Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Labas visoms, atidarau nauja tema. Dabar jau nerasysiu ilgu rastu, kas cia netoleruojama, nes panasu, kad jau visos ir taip zino. Klausimus formuluokite kiek imanoma be "ar" ir "kada", o jei neiseina suformuluoti, tai nupasakokite savo nerimo priezasti, situacija trumpai ar pan. Neatsakineju i klausimus apie sveikata, mirti ir gimimus. Neatsakineju i abstrakcius klausimus "kas manes laukia ateityje" arba "atspekite mano praeiti, dabarti ir ateiti", taip pat nemegstu "tikrintoju" kiek "pataikysiu", todel, itarusi sita dalyka, galiu imt ir ignoruoti dalyvi. Neisipareigoju atsakyti i visus klausimus. Jeigu klausimai praleidziami, tiesiog iskelkite juos, tik prasau, nedarykite spaudimo, tai nemokamas darbas. Itin placiu ir sudetingu klausimu temoj nenagrinesiu. Platiems klausimams ir privacioms konsultacijoms mano el pastas saulevisada113@gmail.com, ten darbas uz atlygi.
Visi pokalbiai "ne i tema" cia yra toleruojami ir skatintini. Pirma priezastis ta, kad susidaro tarpusavio pagalbos grupele, prie kurios prisijungti gali bet kas, kas tik nori (ir galetu sugrizti pabegusios smile.gif), merginos pasikalba tarpusavy ir buna, kad jokiu kortu paskui nebereikia; antra priezastis - man patinka pakalbeti ir, kaip Andro kur tai ankstesnej temoj minejo, taip as gaunu tarsi atgalini rysi, kaip atlygio uz darba forma. I AZ man rasyti susitarimui del privaciu konsultaciju, arba as parasysiu pati isimties tvarka, jei matysiu reikala, taip pat i AZ ir ne i AZ as priimu ir feedbacka, ir siaip ji megstu, koks bebutu, man tai padeda tobuleti, o tas juk nesibaigs niekada.
Dar noriu priminti, kad Taro kortomis nustatant laika gan daznai buna paklaida, taipogi "neissipildymas" irgi priklauso nuo tos pacios priezasties, kaip ir paklaida laike: paties zmogaus veiksmu ir pasirinkimu.
Noreciau, kad temoje nebutu provokaciju bei visokiu konfliktu, tam yra pilna hypermama kitu temu, praktiskai visur yra riejamasi. Zinoma, mano charakteris irgi baisus, bet vardan savo brangiu mergaiciu ir saves, as cia tobuleju sitoj srity, darykime tai kartu.
Dar noriu pridurti is karto, kad jeigu bijote isgirsti bet koki atsakyma, geriau neklauskite. Yra tam tikras tipazas zmoniu, kuriems prisilietimas prie ezoterikos ar religijos gali isprovokuoti rimtus psichikos sutrikimus, paprastai tuos zmones sie dalykai itin masina, vilioja, taip pat jie ir bijo tuo paciu. Tai cia yra zenklas, kad geriau i sitas temas nelysti, nieko neklausineti ir visumoj vengti tokiu ir panasiu temu. Ta rasau del paciu zmoniu, nors ju ir nera daug, labai nedidelis procentas populiacijos, taciau esu susidurusi jau. Atrodo, jog viskas.

Avietine Delcia viska apie save ir nuo saves parasys pati.

Jeigu dar kas nors moka ir nori delioti kortas, kvieciu prisijungti mirksiukas.gif


Ir dainele sudauzytu sirdziu klubui. Na ne Boni ir Klaidas, bet irgi neblogai, visoms, kurios asaroja mirksiukas.gif

https://www.youtube....h?v=wh-1SDOjOZE

QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 17, 17:24)


Viena narė klausė, ar neatsakinėju į klausimus, kiek šeimoje bus vaikų. Ne, neatsakinėju. Ar galima  tai "pamatyti" kortose? Taip, galima. Tai kodėl tada neatsakinėju ir nežiūriu į tuos klausimus? Yra priežastis, pabandysiu paaiškinti, kad pačios suprastumėte. Norint sužinoti, kiek, kokios lyties vaikų turėsite, galima klausti kortų, burti kitokiais būdais, pažiūrėti į jūsų astrologinius duomenis, galų gale, kreiptis į ekstrasensus (Lietuvoje jų tikrai nėra), tačiau nei vienas iš jų neduos jums šimtaprocentinės garantijos. Be to dėlioti tokiais jautriais, svarbiais klausimais yra rizkinga, nes tarologas gali nežinoti, kiek psichologiškai yra stiprus klausiantysis ir ar neužsidės sau programos. Na, sakykim aš jums, mielai, jaunai moteriai išburiu, kad, greičiausiai, turėsite du berniukus, o jūs visada svajojote apie dvi mergaites. Kaip reaguojate? Nerviškai stipresnis žmogus gal tuoj užmirš, ką aš jam ten pasakiau, o pažeidžiamesnis gali pasijausti lyg jo visas gyvenimas į šipulius sudužo, svajones sužlugdžiau, nes viskas jis nebeturės mergaičių - turės tik berniukus, koks siaubas, ašarų pakalnė, gyvenimas baigtas, nieko nenoriu... Po kiek laiko emocijos aprimsta, tačiau vis tiek pasąmonės kertelėje krebdža ta mintis, kad "ech, neturėsiu mergaičių, turėsiu tik bernus" sad.gif Laikas eina, jūs sutinkate žavų jaunikaitį, jį įsimylite, jūs bendraujate ir štai susituokiate. Viskas gražu ir smagu. Pradedate planuoti ir tada, jei ta žavi ir miela moteris yra jautri būtybė (kaip pvz Taro kortose - taurių karalienė) jau nuo planavimo pradžios ji gali pradėti nervintis, kad neturės mergaitės, nes prieš kiek tai metų jai išbūrė, jog turės tik du berniukus. Liūdi, jog "va neturėsiu mergaitės, gims koks berniokas", visu nėštumo periodu ji jaučiasi nelaiminga, irzli, nesidžiaugia būsimais gyvenimo pokyčiais, nelaukia savo vaiko, nes jis "ne tos lyties", per daug savimi nesirūpina ir šiaip nešvyti džiaugsmu. Ką gali duoti tokia fizinė ir psichologinė būsena? Gimdymo komplikacijas, neišnešiotą ar irzlų, sunkaus charkaterio vaiką, kuris nejaus ryšio su mama, nes ji jo tiesiog nelaukė ir dar n+k įvairių nekokių variantų. Tai čia tik vienas iš galimų pavyzdžių. O jeigu, jei kokia netaktiška raganė-magė-ekstrasensė būtų pasakiusi, kad ji išviso vaikų neturės? kas tada? Žmogus ir nusižudyti gali, ir į depresiją įgrimzti, ir dar visko baisaus gali nutikti. Juk niekada nežinai, kiek nerviškai stiprus yra tavo klientas, o klientas ne visada žino, kiek kompetetingas yra tarologas. O juk kai kurios zosės  Marytės, Janytės iš miesto būrėjų temų dažnai pasisvaido "tave prakeikė juodaplaukė draugė", "tu neturėsi vaikų, nes prosenelė Jazdė iš tėvo pusbrolio giminės užkalbėjo septynias kartas į priekį". Nepamąsto, jog iš pažiūros nekaltas klausimas gali be galo stipriai paveikti žmogaus likimą. Aš Dievo nevaidinu, geriausiu atveju jums esant jau 9tam mėnesį nėščiai ir žinant vaikiuko lytį, galiu pabandyti pažiūrėti, ar kortos teisingai ją nurodo, bet ne daugiau. Tai štai, kodėl geriau kortų neklausti, kiek vaikučių turėsi ir kokie jie bus, nes ateis laikas ir patys sužinosite smile.gif

Atsakyti
Sveiki, ačiū šeimininkei už temą 4u.gif
Aš sveikatos klausimais nedėlioju - tam nei noro, nei pakankamai kompetencijos neturiu. Jeigu klausiate, tai klauskite vieno klausimo arba nupasakokite konkrečia situaciją, kas neramina ir tada pati klausimus suformuluosiu. Taip pat į AŽ su klausimais prašau nerašyti, nebent jums atsakau temoje, o jūs norite kažką asmeniško pakomentuoti, pridėti, papildyti - tada prašom. Nuo manęs tiek smile.gif
Atsakyti
nu ir karsta, naktis beveik nemiegota per ta karsti. nesuprantu, cia tonizuotis ar ramintis. zo, einu tvarkytis pasto dezes ir saraso, o vakarop tikiuosi, labai tikiuosi, kad atves ir galva nevirs kai virdulys. sito labai noriu ir siunciu Visatai stipru pageidavima dirbti, kai atves. Ramiai ir tvarkingai.

Avietuk, nezinau ar Tau rasyt asmeniskai, ar viesai det. Del deliojimu visai dykai ir samoningo/pasamoningo nuvampyravimo is kurios nors puses tikimybes. Kaip manai? Manau, supranti, ka turiu minty.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 08 08, 12:33)
nu ir karsta, naktis beveik nemiegota per ta karsti. nesuprantu, cia tonizuotis ar ramintis. zo, einu tvarkytis pasto dezes ir saraso, o vakarop tikiuosi, labai tikiuosi, kad atves ir galva nevirs kai virdulys. sito labai noriu ir siunciu Visatai stipru pageidavima dirbti, kai atves. Ramiai ir tvarkingai.

Avietuk, nezinau ar Tau rasyt asmeniskai, ar viesai det. Del deliojimu visai dykai ir samoningo/pasamoningo nuvampyravimo is kurios nors puses tikimybes. Kaip manai? Manau, supranti, ka turiu minty.

Suprantu bigsmile.gif Oi kaip tau tik patogiau (kreipsiuos "tu", jei galima 4u.gif ), taip rašyk 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 08, 11:37)
Suprantu bigsmile.gif Oi kaip tau tik patogiau (kreipsiuos "tu", jei galima 4u.gif ), taip rašyk 4u.gif  mirksiukas.gif


be abejo, sakyk "tu", man bais nepatogu kitaip, nebent i motinas man tiktumei. cia rasyt, ar privaciai?
Atsakyti
Oi ne, manau mudvi tik į seses tiktume biggrin.gif Rašyk į privatą tada.
Atsakyti
Labos 4u.gif 4u.gif

As gyva dar nors karstis .. kad ji kur.. karsta.gif

Kaip jus cia laikotes? matau aktyvios mirksiukas.gif
4u.gif 4u.gif

tei va ... darbe jau prasymuks iseiti parasytas tai 21 d paskutine dienele rolleyes.gif na rizikuoti tai rizikuoti sake jei grisiu atgal kai ten netiks tai priims atgal tongue.gif tongue.gif


Amariliau.. bet tavo kaip pirstu i aki padeliojimas ..kai del darbo ar keisti ar ne .. prasiau padelioti .. sakei ne kazka ..kad procesas patiks bet ne aukso kasyklos ..taip ir yra rolleyes.gif


jauciuos ramiai kol kas bet vis pagalvoju ... taciau neigiamu minciu nera ...baimiu yra kazkokiu ..bet susitvarkysiu . biggrin.gif

Savo ivaizdi pakeiciau kardinaliai lotuliukas.gif niekas nepa=ysta dabar lotuliukas.gif

Atsakyti
Sveika, Amariliai,noriu uzduoti klausima , esu jusu klausus ir anksciau ir visi atsakymai buvo labai tikslus todel noriu , kad atsakytumet butent jus smile.gif giminaitis kviecia vaziuoti I vokietija zada parupinti vyrui darba , bet as labai dvejoju ir nezinau ka daryt nors pasiulymas labai vyliojantis.
Atsakyti
Laba diena,Avietine delcia noriu į Jus kreiptis.


Yra vyrukas K .... kol kas nesuprantu ir traukia jis mane ir bijau kažko ... Kokie to vyro ketinimai mano atžvilgiu? Gal man nestabdyti savęs?

Ačiū labai.
Atsakyti
Avietine Delcia aciu tau , kad paziurejai mano darbo klausimeli praeitoje temoje, nespejau padekoti, tema uzdare smile.gif.
Aciu, gavau ir atsakyma yra apie ka pamastyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilona77 @ 2015 08 08, 12:31)
Sveika, Amariliai,noriu uzduoti klausima , esu jusu klausus ir anksciau ir visi atsakymai buvo labai tikslus todel noriu , kad atsakytumet butent jus smile.gif giminaitis kviecia vaziuoti I vokietija zada parupinti vyrui darba , bet as labai dvejoju ir nezinau ka daryt nors pasiulymas labai vyliojantis.



Zinokit, as nematau graziu perspektyvu tiek del darbo Jusu vyrui (kazkoks bus, bet menku apsuku labai), Jums taipogi. Uztat matau, kad nera tam pasiruosta, nera jokio pagrindo po kojomis, daug kalbu, mazai rezultato, Jums paciai tektu darba per jega plest ir dirbti visai ne ta, ko noretumet ir ko esate verta; o visumoj emocine bukle Jusu seimos nekokia, tiek pinigu trukumas, tiek konfliktines situacijos, tiek pasimatyti gali kvailyste padaryta, neapgalvota. Labai nykiai sukrito, gali but, kad net neisvaziuosite del kazkokiu priezasciu. Jeigu vaziuosite, patarime krenta ir ziureti butent materialini pagrinda is anksto, viska susitarti pries, neit va bank, jokiu tokiu. Sekme nesikliaukit, viska turite patys pasiruost ir ne sakem ant vandens pasirasyt, o realiai tureti jau vieta ir darba ten, jau pries vaziuojant.
Papildyta:
QUOTE(** Svaja** @ 2015 08 08, 12:29)
Labos  4u.gif  4u.gif

As gyva dar  nors karstis .. kad ji kur.. karsta.gif

Kaip jus cia  laikotes? matau aktyvios  mirksiukas.gif
4u.gif  4u.gif

tei va ... darbe jau prasymuks iseiti parasytas tai 21 d paskutine dienele  rolleyes.gif  na rizikuoti tai rizikuoti sake jei grisiu atgal  kai ten  netiks  tai priims atgal tongue.gif  tongue.gif
Amariliau.. bet  tavo kaip pirstu i aki padeliojimas ..kai del darbo ar keisti ar ne .. prasiau padelioti .. sakei  ne kazka ..kad procesas patiks  bet ne aukso kasyklos ..taip ir  yra  rolleyes.gif
jauciuos ramiai kol kas bet vis pagalvoju ... taciau neigiamu  minciu nera ...baimiu  yra kazkokiu ..bet susitvarkysiu . biggrin.gif

Savo ivaizdi pakeiciau kardinaliai lotuliukas.gif  niekas nepa=ysta dabar lotuliukas.gif



a ka pakeitei? as noriu plaukus patrumpint siek tiek, kad galeciau su putom susivelus vaiksciot. makaronai toki kabo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 08 rugpjūčio 2015 - 22:16
QUOTE(Amariliai @ 2015 08 08, 23:19)
Zinokit, as nematau graziu perspektyvu tiek del darbo Jusu vyrui (kazkoks bus, bet menku apsuku labai), Jums taipogi. Uztat matau, kad nera tam pasiruosta, nera jokio pagrindo po kojomis, daug kalbu, mazai rezultato, Jums paciai tektu darba per jega plest ir dirbti visai ne ta, ko noretumet ir ko esate verta; o visumoj emocine bukle Jusu seimos nekokia, tiek pinigu trukumas, tiek konfliktines situacijos, tiek pasimatyti gali kvailyste padaryta, neapgalvota. Labai nykiai sukrito, gali but, kad net neisvaziuosite del kazkokiu priezasciu. Jeigu vaziuosite, patarime krenta ir ziureti butent materialini pagrinda is anksto, viska susitarti pries, neit va bank, jokiu tokiu. Sekme nesikliaukit, viska turite patys pasiruost ir ne sakem ant vandens pasirasyt, o realiai tureti jau vieta ir darba ten, jau pries vaziuojant.
Papildyta:
a ka pakeitei? as noriu plaukus patrumpint siek tiek, kad galeciau su putom susivelus vaiksciot. makaronai toki kabo.

Mano ploni plaukai buvo
Pecius sieke,tai chemini dejau ir slapias garbanas dariau su geliu ,atsibodo nes patriuso ir prastai augo.Dabar trumpas kirpimas ,man patinka tik kas dien tvarkyt reik.o ir plaukai sveikiau atrodo thumbup.gif

Ryt i privata foto imesiu.nes is telefono nemoku.
Atsakyti