Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(al84 @ 2015 08 17, 10:27)
Sveiki, man irgi reiktu pagalbos. Labai itempti santykiai su vyru. Noreciau suzinoti, ar yra galimybe pakeisti i gera, issaugoti seima. Jau lyg pradejom kazka keisti. Paikalbejome issiaiskinome problemas. Tik ar nuo musu cia kas nors priklauso, nes kaip sakoma nuo likimo nepabegsi. Noreciau zinoti vyro ketinimus mano ir kitu moteru atzvilgiu. Kazkaip neramu ant dusios.

Aciu is anksto.

Sveiki. Santykių perspektyva nėra labai bloga ir niūri, kaip dabar jums gali atrodyti, nors šiokių tokių negatyvių mažmožių yra, tačiau jie pataisomi, ištveriami ir užmirštami, jei tik dedamos pastangos ir yra meilė tarp sutuoktinių. Galiu pasakyti, kad apskritai šita padėtis labai labai pariklauso nuo jūsų. Kartais taip būna, kad kažkuris vienas iš partnerių turi didesnę įtaką ir galią įtakoti santykius ir jų eigą. Šiuo atveju jūs. Čia be galo didelį vaidmenį vaidina jūsų moteriška išmintis, sugebėjimas laviruoti bendravime ir apmąstyti kelis ėjimus prie akį. Apskritai, sakyčiau jūs esate protingesnė už savo vyrą. Jeigu jau išsikalbėjote, tai gerai, bet šiaip jūsų vyras, manau, yra linkęs turėti paslapčių ir kai ko nepasakyti, iki galo nesugeba išlikti atviras. Tas sėja nepasitikėjimą, abejones ir aišku jūsų įtarimus, kas būties taip pat nelengvina. Kiek tikėtina, kad vyras turi kitą pasiją šalia... jūsų vyras gali būti linkęs į tuos meilės nuotykius, aferas, avantiūras. Atrodo jis pats savyje turi to potraukio, tačiau gali to ir neturėti, jei tik pati labai mokėsi dirbti šiuose santykiuose. Jums labai labai patartina būti kuo ramesniai, neužsiimti provokacijomis, nestoti į atvirą kovą. Jums patariama kartais netgi apturėti ramybėms valandėlių atskirai nuo vyro. Pvz karts nuo karto susigalvokite kokį užsiėmimą tik sau. Tiktų atpalaiduojantis poilsis, meditacija, kažkoks tylus pabuvimas gamtoje. O grįžusi duokite vyrui tik švelnius, pozityvius jausmus, bet ne erzelį, gilius dūsavimus ir priekaištus, jeigu taip galėjo būti kada. Tiesiog dar kartą pasikartosiu, kad santykius pagerinti įmanoma, nes labai daug kas čia priklauso grynai nuo jūsų. Fatališkų aplinkybių nelabai matyti. Linkiu sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveiki Avietine Delčia smile.gif Taigi mano situacija tokia, kad ilgametis draugas dar gegužę pradėjo pats planuoti šeimos kūrimą ir staiga kažkas pasikeite. Pusantro mėnesio vis nežinojo ką daryt, skirtis ar bandyt iš naujo. Nieko jis man nepaiškino nei kas blogai. Na ir galiausiai nusprendė skirtis atsiradus kitai. Ta kita jo geriausio draugo giminaitė, kiek žinau tas draugas jau keletą metų vis ragino skirtis su manim ir draugaut su ta jo giminaite. Na galiausiai to draugo norai išsipildė. Tad noriu paklausti ar yra dar vilties, kad manasis dar susivoks ir grįš pas mane? Ar ilgai dar truks šitokie pakvailiojimai?
Atsakyti
Sveiki, Avietinė Delčia.
Norėčiau Jūsų pagalbos. Šiuo metu esu vaiko priežiūros atostogose, bet dukrytė paaugo ir ieškau darbo...gal galite pažiūrėti ką rodo Taro kortos, ar nusimato koks darbo pasiūlymas artimiausiu metu (šį rudenį, žiemą)?
Ačiū labai už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Siena1994 @ 2015 08 17, 11:24)
dar karta sveiki ,

aveitine delčia jūs rašote, kad mano vyro viduje yra per daug purvo, ką turite omenyje. Nes paskutiniu metu man jis iš viso atrodo kaip depresijoje būtų, didelė nuotaikų kaita. Šiaip neramu man dėl jo.

Turėjau galvoje, kad vyras nėra savo širdimi dar pilnai pasiekęs atgailą. Jį tikrai be galo slegia tai, kas įvyko, tačiau jis labiau koncentruojasi į savo savijautą ir jausmus nei bando suprasti jūsiškę emocinę kančią. Yra depresijos požymių arba bent stipraus nervinio išsekimo.

QUOTE(wueliox @ 2015 08 17, 15:52)
Sveiki Avietine Delčia  smile.gif Taigi mano situacija tokia, kad ilgametis draugas dar gegužę pradėjo pats planuoti šeimos kūrimą ir staiga kažkas pasikeite. Pusantro mėnesio vis nežinojo ką daryt, skirtis ar bandyt iš naujo. Nieko jis man nepaiškino nei kas blogai. Na ir galiausiai nusprendė skirtis atsiradus kitai. Ta kita jo geriausio draugo giminaitė, kiek žinau tas draugas jau keletą metų vis ragino skirtis su manim ir draugaut su ta jo giminaite. Na galiausiai to draugo norai išsipildė. Tad noriu paklausti ar yra dar vilties, kad manasis dar susivoks ir grįš pas mane? Ar ilgai dar truks šitokie pakvailiojimai?

Sveiki, tikimybė šiokia tokia yra, nors gal ir neperdidžiausia. Jūsų kozeris - bendri prisiminimai, bendra praeitis. Tai jo atmintyje išlikę labai gražiu pavidalu ir karts nuo karto sukelia jaukią nostalgiją. Kita vertus, vaikinas labiau protu nei širdimi yra nuo jūsų atsiskyręs. Tarsi pats savę įtikino, kad turi atsitraukti. Santykiai su ta nauja draugele - ne rožėm kloti, nėra ten meilės fontantų, kažkokia bezabrazija greičiau arba jam jau pabodo ir jis tuose santykiuose tiesiog egzistuoja, bet ne gyvena. Iš tiesų, tai, manau, kad juos aplankys vienatvė dviesė ir, vargu, ar ilgai jie ten pribus, nes jau dabar jaučiamas nuobodulys, o ne aistra, meilė ir pan. Realiausias variantas šiuo metu, man atrodo, kad vaikinas išvis nuspręs kurį laiką pabūti vienas. Pamąstys, kaip gyventi, ką daryti, su kuo draugauti, su kuo ne, o tik tada imsis konkrečių veiksmų. Jums patarimas išmokti laukti, būti kantriai ir žiūrėti, kaip klostysis situacija. Ko nedaryti: neisterikuoti, nebandyti kontroliuoti draugo, neapkrauti ir neapsikrauti blogomis emocijomis, dirbtinai neskubinti įvykių, nes kaip sakoma "neskubėk ir būsi pirmas". Stiprybės ir kantrybės 4u.gif

Merginos, jeigu neatsakau į jūsų klausimą, tai tikrai ne dėl to, kad specialiai jį ignoruoju, tačiau klausimų be galo daug, o aš irgi ne konvejeris, dirbantis non-stop. Klausimus vis iškelkite, jeigu į juos neatsakiau ir jie pasiliko senesniuose puslapiuose. Kai turėsiu laiko ir jėgų, būtinai žvilgtelėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 17, 15:11)
Turėjau galvoje, kad vyras nėra savo širdimi dar pilnai pasiekęs atgailą. Jį tikrai be galo slegia tai, kas įvyko, tačiau jis labiau koncentruojasi į savo savijautą ir jausmus nei bando suprasti jūsiškę emocinę kančią. Yra depresijos požymių arba bent stipraus nervinio išsekimo.
Sveiki, tikimybė šiokia tokia yra, nors gal ir neperdidžiausia. Jūsų kozeris - bendri prisiminimai, bendra praeitis. Tai jo atmintyje išlikę labai gražiu pavidalu ir karts nuo karto sukelia jaukią nostalgiją. Kita vertus, vaikinas labiau protu nei širdimi yra nuo jūsų atsiskyręs. Tarsi pats savę įtikino, kad turi atsitraukti. Santykiai su ta nauja draugele - ne rožėm kloti, nėra ten meilės fontantų, kažkokia bezabrazija greičiau arba jam jau pabodo ir jis tuose santykiuose tiesiog egzistuoja, bet ne gyvena. Iš tiesų, tai, manau, kad juos aplankys vienatvė dviesė ir, vargu, ar ilgai jie ten pribus, nes jau dabar jaučiamas nuobodulys, o ne aistra, meilė ir pan. Realiausias variantas šiuo metu, man atrodo, kad vaikinas išvis nuspręs kurį laiką pabūti vienas. Pamąstys, kaip gyventi, ką daryti, su kuo draugauti, su kuo ne, o tik tada imsis konkrečių veiksmų. Jums patarimas išmokti laukti, būti kantriai ir žiūrėti, kaip klostysis situacija. Ko nedaryti: neisterikuoti, nebandyti kontroliuoti draugo, neapkrauti ir neapsikrauti blogomis emocijomis, dirbtinai neskubinti įvykių, nes kaip sakoma "neskubėk ir būsi pirmas". Stiprybės ir kantrybės 4u.gif

Merginos, jeigu neatsakau į jūsų klausimą, tai tikrai ne dėl to, kad specialiai jį ignoruoju, tačiau klausimų be galo daug, o aš irgi ne konvejeris, dirbantis non-stop. Klausimus vis iškelkite, jeigu į juos neatsakiau ir jie pasiliko senesniuose puslapiuose. Kai turėsiu laiko ir jėgų, būtinai žvilgtelėsiu.


Papildyta:
Avietine Delčia, labai ačiū Jums už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wueliox: 17 rugpjūčio 2015 - 15:27
QUOTE(ovimama @ 2015 08 16, 16:19)
Sutrugdysiu ir as jus su klausimeliu...Gal kuri galite paziureti ka sako taro kortos man.. blush2.gif
Del seimos musu...is sono lyg grazi  seima,bet...kazkas ne taip pas mus,negaliu jaustis laiminga...Gal jausmu is kazkurio mudvieju nebera..?Ar verta eiti tolyn,kai siena atrodo dienomis tarp musu auksteja..?

Gal netycia praleidote mane.. blush2.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif 4u.gif

Avietine delcia laikykis biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif darbu matau užvertė doh.gif

Daryk pertrauka diena dvi tau tik sveikiau bus mirksiukas.gif

Yra klausymu kur ir taip aiskus atsakymas del ju neturetumei sukti galvos mirksiukas.gif ( Galvele sukti tegul pradeda klausiantieji ar viska padare taip ar kitaip kad butu tai ko tikisi) blush2.gif va smile.gif

(cia as apie santykiu temas kai kurias) blush2.gif

Barkit barkit mane ..aas nebijau fart.gif

O seip visom gero vakaro
wub.gif wub.gif wub.gif

Laukiu penktadienio paskutine bus darbo diena thumbup.gif

Atsakyti
Kol susigaudziau kur det klausima... kas nors perzvelkit... sad.gif
"Esu pasimetusi ir nezinau kaip elgtis. pries daugiau nei 8men atnaujinau bendravima su vienu vaikinuku, kuri pazynojau seniai "V". tuo metu turejau drauga, su kuriuo santykiai buvo jau paslyje, atstumdavau V. O galop su buvusiu issiskyreme. visa ta laika iki siol bendravau su V, bet atsitiko taip kad kol as turejau drauga ir nezinojau kaip bus, V rode demesi ir norejo lig ir but kartu, bet as vengiau V. Dabar issiskyriau, man patinka V, bet db jis mane lig ir atstumia, sako jog ji ankciau iskaudinau nes atstumdavau. jis tarsi kersyja man, susitinka, buna ir svelnus, bet poto atstumia... nezinau ka daryti, ar yra galimybe but kartu su V, ar jis tik pasitampe su manim ir db jam nebereikalinga... Ir taip sunku, juk jo atsiradimas mano gyvenime man leido suprast jog ankstesni santykiai neturi prasmes, ir as issiskyriau. O db jauciuos lig jis tik pazaide ir ismete... verysad.gif
Buciau dekinga jei padetum suprast kuriuo keliu man sukt. likt vienai, ir nutraukt bet koki rysi su V, ar toliau megint test viska tikintis kad jis man jaucia kazka tik yra labai principingas"...
Ačiū...
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2015 08 17, 16:36)
Labos  4u.gif  4u.gif

Avietine delcia laikykis  biggrin.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  darbu matau užvertė  doh.gif

Daryk pertrauka  diena dvi  tau tik sveikiau bus  mirksiukas.gif

Yra klausymu kur ir taip aiskus atsakymas  del ju neturetumei sukti galvos  mirksiukas.gif ( Galvele sukti  tegul pradeda  klausiantieji ar viska padare taip ar kitaip kad butu tai ko tikisi) blush2.gif  va  smile.gif

(cia as apie santykiu temas kai kurias) blush2.gif

Barkit barkit mane  ..aas nebijau fart.gif

O seip visom gero vakaro
wub.gif  wub.gif  wub.gif

Laukiu penktadienio paskutine bus darbo  diena  thumbup.gif

Ačiū, Svaja, už gerą žodį. Jūs visada super taikli 4u.gif

Gerų, atostogų. Jos visada atgaiva ir kūnui, ir sielai thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki Avietinė Delčia, skaitau jog daugelį čia esančių svarbiausi meilės reikalai. Pas mane su vyru viskas gerai, bet va daugiau nei pusmeti pardavinėju viena objektėlį, verčiuosi per galvą, o reikalas nei iš vietos. Gal galit pažiūrėti ar turiu šansų dar šiemet jį parduoti? Kokios galimybės su juo? Iš anksto labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žavi73 @ 2015 08 16, 13:26)
Sveiki Avietine delcia.Ar galiu tikėtis atsakymo i klausyma? Kai tik turėsit laiko  rolleyes.gif
Klausiu ne del saves,gera draugė paprase  ...ji moteris jau  amžiuje, vaikai suaugę bet nelaiminga , bėdos ju seima puola daznai ,su pinigėliais sunku na žodziu nesiseka.....
Mano akimis žiūrint...ta šeima vyras smugdo ...kaip sakiau ne syki as ji arba nudeciau arba senai palikus buciau ....O ji vis su juo...bijo ir nera galimybiu išeiti butent del finansu...
Klausymas:  Moteriai N .... finansai taisysis ateityje? Ką patartų kortos kad jos gyvenimas prasviesetų?


AVIETINE DELCIA , kai tik turesit galimybe ax.gif

Ka patartu kortos tai moteriai.. unsure.gif

Ačiu labai wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 17, 16:38)
Ačiū, Svaja, už gerą žodį. Jūs visada super taikli 4u.gif

Gerų, atostogų. Jos visada atgaiva ir kūnui, ir sielai thumbup.gif  bigsmile.gif

Ačiū wub.gif

Aš niekur nevarysiu o tiesiog nuo darbų ilsesiuos noriu isimiegoti kaip zmogus kiek noriu o ne po 3-5 val...noriu galvele pailsinti nuo darbo reikalu .. Juk isvykti turiu su sviesia galvele bigsmile.gif Juolab atostogoms neuzsidirbu ypac po skirybu ,vos vos uztenka pragyventi blush2.gif doh.gif kazkaip nemoku as taupiai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ** Svaja**: 17 rugpjūčio 2015 - 15:56