susitinka su savo šunimis ir paleidžia juos drauge palakstyti. Kokia nuomonė apie tai? unsure.gif

Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Narve tik dubuo su vandeniu, guolio nėra. Visų guolių baigtis liūdna buvo biggrin.gif
Katino maistas išsikraustė ant palangės. Tas man labai nepatinka, bet kitos išeities nematau. Nes ta rupūžė (šuo) skaityt nemoka ir jai dzin ketės ar šuns ten parašyta biggrin.gif Ėda viską, kad po nasrais pasimaišo. Beje, katės kraiką su visu turiniu taip pat. Va šitą tai saugot reikia, nes ant palangės tikrai nekelsiu biggrin.gif
Vandens nešamės lauke tik kai jau labai ilgą pasivaikščiojimą planuojam, kai karšta, ar kai bėgiot išsiruošiam. Žiemą sniego prisigraužia smile.gif
Flex pavadėlį jau kelis mėn naudojam, pasivaikščiojimui viskas ok, bet bėgiojimui tik trumpas (apie 1,2m) paprastas, kad ant riešo rankeną užsimaut galėčiau. Man taip patogiau
Dėl papildų sopračiaus neturiu, neduodam. Visai paklausyčiau, ką nusimanantys žmonės papasakos, nes mes abi dar visai naujokės. Už kelių savaičių dar tik pirmas metines švesim wub.gif

Ai, vandens tai neriboju,žiūriu, kad dubuo visad pilnas būtų.
pakramtyt kalakuto kaulą duodavom, nes tie pirktiniai kažkaip netiko, trizniojo nuo jų ir nukramtyti suminkštėdavo, man baisu būdavo, kad gali bandyt ryt ir pasprings. Gal ir nesąmone, bet tada baisu buvo, išvis tupinėjau kaip apie kūdikį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 06 vasario 2017 - 19:38
Ahh ačiū it's not me 4u.gif
Aš ir masčiau apie palangę ax.gif ten katės vandens puodelis stovi unsure.gif reikės gėles eliminuot, kad tilptu ir maisto indukas blink.gif
o nakčiai VA uždarot į "namą" ir užrakinat?
Panika blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Oi, raštininkė... kalakuto kaklą graužt duodavom biggrin.gif ne šiaip kaulą

O nakčiai ta taip, uždarom, užrakinam ir be panikos biggrin.gif Pradžioj tik tam kambary kur narvas nakvodavo, palaipsniui kai įprato tada tik uždaryt pradėjom
Atsakyti
O kalakuto kakle ten nėra jokių mažų dalelių, kuriomis pasrpringt gali blink.gif ?

Įtariu man atrodys lygiai taip pat t.y. tikras beibis biggrin.gif
Šiuo metu labiausiai neramina, šuns ir katės santykių tema bei dainos, nieko neesant namie blink.gif
Atsakyti
Nu dabar, jei mergytė būtų dar maža, jaučiu leisčiau kuo daugiau būt su katinu, kad susigyventų. Nes taip baisiai saugojau, o dabar amžinas karas biggrin.gif Bet gelbsti narvas ir bent jau kiek iš kaimynų atsiliepimų sprendžiu, netriukšmauja likus viena. Kadangi gyvenam bute, tai jei triukšmautų, tikriausiai kaimynai leitų tai žinot biggrin.gif Na, mano mergina turi savo atskirą kambarį, kurį uždarau, kad ramiai sau parptų kol grįšiu ir, kad katinas aplink narvą ratus sukdamas jos neerzintų

Dėl kalakuto kaklų, tai būtent juos mums rekomendavo maitinimo mėsa pradžiai. Bet vėl ten visokių reikalų yra. Jie ir vištų nugarėlės vidurius kietina, kai kuriems šunims alergija paukštienai yra, bet čia jau bendrai apie mityba mėsa reik pasidomėt prieš duodant. Man visai patiko mėsa šert, bet kvailiausia, kad mano darbas toks, kad nelabai man pavyksta rast laiko iki visokių turgelių palėkt mėsos nupirkt, iš parduotuvės jautienas pirkt biški prabanga biggrin.gif ir dagiausia sausiako privalgo lauke, taip nuo mažens įpratom, nes vistiek kaskart išėja kažkiek "namų darbų" padaraom, tai užsidirba mergaitė biggrin.gif Taigi sausiakas dėl patogumo šiai dienai "laimi". Bet turiu tą norą vėl kažkaip mėsos užsipirkt. Nu gal kai mašinikę įsigysiu arba ją pačią išmokinsiu pilnus krepšius (ir dar su mėsa) parnešt biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Katei manikiūrą padariau ax.gif
Galvoju, gal kai i darbą reiks pėdint, palikt ijungtą skype namie kompe ir telefone bei stebėt kiek triukšmaus blink.gif
Aš ir šunytei atlaisvinau kambari, kuris bus uždarytas, nes itariu jūsu katinas vis dar bando parodyt kas šeimininkas? ar jau hierarchija pasiskirstė ir gaujos vadas esat jūs? smile.gif
Kiek laiko jūsu dama būna viena namie? ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
katė supykus urzgia ir gyvena po kaldra vienam kambary blink.gif
o šunytei viskas idomu, ypač tas garsus skleidžiantis gumulas blink.gif
kaip damas supažindint ir sutaikyt.. unsure.gif
Atsakyti